Нова Директория за Статии

Green Bars

Well-Known Member
Здравейте,

новата директория за статии http://www.bularticles.com/ е почти готова. Нужно е малко тестване на микродата формата.

Прехвърлил съм акаунтите от byrzo.com , така че който има акаунт там, може да се включи в теста.
Тези които се включат сега, ще имат предимство преди официалния старт, който се надявам да е на 1-ви юни.

Тези които ще се включат, могат в профила си да попълнят google plus адреса си, за верификация на авторството, както и Адсенс код, който ще се появява само на вашите си статии.


В момента новите регистрации са затворени, като бъде пуснат официално сайта ще се отворят и регистрациите.

Държа на уникално съдържание и всяка статия ще бъде проверявана. След време като преценя, може някои от авторите да получат статут и да публикуват статии веднага, без да минават през модерация.
 
От: Нова Директория за Статии

Поздравления за добре изглеждащата директория irgy!
 
От: Нова Директория за Статии

Доста добре изглеждаща директория. Успех.
 
От: Нова Директория за Статии

То това е доста моднат друпал.
Може като се поизчисти всичко, да се пусне кода и който има желание да си направи директория
 
От: Нова Директория за Статии

много го обичаш този друпал :p
изглежда много добре!
 
От: Нова Директория за Статии

Супер, благодаря за новото "местенце":)
Успех!
 
От: Нова Директория за Статии

Ти няма да си слагаш свои линкове по нашите статии, нали? Питам, че имаше един пич... Поздрави и от мен, готино изглежда. Като редовен ползвател на такива работи ти препоръчвам да направиш някак си така, че да получаваш мейл, когато е оставена статия на чернова. Защото е малко тъпо, а ми се случва прекалено често да чакам 2-3-10 дни за одобрение :))
 
От: Нова Директория за Статии

Линкове няма да слагам в ничия статия.
Относно модерацията, като един автор натрупа точки, т.е докаже че е надежден даже ще му се публикува статията на момента, като след това ще се прегледа.
А за стартиращите автори модерация в рамките на деня, единствено може да се забави уикенда, ако съм забягнал някъде без нет.
 

Горе