Новата версия как ви се струва?

Да да това е ясно ама нещо по лесно е като видип место да ходиш върху името на всеки, а не е като да няма място под профила Д:

В секцията "пазар" виждаш и инфото за трейд, но ако си от мобилен, трябва да завъртиш телефона или да минеш в десктоп версия. Лично аз мисля, че така си е добре. Ще стане много претрупано иначе. Все пак няма да разглеждаме профили по цял ден... :)
 

Прикачени файлове

  • IMG_20211129_190939.jpg
    IMG_20211129_190939.jpg
    214 KB · Преглеждания: 12
Да да това е ясно ама нещо по лесно е като видип место да ходиш върху името на всеки, а не е като да няма място под профила Д:
Ееее туй Севдето много на мързел ви е свикнала.
 
Ако трябва да съм честен, мене от началото ме дразни само едно нещо в този форум, и то е че раздела за Офлайн Бизнес, е забутан да не кажа къде и често хората не го намират от първия път и много си мислят, че форума е само за онлайн бизнес, понеже това е и раздела който пръв се вижда най от горе. Логично е под онлайн бизнес да е офлайн , знам че е малък но е по ясно къде е ако го търсиш. Може би за това е малък, понеже офлайн предприемачи не го виждат и остават с друго впечатление. Това исках да споделя, благодаря !
 
Позабавлявахме се. Сега ми кажете как мислите за директория за Дропшипъри в БГ? Още ми е като идея. Целта на това е да може да се направи някакъв лист, в каталожен вид, в който да са листнати дропшипъри в различни области, които да имат поле за изява, както и потребителите, работещи с тях да имат възможност да ги рейтват. Идеята е да засилим повече натам, заради прогресивния ръст на онлайн търговията. За момента не се сещам за нещо подобно. Някой нещо да е засичал? :)
 
listovka.info го регнах с идеята да има един онлайн лист с участието на самите хора/потребители, да си споделят хората, аз, ти, ние, вие, те, да препоръчваме конкретно.
 
listovka.info го регнах с идеята да има един онлайн лист с участието на самите хора/потребители, да си споделят хората, аз, ти, ние, вие, те, да препоръчваме конкретно.
Super. Моето е малко с по-различно естество. ;) Но нещо като листинг е, което е и общото. ;)
 
Позабавлявахме се. Сега ми кажете как мислите за директория за Дропшипъри в БГ? Още ми е като идея. Целта на това е да може да се направи някакъв лист, в каталожен вид, в който да са листнати дропшипъри в различни области, които да имат поле за изява, както и потребителите, работещи с тях да имат възможност да ги рейтват. Идеята е да засилим повече натам, заради прогресивния ръст на онлайн търговията. За момента не се сещам за нещо подобно. Някой нещо да е засичал? :)
това не е от части тайна или поне не тиражирана информация?
 
Super. Моето е малко с по-различно естество. ;) Но нещо като листинг е, което е и общото. ;)
Твоето е профилирано, самият форум е профилиран. И аз наистина го уважавам. И не е просто от куртоазия, че ей така си го уважавам, трябва да има както профилиран подход така и по широкоспектърен, и двата ги подкрепям, и двата биха били полезни на хората. Убеден съм на 100%, че човешкият фактор е най-важния. Аз съм в неудобната позиция, че ме обвиняват в бг-мама ... :) стилистика. И по принцип трябваше да си мълча, но не се сдържах, много напрежение, много задачи ми се насъбраха напоследък. А от бг-мама да съм прочел за целият си живот не повече от 50-на мнения и 15-на поста.
 
това не е от части тайна или поне не тиражирана информация?
Да, то честно казано навсякъде има какви ли не похвалтсвени ревюта, но си е друго вече търговци с онлайн магазини да те рейтнат и то в няколко аспекта (доставки, време за реакция, качество на продукта, начин на плащане, обхват на доставки, доволни клиенти, абе всичко, което може да го рейтне добре). Мисля, че един пробиващ производител добре справящ се с бизнеса, ще е страхотен старт за него именно такава платформа тук. А къде по-яко място от това, където има много собственици на онлайн магазини. :)

Та не знам как ви се вижда идеята, и ако случайно някой се сеща за нещо подходящо като адон за хен форо? :) Много ще ударите рамо тук. Ще го поразгледаме с кула, и ще помислим. Все пак ще преценим и ползи и негативи де. ;) Само като идея ми идва.
 
Това ограничение за пращане на ЛС през 3 -4 минути е абсурдно - отворил съм си няколко таба с избрани потребители и за да има пиша на всички отнема сумати и време...
 
Аха, и кой е правилния интервал? Имай предвид, че тези постове се следят от момчето, което много обича да добавя хора в директории листа си. :) Мисля, че се сещаш за кой говорим. Просто е антиспам мярка. И е пак на минимума. Може да е минута, ама някой ще нафлуди за 10 мин 10 потребителя, не е 40 минути, в което вече ще има репорт и отреагиран. :)
 
Аха, и кой е правилния интервал? Имай предвид, че тези постове се следят от момчето, което много обича да добавя хора в директории листа си. :) Мисля, че се сещаш за кой говорим. Просто е антиспам мярка. И е пак на минимума. Може да е минута, ама някой ще нафлуди за 10 мин 10 потребителя, не е 40 минути, в което вече ще има репорт и отреагиран. :)
Че сложи го за нови мембъри - аз отворих пазара, харесах няколко теми и не можах да пиша на всички щот трябва да чакам WTF
 
Това ограничение за пращане на ЛС през 3 -4 минути е абсурдно - отворил съм си няколко таба с избрани потребители и за да има пиша на всички отнема сумати и време...
Направо ги вкарай в едно ЛС и си ти. :) Там не съм сигурен, че знам какъв е максималния брой.
 
А къде са написани правилата, че нещо не мога да се ориентирам
 
И емотикончето ми махна :)
 
И емотикончето ми махна :)
Аха, добре, не е от правилата явно :). Че се почувствах съвсем низвергната
 

Горе