Новата версия как ви се струва?

@Blinky онзи ден сключих сделка с едно момче, днес се сетих да му дам Itrade. Отварям си личното съобщение да му отворя профила и ми пише deleted user и номера му. Като цъкна от дропдауна наличните съобщения ми казва че потребителя не съществува. Потребителя е нов, погледни дали нещо не се е случило при ъпдейта.

Да не си се набълбукал с криптогурото с офиса на Съдебната? :) Мисля, че той беше помолил да му се изтрие профила.
 
И на мен не ми допада шрифта, но форума не е мой, ще го търпя :(
Това е шрифт потходящ печат, за екран се ползват по опростени и изчистени...
 
Последно редактирано:
Да не си се набълбукал с криптогурото с офиса на Съдебната? :) Мисля, че той беше помолил да му се изтрие профила.
Не. Нищо подобно. Тоя си личеше от далеч, че е мошеник.

Продадох на едно момче разни услуги и исках да му дам позитивен трейд, защото беше много точен и коректен, ама ...
 
Какъв е тоя болд на шрифта, ще ми извади очите:)
 
Не е зле линията, която разделя мнението от подписа да се направи една идея по-тъмна, че по инерция си мисля, че мнението продължава. Не виждам и опция в настройките да скривам подписите, доста добра благинка е това.
 
Няма ли как да се пусне една тема с анкета, където всеки вариант за отговор е написан със съответния шрифт и да си изберем от там. Няма лошо от време на време да се променя нещо козметично.
 

Горе