Новата версия как ви се струва?

Помислих, че някой е хакнал форума... Не съм го разгледал още, защото побързах да кажа, че съм шокиран :)
 
По-съвременен е. Не е зле, трябва време да се свикне обаче :) Няма да е лошо да има нещо, като българско меню.

п.п. Надявам се да сте направили 301 редиректите както трябва ;)
 
Ще мине поне 1 седмица докато се свикне, след това всичко си е по старому. Просто предният вид на форума беше на много години и нормално повечето да сме привикнали.
 
Като за ''по-съвременен'' формат, чисто визуално е ужасен - имам предвид и аватарите, особено моят. Снимките сега са все едно аз съм ги рисувала - криви, размазани... импресионизъм. :)
 
Като за ''по-съвременен'' формат, чисто визуално е ужасен - имам предвид и аватарите, особено моят. Снимките сега са все едно аз съм ги рисувала - криви, размазани... импресионизъм. :)
Твоят си е екстра. Все същата копарда си :D
 
Новата версия е хубава, обаче направете възможност в профила всеки да си избира ръчно кой с коя версия да бъде. Аз лично бих предпочел старата, защото е по-стегната, както се изразиха и колеги преди мен!
 
Новата версия е хубава, обаче направете възможност в профила всеки да си избира ръчно кой с коя версия да бъде. Аз лично бих предпочел старата, защото е по-стегната, както се изразиха и колеги преди мен!
Няма вече стара версия :D
 
Заглавието явно бърка доста от потребителите, не става въпрос за нова версия, а нова форумна система.

От vbulletin на xenforo...

Предполагам има доста да се наглася по системата преди да се премине към "облика".

Най-после имаме алерти, много яка функция, която те известява когато си цитиран, или тагнат с @ в някой пост. :)
Също може да "следваш" различни потребители и да си настроиш свой "news feed"

Трейд страницата също е доста добре....
Последни трейдове, най-високо оценените, най-ниско...
https://predpriemach.com/trade/

и други екстри, които са само в +++

:D
 
Браво, всичко трябва да се развива. Поздравления.

Ясно е че ще има доизкусурявания и в началото повечето ще мрънкат - старото по-добро, ала и бала. Светът постоянно се променя. Нормално е и всеки форум също.

Но, съм изненадан, че се минава към друга форумна система. Банко, мислех, че сте заклети фенове на вБюлетина. Как така залитнахте към Ксенфоро?
 
Колкото и да съм поласкана да бъда поставена до форумни величия, като изброените от теб, бих искала да знам по какъв повод са посочени потребителските ни имена? :)
 
Твоят си е екстра. Все същата копарда си :D
То па ти си много убав. :D Кофти ми е снимката, де...,а и емотиконките са тъпи...:D
 
ъъ кво стана бе, очите миии :D:D
След 5 мин. интензивно гледане във форума:

tumblr_nrucb9o7fW1uzpw9ho1_400.gif
 

Горе