Новата версия как ви се струва?

По мое мнение, вади очите, но от взиране. Да даде мнение и някой друг, може пък аз да съм с проблеми в очите. :D Иначе не е задължително някакъв много светъл фон, синкав или сив бордър на текущата страница и си мисля ще е супер.
 
Да. Предложете дори цвят, ако мислите, че този ме е подходящ. Ще се радвам да чуя мнения. Харесал съм още нещо, за рилейтед постс.


Ще видим дали ще в толкова полезно, колкото пишат, че е. :)
 
Вади естесвено очите..тука се чете, седи се повече време, не е като да разгледаш сайта на някоя фирма за 3мин ;)
Така в момента е екстра.

А що подписите са каше за мобиле?? Умишлено или просто сте ги дизейбнали поради визуално-технически причини?
 
Леднскейпа - ясно. Обаче за мобиле-четене се използва само портрет, лендскейп за мобиле (телефони) се използва единствено за игри, клипчета и рядко за снимки.
Мисля, че можете да го оправите лесно, въпреки че малко ще бега от дизайна, явно за това са го резнали. Но на редове и нещо като таб/акордеон ще стане визуално екстра, но не знам дали си заслужава да се ръчка
 
По принцип много от елементите на Мобайл версите са резнати. Идеята е просто "ненужните" да не се визуализират, защото не са приятни за малки дисплеи. Добър пример са медийните сайтове. ;)

Целата ситуация е малко дървена, защото зяпаначеството тепърва ще идва от мадона е мобиле.. кво праим тогава с многото излишни за мобиле елементи, но важни са сайта изобщо.. Според мен ще се налагат доста галимации за в бъдеще в защита на тази неминуема тенденция. Помисли, най-малкото колко ползи ще се загубят с тоя мобиле-брауз, сметай колко пропуснати ползи, реклама, банери, линкове, какви ли не окъсявания... Май май добре ни го резнаха с това "мобилно оптимизиране", защото знаеш кой го поиска и ако не си в час, ядеш пък дървото с трафа от инжина :)
 
Извадените елементи обикновено са с много незначителна за сайта функция. Рядко се режат функционалности, които са от първостепенна важност за сайта, който браузват през мобилно устройство. Оправено е това с подписите на мобайла. ;) Ако нещо друго се сещате, на линия съм. ;)
 
Виде ли, даже добре седи :)

Това ми беше мисълта - "галимации за в бъдеще в защита на тази неминуема тенденция", тоест - нема се даваме :)
 
блинки ти верно ли върза на двама идиоти и изкара подписите в мобайл??
ся тия лайна трябва под всеки постб да ги гледаме...
 
Намери кой да се обади от хралупата..най-големия некадърник във форума, който вече 10г. дерзае да стане програмист, ама си е все същата дървена тиква :) Ти палячи, за 10г па и с цел екип, направихте някаква боза за паркинги, дето аз я права за 2 часа на апжинито и става в пъти по-добра и функционална :p

Ше гледаш подписите до живот :D
 
блинки ти верно ли върза на двама идиоти и изкара подписите в мобайл??
ся тия лайна трябва под всеки постб да ги гледаме...
Ей. Няма угодия значи. :) По-добре е, защото хората си държат на тия подписи, а това, че някои имат определени не много яки подписи, какво да кажа, то и постове по тази логика няма да имат яко. Там няма как да скрия. :)
 
  • Sad
Реакции: Sky
Намери кой да се обади от хралупата..най-големия некадърник във форума, който вече 10г. дерзае да стане програмист, ама си е все същата дървена тиква :) Ти палячи, за 10г па и с цел екип, направихте някаква боза за паркинги, дето аз я права за 2 часа на апжинито и става в пъти по-добра и функционална :p

Ше гледаш подписите до живот :D
Не си в час, сори.
Виж за медицинска помощ, почнал си и паркинги да бълнуваш
 
Важното е, кат пусните репите, да ги резнете за мобилето, некои да си ухапат гърба :D:D:D
 
От вчера се почви некаФ бъг с нотификациите, праща ги по 2-3 пъти дублаж.. А неска го дават още по-голема жега :)
Как верно ги охлаждате тия сървъри, на водно ли са :D Едно време дира им използваха водно охлаждане ахахха не правете тази грешка :D:D:D
Профи въпрос, че да запълня празният пост :) На каква температура смятате, че работи оптимално една машина ;)
 

Горе