Новата версия как ви се струва?

Най-вероятно е грешката и в предишната версия: изписвай урл-то на темата с https и би трябвало да е ок.

Там е работата. Дава ми да избера темата, където е отговорил съответно потребителя и да го оценя така, а не чрез въвеждане на url.
 
Под формата на лайкове или I-Trader? I-tradera: кликане върху i-trader-ите на потребителя и след това Add Feedback.
Да, точките се трупат с лайкове и на определена бройка минава в точки, което е реално и репутацията. ;)
 
Пробвам да остава feedback, получавам следната грешка:
Следната грешка бе открита:
Invalid thread specified. You can leave feedback only for the starter of the thread or if you have started the thread.

Добавям линк от тема, която е стартирана от човека на който искам да дам ревю.
 
С coolice си писахме за същото нещо (и подобно възникващо пак при опит за оставяне на feedback), та чакаме реакция от девелъпърите.
 
Абе четете малко бе хора. На предната страница съм коментирал същия проблем и решението му. Плъгина е така конфигуриран, че трябва и двамата да сте писали в темата, за да може да се даде трейд. Не се копира URL към нея, а има един дропдаун от който да се избере конкретната тема. Има бъг - когато липсва такава тема се появява текстово поле и там си постваме линковете - които обаче не могат да се обработят от плъгина.
 
Абе четете малко бе хора. На предната страница съм коментирал същия проблем и решението му. Плъгина е така конфигуриран, че трябва и двамата да сте писали в темата, за да може да се даде трейд. Не се копира URL към нея, а има един дропдаун от който да се избере конкретната тема. Има бъг - когато липсва такава тема се появява текстово поле и там си постваме линковете - които обаче не могат да се обработят от плъгина.
Проблема е друг и не бива да правиш такива прибързани заключения. Проблема е, че когато заглавието е на кирилица (нормално за български форум?!) и е малко по-дълго, то го превръща в нещо от рода на: 92-%D0%BA%D0%BE%D1%8F-%D0%BA%D0%B0%D1%82% и след 255-тия символ се появява рестрикция на символите, а от там следват и останалите грешки. :)
 
Урл то по добре да е на латиница , с тая кирилица е кофти работа.....
Мда, ама пак ще има голяма преиндексация. Ще се измисли някак интелегентно. Често става въпрос за това дали адресите да са на кирилица или на латиница. Що ли винаги ми идва да пиша латиница. :) Просто някои системи не си ги захапват и това е. Тук проблема мисля, че е решим и без да се минава на латиница. Все пак системата (адона) не ги чете.
 
Относно новата версия.
Не знам точно как да обясня обаче мисля че е много важно да има следната възможност:
Ето конкретен пример.
Влизам в главната страница и искам като си преместя погледа към линка на форума Онлайн Магазини
по някакъв начин да разбера че има писано нещо ново в този раздел.
Например някакъв маркер. на иконата или нещо друго
 
Мда, ама пак ще има голяма преиндексация. Ще се измисли някак интелегентно. Често става въпрос за това дали адресите да са на кирилица или на латиница. Що ли винаги ми идва да пиша латиница. :) Просто някои системи не си ги захапват и това е. Тук проблема мисля, че е решим и без да се минава на латиница. Все пак системата (адона) не ги чете.
В момента според мен е манджа с грозде, половината урл на латиница , половината на кирилица....
https://www.predpriemach.com/threads/Новата-версия-как-ви-се-струва.68116/page-21

Много по добре ще е всичко на латиница , но все пак вие си решавате.
 
Да, урл-тата са гадни. Допуснали сте грешка и по-добре всичко да е на латиница. Иначе системата е много яка :)
 
Да, урл-тата са гадни. Допуснали сте грешка и по-добре всичко да е на латиница. Иначе системата е много яка :)
Това ще се поправи. Не е чак такава грешка. Просто или се лъже системата с поемане на по дълъг стринг или се сменяме на латиница. Не знам това как не са го предвидили въобще. И ние се водим що годе разпознаваем език, имайки предвид руския, сръбския и др. използващи този тип букви. ;)
 
Ей тез сифите текстове малко да се потъмнят, че голямо кьорене да се види от кога е коментар, стартирана тема и т.н.
 
Оправете моля ви, да се разбира, кога една тема е прочетена и кога не е. Както и за личните съобщения, много ми е объркано..
 

Горе