Новата версия как ви се струва?

@Blinky

Ако искаш тествай това:

CSS:
.node-extra {
    display: table-cell;
    vertical-align: middle;
    width: 320px;
    padding: 10px;
    font-size: 14px;
    background-color: #f7f7f7;
}

.u-dt[title] {
    border: none;
    text-decoration: none;
    font-size: smaller;
}



При:

class="node-stats"

font от 15 на 12 :)
 
corr.png

@Blinky
Намаля шрифта на информация за "пост/тема"
Уголемява шрифта на последната тема в категорията, намаля шрифта на датата, увеличава пространството на "последен пост" и добавя цвят за открояване :)


Даже font-size: при .node-extra може и 15
 
Повечето са за кръгли аватари, така че да са кръгли!

Отдавана fav-иконта не е логото на форума. Преди беше нещо xenForo, а сега с новата тема я няма никаква. Може ли да го оправите?

Още един проблем на прикачения файл
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_2019-07-07-07-16-19-476_com.android.chrome.png
    Screenshot_2019-07-07-07-16-19-476_com.android.chrome.png
    809.5 KB · Преглеждания: 12
Последно редактирано:
Проблем при гледане от телефон. Поради банера дефакто първия пост не се чете. Направете го текста да почва под него.
 

Прикачени файлове

  • Screenshot_20190707_105934_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20190707_105934_com.android.chrome.jpg
    660 KB · Преглеждания: 13
Тъкмо свикнах с старата версия :D

Шрифта на темите ми се вижда не подходящ и прекалено болднат.
17643
 
Свежа, харесва ми, не е много променено и има някой функции. :)
Поздрави!
 
Аз още не бях свикнал със старата, но тази ми изглежда по-свежа.
Трябва да се свикне. Защо я няма информацията за потребителя до поста? Примерно, за мен пише само Well-Known Member ?
Когато отидеш с мишката на username на потребителя ти се отваря прозорче с допълнителна информация за потребителя.

Една идея: ако поста на потребителя е по-широк от ХХ да показва част от информацията за профила му под снимката - така както беше преди.
 
Новата версия е окей, аз обаче все още не разбирам защо съществува тази кутия с "Нови профилни постове", при положение че е единствено спам и някакви оферти от объркани потребители, които не знаят как или не могат да изпратят лично съобщение.
 
Новата версия е окей, аз обаче все още не разбирам защо съществува тази кутия с "Нови профилни постове", при положение че е единствено спам и някакви оферти от объркани потребители, които не знаят как или не могат да изпратят лично съобщение.
Еми предполага се, че сме нормални хора, които го в долу разбираме какво значи профилен пост, ама не се получава. Секцията е хубава, защото някой може да сподели временното си настроение или каквото го е впечатлило, и другите съответно да го видят, без да се мята да следят профила му. За жалост доста от новите не го разбират това. :) Иначе може да се сложи и друго разбира се.
 
@Blinky, мойта схема пробва ли или нещо се чупи и не ти допада :)
 
@Blinky козметични :D

акцентира върху последните мнения във всеки форум.

corr.png
 

Горе