Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Здравейте, ето ги последните работи ,които правих.
Lubka-Flowers--Logo.jpgair2.jpgFrontpage1.jpgShineLine.png

А ето тези още се дават ,ако някой си хареса може да ми пусне ЛС
/корекция - цвят , големина и добавяне на текст са позволени/
FREE.jpgFREE2.jpg

Поздрави!
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Ъпвам темата ,някой колега няма ли нужда от лого ? : ))
 
  • Like
Реакции: cloc
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

добре се справя трябва да му се даде възможност
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Много е точен колегата, преди час поисках едно лого за мой проект и вече е готово. Много съм доволен, колегата има потенциал.
Благодаря за логото :)
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Много е точен колегата, преди час поисках едно лого за мой проект и вече е готово. Много съм доволен, колегата има потенциал.
Благодаря за логото :)

Радвам се ,че ти хареса и мерси за хубавите думи.

Свободен съм ,ако някой има нужда от моите услуги.
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Бях ти пуснал лс за лого, ама нямам отговор :)


Пусни ми пак колега ,много спам става и може да съм те изтрил по погрешка. Съжалявам за което!
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Колеги не ме нападайте де. Освен ,че правя безплатни логота и банери (макар че съм си дал малко пауза от банери) имам и офлайн задължения. За тия няколко дни съм направил около 30 логота. И все пак продължавам да изоставам . Знам ,че някой от вас чакат вече 4-5 ден логото си. Но ,аз по горе в темата бях казал , че е хубаво да споменете какви са Ви изискванията за логото. На някой от колегите трябваше с ченгел да вадя думите, защото само по себе си "искам лого" е доста трудно да се постигне от моя страна.

Колкото повече информация споделите ,толкова по добре за мен така и за вас!

Ще помоля ,всеки който не е получил лого да даде "resend" на съобщението.

П.с. За сега съм няма да правя банери ,заел съм се само с Логота.
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Колеги след кратка почивка ,отново вдигам темата , изготвям само логота. От вас искам малко информация относно логото,което желаете.
Пишете на ЛС,да не става спам в темата.

Ето част от логота,които съм направил до сега:

dnevniche.jpgFox-Airfare.jpgFree-ADS.jpgMartin.jpgShineLine.jpgLubka-Flowers--Logo.jpgwallpaper1.jpgКъща.png

П.С. До колегите които са ми писали за лого и не съм ги отразил да ми пишат пак ,че най-вероятно съм ги изтрил по погрешка.

Лека вечер ,очаквам вашите поръчки.
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Доволен съм от логото, което колегата направи. Комуникацията с него е изключително лесна и приятна, като работи бързо и качествено. Ще използвам услугите му и по други проекти.
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Ъпвам темата ,имам време ,ако някой иска лого може да пусне LS...
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Май с това мнение вече ще имам права да пиша на лично . Ще се възползвам от лого :)
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

2 пъти пусках и двата пъти каза ,че ще ми направиш банерчето , но уви .... Здраве да е все пак ти е безплатна услугата :)
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Колега с цялото ми уважение ,но как можеше почти всички останали да кажат какво точно искат ,а твоето беше един сайт ,размери и "искам банер". Попитах те ,за повече информация ти ми казваш "Влез в сайта той еди си кво". Няма как да вадя думите с ченгел.

Плюс това преди 3-4 поста споменах ,че си давам пауза от Банерите , съжалявам ,ако не си го прочел ,но пък и няма как да сменя темата /или не знам как/

/А и между другото наистина бях почнал да ти правя банер,ей така на сляпо. Честно казано, нито знаех какво трябва да пише на банера ,нито сега знам след няколко прегледа на сайта ти/

Нов съм ,няма спор, може би про дизайнерите не процедират така ,но според мен ,за да има максимален ефект клиента трябва да каже какво иска.

2 пъти пусках и двата пъти каза ,че ще ми направиш банерчето , но уви .... Здраве да е все пак ти е безплатна услугата :)
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Колегата е много коректен , направи ми банер и съм му много благодарен.Да е жив и здрав и да има повече такива хора , а не само алчни измамници.
Има и неблагодарни де , то неможе да кажеш искам банер и хайде готов е , трябва да дадеш малко подробности , не става само с ето ти сайта прави ми банер.
 
Много добър дизайнер, който успява да изпипва в детайли всеки един елемент на логото. Лично аз го препоръчвам, защото е:

1. Професионалист;
2. Търпелив;
3. Сериозен;
4. Отдаден на работата си;
5. Имаш иновативно виждане за нещата.

Пожелавам му много продажби и все така да прави шедьоври и в бъдеще. Ще работя с него и в бъдеще. ;)
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Аз също съм доволен ! Колегата ми направи лого както каза Blinky успява да изпипва в детайли всеки един елемент ! УСПЕХ !
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Мерси за хубавите думи колеги ,радвам се ,че сте доволни.

Ако някой има нужда от ЛОГО може да ми пише едно ЛС с повече информация.
/за момента само логота правя, поръчки за банери не се приемат за сега/

Поздрави.
 

Горе