Новата ми интернет страница

моят голям съвет е да разкараш тва дразнещо зелено дето е навсякъде
 
Ето ги и мойте:

- хедър стигащ до двете крайни точни на сайта.
- слагане на рамки, за да се определи и кое къде свършва и започва.
- поставяне на долно меню.
- тези банери голу не ме кефят (лично мнение).
- ако е по-функционален ще е много по-добре, според мен.
- тайтъли, описания....и всичко такова.
- отляво подредбата не е добре направена, много различни форми имат елементите, което го прави несеизмерно.
- по-силен текс. доколкто разбрах сайта продава билкови продукти.
- и ако го прави (продава), адсенса е излишен.
- стегнат дизайн. много са летящи нещата.
- бутоните не са разположени много добре.

Ако питаш мен, смяна на дизайна ще направи по-силни впечатления от промяна на сегашният. :) Ще ти се измисли нещо....

Очаквам и други да помогнат с мнения...

Успехи.:)
 
За дизайн не мога да ви помогна технически - не разбирам, затова и разглеждам този сайт :)
Но пък сме колеги!
Затова ви предлагам да подобрите качеството на информацията, която предлагате!
Откога Хербалайф се занимава само с проблемите по надномерното тегло? Къде останаха всички чудесни продукти (няма да споменавам, за да не правя реклама)?

Дори и за отслабването не сте прав/а - след постигане на резултат, би следвало програмата да се използва още толкова време за задържането му...

Съдържанието е ... постно. Не виждам ваши резултати, а само снимки и текстове от информационните брошури...

Наистина ви моля най-малко да актуализирате сайта си, а защо не да опитате да предадете истинския дух на Хербалайф чрез него. С удоволствие ще ви покажа какво имам превид, когато работата по страницата прикючи.

Винаги съм твърдяла, че ужасната (естетически и не само) реклама, завишените от вносителя цени, алчността на хората(колегите, т.е) и лошите консултанти пречат и уронват имиджа на компанията. Да не говорим за подбиване на фирмените морални устои. Затова голяма част от обществото при първи досег с нас ни схващат като шарлатани!
Покажете себе си в това, което правите! Само копи/пейст не върви - бездушно е!
 
Дизайна ти е малко постен и за да не повтарям нещата казани до сега ще добавя:

-сложи футър
-може да сложиш и някакъв бекграунд
-анкетата под ИЕ е добре обаче под Операта ми излиза маймуненица(ама може и при мен да е проблема)
-продуктите ги направи на отделни страници

Успех:)
 

Горе