>>> Нова Директория за сайтове <<<

От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

@jordan1 - благодаря ти, грешката е премахната!
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Смятам, че не е коректно да има раздел с неодобрени сайтове, тъй като по вашите изисквания може да се касае за кратко описание общо взето или каквато и да е друга причина. Ако вашата директория след време има голям тръст, ще натежи и по думите "неодобрени сайтове" и реално там ще има един дълъг списък с имена. Не съм сигурен дали ще има негативно влияние за тези сайтове в крайна сметка, но Гугъл все пак си е една изчислителна машина без много мозък, която така евентуално би дала по-лошо класиране на тези сайтове от този списък. Това общо взето е да играем на риск печели - риск губи с вашата директория, което не ми се струва, че е много удачно..
 
Последно редактирано:
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Благодаря за забележката, мисля че може да има логика в това което казвате и за това сложих таг на страницата с неодобрените сайтове - nofollow:noindex , предполагам с тази промяна няма да има проблем за сайтовете в списъка.
 
Последно редактирано:
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Готово одобрени сте ;)

А това е някаква защита на системата от спам, защото формата за добавяне е публична, и не изисква задължителна регистрация.
 
Re: От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Готово одобрени сте ;)

А това е някаква защита на системата от спам, защото формата за добавяне е публична, и не изисква задължителна регистрация.

А да имаш идея на какво време се ресетва сесията? :)
 
От: Re: От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

А да имаш идея на какво време се ресетва сесията? :)

Днес попаднах на такъв сайт при събмит на директорията и магазина и изчаках близо 120секунди ;) не съм ги засичал по часовник но бяха там някъде 120-180 ;)

Поздрави,
 
Re: От: Re: От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Днес попаднах на такъв сайт при събмит на директорията и магазина и изчаках близо 120секунди ;) не съм ги засичал по часовник но бяха там някъде 120-180 ;)

Поздрави,

Мерси много. Питах, за да не затварям сайта, за това. :)

П.П: Докато си писахме, още един аднах. :)
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Трябва да се изчака 2-3 минути между събмитите.

ПП: И другия е одобрен :)
 
От: >>> Нова Директория за сайтове <<<

Всичко добавено, което отговаря на условията е активирано.

@Blinki мерси много за хубавите думи :)
 

Горе