Новата версия как ви се струва?

Хайде да бъдем социални ...

Виж файлът 14257
Да, забелязах го. Казах на потребителя как се получават права за публикуване на тема в Пазара (10 поста и 10 дни престой), но явно всеки разбира по себе си как да ги набави. В крайна такива случаи, наистина е добра идея да се дава нещо като сигнал от другите потребители, че не прави нещата както е редно. ;)
 
За толкова години във форума досега не съм видял нито един неоснователно зачервен потребител. Ако някой знае такива случаи да каже.
Аз :) Uphero ми даде положителен коментар на мой пост и червена ряпа по погрешка и по навик :D:p (не му се сърдя щот ми даде червена ряпа от добро чувство хахахаха)
 
Все пак е писал по общи теми. Защо това не е за предпочитане?
Горе долу, там реално са полезни за някои тези постове. Примерно мен ме интересува на колко години е човек, как е научил за нас. Вярно е, че може да се отговори и в повече от 2 изречения, но като няма какво да кажеш, няма как да е роман. :)

Ъпчето и на мен ми е давал. Както и Торбалана, но това трябва да се приема градивно като вид критика, отколкото като някакъв вид заяждане. Емоциите може би биха метнали някой в това да си мисли, че нещо лично и трябва да върне, за да защити себе си и принципите си. Често го наблюдавам в пазара, особено при въпроси от рода на "Защо мислиш, че сайта ти струва толкова?", това не е в никакъв случай заяждане. Нали, ако се постави възпитано и като хората, без някакви обиди. Според мен единствения самоконтрол зависи изцяло от нас. За периода си във форма, не съм нито карал с някой, нито съм се обиждал. А мен са ме хранили и това по никакъв начин не ме е правил по-сърдит или агресивен. И не е въпрос само до характер, а до трезва преценка на ситуацията. ;)
 
Ситуациите плъгините на форумите не е въобще не е като този на урдпресс да имаш по-няколко и да имаш поне 2 алтернативи

вбюлетин който беше топ форумната система в света предното 10 литеие и започна като лидер това

Например старата разширена репутация (звездите) не беше ъпдейтвана от 2 години и беше изоставена без алтернатива

Last Updated 29 Aug 2014

This modification is no longer officially supported.
It will remain available for download and use, but the thread is no longer monitored.


itrader Last Update: 21 Mar 2012

Плъгина срещу тролове (интегриран в ядрото при xenfroro)
Last Update: 24 May 2012

This modification is no longer officially supported.
It will remain available for download and use, but the thread is no longer monitored.


Stop Forum Spam проверка (интегрирана в ядрото при xenforo )
Last Update: 28 May 2013

форум рънер плъгин (фабричен плъгин от вбюлетин но все пак плъгин който не се маха по принцип) гледам че не бил ъпдейтван от 2012... та през юли тази година вбюлетин 4 беше хавкваем заради него и правихме извънредни пачвания ... били сме си хакваеми през цялото време просто през през юли тази година разбраха.... понеже някой QA не си е свършил работа

Най-малкото php-то за което са писани е версии назад ... и за да работят се бяхме принудили форума да е на 5.4 пхп

Не искам да го вкараваме отново форума в такива зависимости защото влезе ли в спиралата после няма излизане ...


@Вискяр Градинаров то го има това с личицата на и при xenforo ама много шарения става

Платена работеща поне за момента


gif.gif

First Release:
Feb 27, 2012
Last Update:
Aug 23, 2015
------------------------------------------------------

User Experience Rating/Reputation System 1.0.0 платена
First Release:Oct 6, 2015
Last Update: Oct 6, 2015
-------------------------------------------------------

Advanced Reputation System [Paid] [Deleted] спряна
Advanced Reputation System [Paid] работеща Version 4.0.3 Dec 9, 2015

=======================================================================



Иначе мислехме да пуснем системата с картоните и при определен брой картони авто бан, ама там е сложно 10 са прекалено много за бан 3 или 5 има хора по форума с различни бизнес идей който не са за бан ама от раз ще получават 3 или 5
 
Все пак е писал по общи теми. Защо това не е за предпочитане?


Тъпото е, че самият правилник подтиква новите потребители към спам, за който пък вечните мрънкачи опищяват света впоследствие. Или махнете задължението да се драска или давайте валидол на тези, които ги дразни, когато някой следва идиотските правила на форума.
Върховна идиотщина е във форум, насочен към онлайн бизнес да не позволяваш на потребителите да правят такъв. Дори даден потребител да се е регнал само за да пусне линк, как това е в разрез с идеята на форума и защо е повод за истерия?

