Нова афилейт мрежа!

Cybertack

New Member
Здравейте искам да ви представя една нова но надеждна афилейт мрежа която ми вдъхна доверие още по време на регистрацията. Мрежата е подобна на ClickBank, по точно то е комбинация между ClickBank и PayDotCom двете най добри афилейт и маркетинг мрежи (според някои източници).

Можете да продавата (промотирате) както продукти на други потребители така и ваши собствени продукти (без значение дали са снимки, файлове, книги, или реални продукти с доставка).

Предимството пред ClickBank е че можете да получите парите си директно в PayPal акаунта си а не да чакате чек който не се знае кога ще пристигне. Между другото дават много добри проценти за продажбите и регистрацията е БЕЗПЛАТНА.

Започнете да правите пари незабавно.

Регистрирайте се ТУК

Горепосочената връзка е моят афилейт линк всеки който не желая да се включи в моята мрежа нека да не го клика :p
 
бате наблюдавам ти темите и ми прави впечатление че имаш навика да откриваш топлата вода и да продаваш безплатното :wink:
 
Трябва ми време за до помъдрея още съм зелен :lol:
Не се безспокой до сега само съм дал и един цент нямам спечелен, та реших сериозно да се заема с тази мрежа пък каквото стане :oops:
 
Cybertack каза:
Трябва ми време за до помъдрея още съм зелен :lol:
Не се безспокой до сега само съм дал и един цент нямам спечелен, та реших сериозно да се заема с тази мрежа пък каквото стане :oops:
в такъв случай ти пожелавам успех , виждам че си позитивно настроен и това е хубаво , приемаш градивната критика :wink:
 

Горе