Новата версия как ви се струва?

За подвеждащ пост или грешен при търсене на помощ пак репорти ли да пущаме?
Аре стига че ми омръзна да ти чета комплексарските глупости.
Ти ли ще решаваш кой пост е подвеждаш и кой не и кой какво ще пише във форума.
Щом един човек спазва правилата не си ти човекът който ще го наказва, щото не ти е симпатичен или щото е нов потребител.
Отиди в бг дев да си избиваш комплексите. Там всички са такива като теб.
 
Аре стига че ми омръзна да ти чета комплексарските глупости.
Ти ли ще решаваш кой пост е подвеждаш и кой не и кой какво ще пише във форума.
Щом един човек спазва правилата не си ти човекът който ще го наказва, щото не ти е симпатичен или щото е нов потребител.
Отиди в бг дев да си избиваш комплексите. Там всички са такива като теб.
Ще си правят среща в Пловдив, имаш ли кураж да отидеш лично да им го кажеш или ще се покриеш?
 
За подвеждащ пост или грешен при търсене на помощ пак репорти ли да пущаме?


Това сериозно ли??? Ако някой сгреши раздела, в който иска помощ, ти го зачервяваш???? Защо ли не съм изненадана? Как може да има толкова кофти хора, честно?

Разбирам, че е важен редът, та аз съм педант на тема ред, но да наказваш, вместо просто да посочиш грешката говори за много тежка патология. Какво толкова ти се е случило, та така те е комплексирало, бе Ивайло?
 
За подвеждащ пост или грешен при търсене на помощ пак репорти ли да пущаме?
За момента това има като предупредителна "система". Ще се радвам да го правите, за да изглежда всичко подредено и ясно. И естествено "чисто". Подвеждащи и неподвеждащи, като имат много репорти, определено влиза в листата за модериране. :)

@Blinky
Ето ти пример защо трябва да има червени репи. :D
Виж на Recent Activity

Очакваме да ни предупреждавате за такива неща. А реално то винаги ще ги има. И госпожицата е прекали малко. Вижте, олигофренията ще я има и със и без тези червени репи, лошото е, че в момента да, не става ясно дали даден потребител е читав, изключваме трейда в момента. Но има две опции тук - или се внедряват тия червени репи или просто не, и се раздават предупреждения. Като последното се случва с рипортване / докладване отново. За жалост и второто ще ни отвори адски много работа. И в един момента ще се изтрещи и за да не си говорим едни и същи неща, ще вървят повече бановете, което малко ще ни превърне в не толкова толерантен форум, какъвто е де, поне като имидж.

Не искам да казвам голяма дума, но подредим ли нещата малко при нас с Кула, ще направим една среща, мисля че новия дизайн и всичко около новите функционалности си заслужават по едно голямо. И се надявам да видя големците тук също, както и всеки друг де.
 
Като последното се случва с рипортване / докладване отново. За жалост и второто ще ни отвори адски много работа. И в един момента ще се изтрещи и за да не си говорим едни и същи неща, ще вървят повече бановете, което малко ще ни превърне в не толкова толерантен форум, какъвто е де, поне като имидж.
Точно това ти казах сутринта
Вие си знаете. Преди форума поне донякъде беше като саморегулираща се екосистема с червените точки и явните олигофрени или се озаптяваха или потъваха в небитието.
Сега вие ще трябва да се оправяте с тях.
 
Точно това ти казах сутринта
Знам, сега просто се разписах и да изписах, за да стане ясно. Защото е редно да се погледнат както плюсовете, така и минусите. За жалост няма пълно щастие, хем форума да е мега либерален и толериращ хора уж объркали се и в същото време да е местенце с много качествен контент, който не размит от глупости. Важното е баланса да е ударен. И примерно, мине не мине време и в някоя тема стане драма. Като на място с много хора е нормално, но определено няма да е нормално, ако се случва постоянно.
 
Мисълта ми е следната. Рипортите са за по-сериозни неща, като лични обиди, етнически и бля-бля нападки, откровено дървени далавери и измами. Иначе жална ви майка на модераторите.

А и няма да седна да рипортвам всеки пост на някой новорегистриран спамер, който си изсира линковете и потъва в небитието.
 
Мисълта ми е следната. Рипортите са за по-сериозни неща, като лични обиди, етнически и бля-бля нападки, откровено дървени далавери и измами. Иначе жална ви майка на модераторите.

