Новата версия как ви се струва?

Blinky

Owner
Аватарите кръгли ли ще останат? Има ли възможност да се сложат за теста правоъгълни, за да видим как ще изглеждат, на фона на новия облик?
Ще го скриншотна с квадратни и ще го видим. Но нали сте свикнали с кръглите аватарчета на Месинджъра на фейса. :) Мисля, че е по сошъл така. Даже ми допада повече, но ще видим. Нещо което да дразни друго? :) Ще помислим за оптимизиране. ;)

D.Ivanov

Active Member
Относно аватарите на мен не ми допада кръглия дизайн, ще трябва и да правя нов аватар сега, защото половината го няма така с кръга :)

NovaPS

Active Member
@Blinky

Ако искаш тествай това:

CSS:
.node-extra {
    display: table-cell;
    vertical-align: middle;
    width: 320px;
    padding: 10px;
    font-size: 14px;
    background-color: #f7f7f7;
}

.u-dt[title] {
    border: none;
    text-decoration: none;
    font-size: smaller;
}

При:

class="node-stats"

font от 15 на 12 :)

NovaPS

Active Member
corr.png

@Blinky
Намаля шрифта на информация за "пост/тема"
Уголемява шрифта на последната тема в категорията, намаля шрифта на датата, увеличава пространството на "последен пост" и добавя цвят за открояване :)

Даже font-size: при .node-extra може и 15

Torbalan Trolski

Well-Known Member

Blinky

Owner
Ок. Ще го пробвам, ама давайте идея за какво иде реч, че ще е нужно да ресъчвам за какво ще са промените. Не ги знам наизуст.
Ето как изглежда:

Screenshot from 2019-07-07 00-44-48.png

Според мен не е кой знае колко по-яко. :)

Kiril

Active Member
Повечето са за кръгли аватари, така че да са кръгли!

Отдавана fav-иконта не е логото на форума. Преди беше нещо xenForo, а сега с новата тема я няма никаква. Може ли да го оправите?

Още един проблем на прикачения файл

Прикачени файлове

Последно редактирано:

Firefly

Well-Known Member
Проблем при гледане от телефон. Поради банера дефакто първия пост не се чете. Направете го текста да почва под него.

Прикачени файлове

pavelpavlov018

New Member
На мен пък ми харесва новият вид на форума. Поздрави на админите и разработчиците за добрата работа. Всяко ново нещо си е нещо ;)

mrm_1

Active Member
Тъкмо свикнах с старата версия :D

Шрифта на темите ми се вижда не подходящ и прекалено болднат.
17643

Станимир И

Active Member
Свежа, харесва ми, не е много променено и има някой функции. :)
Поздрави!

tuger

Well-Known Member
Трябва да се свикне. Защо я няма информацията за потребителя до поста? Примерно, за мен пише само Well-Known Member ?

dunix

New Member
Аз още не бях свикнал със старата, но тази ми изглежда по-свежа.
Трябва да се свикне. Защо я няма информацията за потребителя до поста? Примерно, за мен пише само Well-Known Member ?
Когато отидеш с мишката на username на потребителя ти се отваря прозорче с допълнителна информация за потребителя.

Една идея: ако поста на потребителя е по-широк от ХХ да показва част от информацията за профила му под снимката - така както беше преди.

dreambench

Well-Known Member
Новата версия е окей, аз обаче все още не разбирам защо съществува тази кутия с "Нови профилни постове", при положение че е единствено спам и някакви оферти от объркани потребители, които не знаят как или не могат да изпратят лично съобщение.

Blinky

Owner
Новата версия е окей, аз обаче все още не разбирам защо съществува тази кутия с "Нови профилни постове", при положение че е единствено спам и някакви оферти от объркани потребители, които не знаят как или не могат да изпратят лично съобщение.
Еми предполага се, че сме нормални хора, които го в долу разбираме какво значи профилен пост, ама не се получава. Секцията е хубава, защото някой може да сподели временното си настроение или каквото го е впечатлило, и другите съответно да го видят, без да се мята да следят профила му. За жалост доста от новите не го разбират това. :) Иначе може да се сложи и друго разбира се.

Горе