Нова Манипулация!

uni-web

Well-Known Member
Преди да падне Боко Тиквата Бунака бяха здравият им гръб. Сега си пренесоха всичко в НОВА и манипулират яко общественото мнение. Това не е нормално и не е правилно. От сутрин до здрач да те облъчват с позитиви за Гроб и плюене на останалите. Тази телевизия е аут и не трябва да съществува.
 
От: Нова Манипулация!

добре че я има ТВ7, за да ни информира обективно .................
 
От: От: Нова Манипулация!

Ами допреди време много ви аресваше като възхваляваше Вожда!!!!!!!!!

добре че я има ТВ7, за да ни информира обективно .................
 
От: Нова Манипулация!

нова тв (ГЕРП тв)

Свиркаджийката на Цецо тъпото

rgh1384699994k.png


Платената "социоложка" мира радева която даде на ГЕРП преднина над 30 процента и не я е срам да се показва по телевизията


6486462_orig.jpg


Нагли тъпи боклуци също като вожда им!
 
От: От: Нова Манипулация!

Хахаха добре си го събрал двете мумии :lol:

нова тв (ГЕРП тв)

Свиркаджийката на Цецо тъпото

rgh1384699994k.png


Платената "социоложка" мира радева която даде на ГЕРП преднина над 30 процента и не я е срам да се показва по телевизията


6486462_orig.jpg


Нагли тъпи боклуци също като вожда им!
 
От: От: Нова Манипулация!

Ами допреди време много ви аресваше като възхваляваше Вожда!!!!!!!!!
ТВ7 допреди вкарваха по някоя истинска новина. Сега новините се генерират от Бюрека, който твърди, че ще е следващият премиер (опазил ни Господ)!
Башка, че ТВ7 никога няма да дадат ония цигани, дето отидоха на митинга в събота в подкрепа на Орешарски и като чуха една група протестери да вика "ОСТАВКА" и те взеха да викат "оставка"?!!! :)
Иначе има готини филми, само за това я държа в списъка на дистанционното. Най-обективни ми се струват "Канал 1".
 
От: Нова Манипулация!

Да. Нова телевизия тотално прекалиха с тази политика. След "Господарите на ефира" сега и Вип Брадър го политизираха и то по най-циничен начин. Вчера влезе един тип от Х фактор и още във визитката си спомена, че единствено не искал Орешарски в къщата. Пича вероятно очаква така да спечели голяма подкрепа от зрителите, което откъдето и да го погледнеш си е пълна глупост. Това уж е шоу и за хората в къщата трябва да се съди по други качества, а не коя партия мразят или подкрепят. За да е пълна картинката и Ники Кънчев го разговори за Орешарски и дори добави името на Мая Манолова. Сценаристите на Биг Брадър не знам дали се сещат, че прекаленото плюене по някого в определен момент започва да има обратен ефект. Друг е въпроса, че скоро мернах снимка на Борисов с екип на Нова телевизия и не беше монтаж (телевизията спонсорира футболния отбор от Бистрица). Журналистиката доста се изврати и бях потресен как един водещ на новините по друга телевизия прочете със злобно стиснати зъби и смръщена физиономия лятото новината, че "токът поевтинява само с 5%" и си спомних как същият с усмивка на уста ме уведоми, че "токът ще поскъпне с 14%" само преди година и нещо. Човек без да има никакви политически пристрастия, почва да си вади сам нерадостни изводи в какво се е превърнала тази иначе много горда и престижна професия у нас! :mad:
 
От: Нова Манипулация!

иначе много горда и престижна професия
Комерсиалните журналисти винаги са били курви на бизнес/политическите интереси.
 
От: Нова Манипулация!

В момента темата политика е модерна и е нормално за да закачат по-висок рейтинг да наблягат на тази тема. Не виждам някаква специална конспирация в това. Просто някой е хванал момента за да изкара някой друг лев отгоре.
Това ми изказване е насочено към развлекателните предавания, а не към "информационните".
 
От: Нова Манипулация!

Аз не мога да се оплача от нито една телевизия.
Трета година нямам телевизор и се чувствам прекрасно. :beer:
 
Re: От: Нова Манипулация!

Аз не мога да се оплача от нито една телевизия.
Трета година нямам телевизор и се чувствам прекрасно. :beer:

Аз от поне 10 години нямам тв и не гледам , само чат пат сутрешния блок по нова докато си пия кафето преди да изляза за работа
 
От: Re: От: Нова Манипулация!

Аз от поне 10 години нямам тв и не гледам , само чат пат сутрешния блок по нова докато си пия кафето преди да изляза за работа

Изби рибата с това изречение :lol:
 
Re: От: Re: От: Нова Манипулация!

Изби рибата с това изречение :lol:

Това че нямам тв неозначава че немога да гледам ;) Или как да го нарека гледам сутрешния блок по интернет айде от мене да мине :D
 
От: Нова Манипулация!

Не знам, съвпадение ли е че НОВА я купи тази медийна група и вицовете на деня са такива ?
80a7607bed4e3f48.jpg
 

Горе