Новата изцепка на бате Бойко ....

dertre

Well-Known Member
http://www.dnes.bg/obshtestvo/2011/04/09/borisov-garantira-visoki-zaplati-v-it-sektora.115784
Борисов гарантира високи заплати в IT сектора.



Той отчете, че средната заплата в IT сектора е 7-8 хиляди лева на месец.


г-н Борисов... как можахте да ми развалите семейството... жената пита къде са останалите пари до 8000 лв... какво да и обясня... А ?!?!? Не стига това ами и любовницата ме остави... защото си помисли, че давам по голямата част на жената...



Ужким статията не е пусната на 1 април :)
 
От: Новата изцепка на бате Бойко ....

Това може би е средното заплащане на месец за служител, обслужващ държавния ИТ сектор, и по-специално -> сайтовете на е-правителството, нап и пр. :))))
 
От: Новата изцепка на бате Бойко ....

лЕлее нямам думи ;:)
 
От: Новата изцепка на бате Бойко ....

По принцип публичните изказвания на пожарникаря са ориентирани предимно в билдинга рейтинга на правителството,а това че често не отговарят на реалността....това са малки подробности.
 
От: Новата изцепка на бате Бойко ....

хахах, щом гарантира веднага ще си направя още 2 деца :D
 
От: Новата изцепка на бате Бойко ....

хахах, щом гарантира веднага ще си направя още 2 деца :D
Хахах ще се сетиш.Братя мангасарян откога блъскат по 7-8 броя чавета по нашите географски ширини.После като заемат всички $ ниши ще се вайкаме,ама ще е късно.:twisted:
 
От: От: Новата изцепка на бате Бойко ....

Хахах ще се сетиш.Братя мангасарян откога блъскат по 7-8 броя чавета по нашите географски ширини.После като заемат всички $ ниши ще се вайкаме,ама ще е късно.:twisted:
Нали идват от Индия, гледай индийците и си мисли за нашите :twisted:
 
От: От: Новата изцепка на бате Бойко ....

Нали идват от Индия, гледай индийците и си мисли за нашите :twisted:
Абе гледам индийците,ама си все си мисля за кама сутра......
 
От: Новата изцепка на бате Бойко ....

По думите му все повече млади специалисти вече се връщат в България, след като са работили и учили в чужбина. Мдам, в голяма заблуда е човека...Толкова голяма, че докато се освести няма да има кой да им плаща данъците тука, защото малцинствата и безработните /визирам не хората изпаднали в такава ситуация, а тези които видиш ли не се хващат нещо, защото са специални/ не плащат данъци, нали? Не плащат и за Либия и т.н., докато нашето население е болно. Хубави заключения правят и даже за стъкмистика не споменават. Данните от преброяването май друго думат, ама кой да чете:)
 
От: Новата изцепка на бате Бойко ....

тоя не става за нищо. HP са в бг още преди това керляво правителство пулно с клоуни.

Завиждам ви не само за младостта, но и за знанията и за уменията
а аз ти завиждам за милионите, които направи от далаверите си през годините.

"Това, което направихме за вас, е че от 37 държави IT компанията "Хюлет-Пакард”
както казах, още от време уно ги има HP в България и избраха нас и Индия за кол центрове заради нископлатената работна ръка. всеки нискоинтелигентен човек го знае това. явно и за такъв не може да се класира нашия премиер.

Все повече и с по-високо заплащане работни места ще се откриват в България. За хората като вас ще гарантирам големи заплати
направо на ята идват от запада.

Той отчете, че средната заплата в IT сектора е 7-8 хиляди лева на месец.
къде го е отчел това? къде я е видял тази средна заплата? абе важното е да гледаме позитивно, нали?

само не знам кой го е слушал и му е вярвал. представям си какви мамути са седели пред него и са попивали тия кретении.
 
От: Новата изцепка на бате Бойко ....

Тема: Новата изцепка на бате...
серГЕЙчо ли сиакш да се върне ?


Някой ме е светнал в червено заради темата........ Ми аз изразявам мнение, че жената ме бие а любовницата ме заряза заради ББ и това негово изказване.
 

Горе