Новата версия как ви се струва?

Blinky, след смяната на визията имах проблем с входа, трябваше да си рестартирам паролата. Писах ти във фейса но без особен резултат.
Какво точно трябва да ти помогнем? Има някои никове с проблеми, но не знам дали реално е от това и че нямаш някакви други профили, защото мърджваше някакви. Сега Ок е всичко. Просто при ресет се оправя. ;)
 
Няма да е зле в нотификациите като излиза, че е отговорено в някоя от темите, които следващ, кликайки върху линка да те препраща към първото непрочетено мнение, а не към последното в темата. :)
Ясно ми е, че след като пише "Х отговори в темата..." ще отиде на Х на мнението, но ...
 
@nandibandi
Тествах "алертите" :D

:)

Ако почнеш да тестваш медикаменти или ядрено оръжие съм пас. :D Баси тъпите емотикони, честно. Направо се губи ефекта от майтапа..
 
Честито за сърдечно-съдовата операция на форума!

Мисля да пожелая лека работа на админите за донастройването на сайта! :)
 
Честито за сърдечно-съдовата операция на форума!

Мисля да пожелая лека работа на админите за донастройването на сайта! :)
Мерси мерси, има си работа. :)
 
Последно редактирано:
Ново дваесе

Screenshot_2016_09_12_at_20_16_56.png
 
Всъшност е ново 50 не 20 ( колкото струва темата със бранд фрии)

цял ден искате тема с ме толкова ярък фон и никой не каза нищо против срещу тази като е дадена за пример сега ще е тази за основна а който иска може да си сменя във футъра със сивата
 
  • Like
Реакции: Sky
В ляво липсват:
- регистриран на
- мнения
- репутация

Мисля, че името ако е над аватара е по-готино.

Като цяло е много шаш, но трябва бая свикване.
Ако се сложат 5-6 различи дизайни(стилове), ще има щастливи.

Послепис, много ми е широко това за мненията, има ли как да си го смаля, да е Boxed, а не Full Width. Не обичам Full Width

Послепис 2 - Нека да помагаме с градивни критики и неща, които ще ни бъдат полезни за цялата общност, отколкото да мрънкаме. Няма да се върне стария форум това е факт. :)

Послепис 3 - Много е кофти шрифта.

Послепис 4 - Хубаво е да разграничим Pinned(важните теми), от нормалните, в момента са прекалено видими според мен.

Послепис 5 - Логото не отива на форума, трябва нов конкурс :D
 
Последно редактирано:
Дишайте, колеги :D ъпгрейд е, ще го доизпипат дизайна, намалете мрънкането :)

Coversations (разговорите) за ЛС, например, е доста по-удобно като функция от От: От: От: От: От: :) А лайковете са по-прости и по-ясни като статистика от сиви, златни и червени петолъчки.

Когато DP мина на xenforo имаше значително подобрение в трафика и работата на сайта като цяло, така че промяната е за добро.

Иначе, трябва уебмастърския пазар да е като отделен раздел, подобно на другите. Сега е форум с под-форуми.

Когато някой пита как ни се струва новата версия и кажем, че не ни кефи, това е отговор на въпроса му, а не мрънкане. Или какво - питам ви дали ви кефи, но само да сте казали, че не ви кефи ...
 

Горе