А и няма да седна да рипортвам всеки пост на някой новорегистриран спамер, който си изсира линковете и потъва в небитието.

Който влезе да си пусне линковете само, така ще се трогне от вашите червени репи, че ще получи инсулт от притеснение :) Опция която създаваше само дразги беше това.
 
И даже самите репи бяха подввждащи. Работил съм с човек от сайта, който беше по-червен от презрял домат, а си плащаше на секундата...
 
Има един форум - няма да му споменавам пак името :) дето са само тролове - имам 34 регистрации в него и ги правя луди калинки.
Като ме усетят че съм аз и веднага трият всичко и всичко става манджа.
Сега сериозно - според мен всичко трябва да бъде с мярка - да не се дава възможност на спамаджийте да виреят а троловете да карат малко по спокойно.
Защото съдържанието е важно но в крайна сметка хората влизат тук за да научат нещо ново или да помогнат на някой и ако има някой където припикава всяка тема те рано или късно ще кажат майната им на тези. Както аз мим казах на тези от този форум на който няма да му споменавам името отново и където са се събрали единствено комплексари.
Форумът е за това хората да обменят мнения, идеи и понякога да си запълват свободното време. И ако има едни дето умни които имат по 10 000 мнения които пишат навсякъде накрая ти става скучно и губиш интерес.

Знаете ли ко е най голямото наказание за един бог. Най голямото наказание е да бъде забравен. И след това той вече не е бог.
 
И даже самите репи бяха подввждащи. Работил съм с човек от сайта, който беше по-червен от презрял домат, а си плащаше на секундата...
Много ясно , само ай трейда трябва да се показва, защото това са реалните сделки . Тая форумна репутация е кой с кого се харесва .... тоест гола вода и кал по гърба.
 
Много ясно , само ай трейда трябва да се показва, защото това са реалните сделки . Тая форумна репутация е кой с кого се харесва .... тоест гола вода и кал по гърба.

Знам, обаче някак си през врвмето откакто влизам във форума съм виждал мнения от рода на "много си червен" и има вече някакво съмнение в човека във теми за сделки. Сега да се надяваме, че и новите потребители ще вземат глътка въздух тук. Вместо да им се обясни, че са сгрешили раздел масово ги оцветяваха в червено, за теми нарушаващи правилата пак червенио и.т.н. След това 10 страници спам за репи и глупости. Като е нов и прави грешка, е нужно да му се обясни човешки. Ако стане нагъл, ще има репорти и вече собствениците на сайта да си решават. Репи, целина, магданоз са пълни глупости лично мое мнение. :) И вече спирам с всякакви коментари по тази тема, защото ако се задълбочи ще заприлича на Биг Брадър промени и новости. Лека вечер на всички!
 
За толкова години във форума досега не съм видял нито един неоснователно зачервен потребител. Ако някой знае такива случаи да каже.
 
  • Like
Реакции: Sky
Случаят с Бобсъна беше точно случай на неоснователно зачервен потребител. Един неориентиран индивид го набеди и всички останали комплексари скочиха с репите, без да знаят за какво става въпрос. Понеже познавам Бобсъна лично, мога да гарантирам, че е 100% коректен потребител. Във форума има и по-надеждни от мен потребители, които могат да го потвърдят.
98% от новите потребители бяха зачервявани профилактично - аз включително. Напълно неоснователно и неуместно - не визирам себе си.

Сериозно, колко трябва да ти е малка пишката, за да опираш до репите, като единствен източник на удоволствие?
 
Аз да разнообразя зеленчуците. Прочетох на няколко места, че ЛС имат лимит. Не виждам никъде % на запълване. Също така прегледах и за триене на ЛС, но не ми се получи. Малко помощ?
 
Сериозно, колко трябва да ти е малка пишката, за да опираш до репите, като единствен източник на удоволствие?

Това трябва да стои в заглавието на форума заедно с онова на Блинки за циците и подписа
 
Аз да разнообразя зеленчуците. Прочетох на няколко места, че ЛС имат лимит. Не виждам никъде % на запълване. Също така прегледах и за триене на ЛС, но не ми се получи. Малко помощ?
Триене няма, това е разговор. По-скоро може да го насунеш. за теб е изтрито по този начин, за другата страна остава хисторито му. Това е сега логиката им. 1:1 е като се замислите, но по различен начин направено. За изчерпване, едва ли има, но ще го видим това. За сега, ако нещо лимитираме, ще казваме. По дифолт колко е лимита от там където си чел. ;)
 

Горе