Колкото до градивните критики на ъпчето - айде нема нужда да ни сапунисвате. Давал ми е репи с коментар ''марш от тука курво'' за несъгласие с мнението ми в политически теми. ;) Репите бяха единствено инструмент за саморазправа на комплексарите. Без тях няма да настъпи хаос и апокалипсис, споко. :)
 
Горе долу, там реално са полезни за някои тези постове. Примерно мен ме интересува на колко години е човек, как е научил за нас. Вярно е, че може да се отговори и в повече от 2 изречения, но като няма какво да кажеш, няма как да е роман. :)

Ъпчето и на мен ми е давал. Както и Торбалана, но това трябва да се приема градивно като вид критика, отколкото като някакъв вид заяждане. Емоциите може би биха метнали някой в това да си мисли, че нещо лично и трябва да върне, за да защити себе си и принципите си. Често го наблюдавам в пазара, особено при въпроси от рода на "Защо мислиш, че сайта ти струва толкова?", това не е в никакъв случай заяждане. Нали, ако се постави възпитано и като хората, без някакви обиди. Според мен единствения самоконтрол зависи изцяло от нас. За периода си във форма, не съм нито карал с някой, нито съм се обиждал. А мен са ме хранили и това по никакъв начин не ме е правил по-сърдит или агресивен. И не е въпрос само до характер, а до трезва преценка на ситуацията. ;)
Именно, а иначе може да се направи някакъв филтър. Примерно обяви на хора без + на трейд да не се показват ако не си специално в секцията на самата обява. Така няма да се дразнят и другите хора. След получаване на + да се действа по стандартна процедура. Не съм запознат с платформата и не знам колко лесно може да се приложи подобна логика.
 
Аз :) Uphero ми даде положителен коментар на мой пост и червена ряпа по погрешка и по навик :D:p (не му се сърдя щот ми даде червена ряпа от добро чувство хахахаха)
Е ставта грешки :D
 
@Вискяр Градинаров то го има това с личицата на и при xenforo ама много шарения става
Доста ме накара да се замисля, че освен безсмислената роля на бутона More Options при писане на мнение, друго не съм коментирал.
Но зацепих! :D
Коментара ми бе относно фацето - че има негативни оценки.
Но ако вкарате тука такава шарения, ще си сменя паролата със случайна и излизам, без да я запомням!
Относно червените репи: Колективната педагогика винаги е по-ефикасно средство от индивидуалната. Спомнете си как са ви повлияли съучениците и приятелите, спрямо родителското тяло и учителите. Ако един ти даде червено, може да си се псувате до безкрай. Но ако трима-четирима ти зачервят бузите, ще се позамислиш.
Дали и как може да се въведе сега, преценявайте с Блинки.

И да задам два въпроса:
Има ли опция и къде, за увеличаване на шрифта? Дребен ми е, пък не ми се цъка control и + за браузъра.
Ще има ли тъмен дизайн?

Сега загледах, че шрифта при писане е друг и е по-дребен от шрифта на публикувано мнение?
 
Именно, а иначе може да се направи някакъв филтър. Примерно обяви на хора без + на трейд да не се показват ако не си специално в секцията на самата обява. Така няма да се дразнят и другите хора. След получаване на + да се действа по стандартна процедура. Не съм запознат с платформата и не знам колко лесно може да се приложи подобна логика.

Да знаете, че пазара ще му се мисли адекватна концепция. В момента гледаме и правим проучване на най-добрите практики в областта, защото каквото и да си говорим, това се явява много голяма част от форума и мястото, което смея да твърдя е най-голямото в БГ за подобен вид търговия на дигитални ресурси и инвестиции.
 
Да знаете, че пазара ще му се мисли адекватна концепция. В момента гледаме и правим проучване на най-добрите практики в областта, защото каквото и да си говорим, това се явява много голяма част от форума и мястото, което смея да твърдя е най-голямото в БГ за подобен вид търговия на дигитални ресурси и инвестиции.
Тоя "пазар" от амен година не видях добро предложение.
 
Тоя "пазар" от амен година не видях добро предложение.
И аз бате на рибния пазар нищо не ми харесва, но има тълпи на всеки щанд. Въпрос на вкус. И пазара освен дигиталните ресурси включва и услугите, да не забравяме. :)
 
@Blinky

За да се избегне объркването с Профилните постове (вместо лични съобщения) може да се направи така:
prdm5.png

Табът "Последна активност" да се направи активен при влизане в профила
Табът "Профилни постове" да се промени на "Пиши на стената" или нещо друго..
Табът "Постове" може да се махне, защото постовете може да се видят и в последната активност
Табът "Информация".. е ясен.., Трейдът също...
Да се добави "Таб" (бутон) за започване на лично съобщение, защото сега е заврян при "Информация" и оттам иде цялото объркване..
 
Не мисля, че някой се бърка в момента. Или се прави? Личи си кое какво е. Но ако случайно нещо ви обърква, ще се измисли да е по-удобно. ;)

На мен пък ми се струва, че хората си мислят че изпращат лично съобщенията си без да знаят, че са видими...
https://www.predpriemach.com/find-new/29629/profile-posts
 
@Blinky как се справяш с търкането? :D

social-da-go-eba.jpg
 
@Blinky как се справяш с търкането? :D

Виж файлът 14337
Изтъркан е. ;) И баннат. Бате, този дори и да имаше 20 червени репи, пак си беше наумил да дойде да спамне. :) Но както сме обещали ще имаме картони скоро. ;) Което мисля, че е по-зле - при 3 жълти - червен и почивка според съгрешението. :)
 

Горе