Нова война?

От: Нова война?

Няма да се размине, другари и другарки - капитализъма е към предела си - кризи, ротшилдовци, зейтгейстове... Време е за чистка и рестарт на чисто [/B][/B]

агеинстове- всичко :mrgreen:

[video=youtube;9i-7AxJb4OE]http://www.youtube.com/watch?v=9i-7AxJb4OE[/video]

а ако имаме много голям късмет, ще се случи това:

http://www.youtube.com/watch?v=_NRccYV_M1c&feature=fvwrel
 
От: Нова война?

Напротив, капитализмът рипа на умряло още от началото на миналия век. Ако управата на САЩ си вършела работата...да, тя си я върши, периодично създава кризи и войни, като трупа милиарди долари дългове, които обикновения американец ще плаща 10 поколения напред. Същата тая неформална управа на САЩ финансира болшевишката революция и създаде комунизма, ако не ми вярваш, ето ти цитат:

Любопитното е, че Революцията успява, въпреки, че болшевиките са едва 0,3% от тогавашното руско общество. Този успех се обяснява с огромните ресурси, с които са разполагали. Един от съмишлениците на Владимир Ленин - Троцки получава от Централната банка на САЩ заем в размер на 100 млн. златни щатски долара, който след Революцията е върнат под формата на концесии на американски фирми близки на Централната банка на руска територия.
Позната революционна картинка.

п.п. Това, че капитализмът в този му вид е "най-добрата система измисляна някога" е смешно твърдение при условие, че САЩ ("едвам" си гласуваха да не фалират и да продължат да печатат нищо неструващи хартийки) и ЕС (Гърция, Испания, Италия, Ирландия) са пред фалит.
 
Последно редактирано:
От: Нова война?

Ами коя е най-добрата система тогава? Комунизмът? Аз да се счупвам от бачкане, а Пешо да си клати краката и да взима колкото мен... Не, благодаря. Капитализмът показва колко реално струва един човек.
Както казах, проблемът наистина е в хората. И по-точно в държавната намеса. Там обикновено има конфликти на интереси и корупция, затова е такова положението. Направо ми омръзна вече в САЩ все същите банкери да се назначават на места, от които се изисква КОНТРОЛ върху банковата система...
 
От: Нова война?

На капитализма нищо му няма. Това е най-добрата икономическа система, измислена някога, така че ще живее още доста. Проблемът е в хората.


АБСОЛЮТНО СЪЩОТО МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ И ЗА СРЕЩУПОЛОЖНОТО!

На кОМУизма нищо му няма. Това е най-добрата икономическа система, измислена някога, така че ще живее още доста. Проблемът е в хората.
 
От: Нова война?

Имам предвид, че проблемът на капитализма е в алчността на хората. Пък комунизмът си има достатъчно негативи.
 
От: Нова война?

Ами коя е най-добрата система тогава? Комунизмът? Аз да се счупвам от бачкане, а Пешо да си клати краката и да взима колкото мен... Не, благодаря. Капитализмът показва колко реално струва един човек.
Както казах, проблемът наистина е в хората. И по-точно в държавната намеса. Там обикновено има конфликти на интереси и корупция, затова е такова положението. Направо ми омръзна вече в САЩ все същите банкери да се назначават на места, от които се изисква КОНТРОЛ върху банковата система...
Само, че твоят чист капитализъм никога не е съществувал. А за това, че показва колко струва един човек си прав - НЕ СТРУВА НИЩО. Ако нямаш пари - умираш, това е положението.
 
От: Нова война?

АБСОЛЮТНО СЪЩОТО МОЖЕ ДА СЕ КАЖЕ И ЗА СРЕЩУПОЛОЖНОТО!

На кОМУизма нищо му няма. Това е най-добрата икономическа система, измислена някога, така че ще живее още доста. Проблемът е в хората.
Да, точно това казват и комунистите - хората не са дорасли все още за тази висша система. Капитализъм и комунизъм - двете страни на една и съща монета :)
 
От: Нова война?

Имам предвид, че проблемът на капитализма е в алчността на хората. Пък комунизмът си има достатъчно негативи.
Реално идеална система няма-комунизма изискваше нещо непосилно,а именно равенство,капитализма е така изграден,че да има хора,които да не могат да си позволят да ходят облечени и такива,които да пръскат милиони за играчки.Затова за мен са глупости коментари от типа,че капитализма показва кой колко е,защото много хора не могат да имат нормален начин на живот поради форсмажорни обстоятелства(среда на живеене и т.н.).

П.П.Между САЩ и СССР разликата е малка!
 
От: Нова война?

Говоря, че в общия случай показва цената на някой. Болните хора и т.н. са друго нещо.
Хората с милионите са работили за тях. Пазарът ги е направил богати. Не виждам проблем.
 
От: Нова война?

Имам предвид, че проблемът на капитализма е в алчността на хората. Пък комунизмът си има достатъчно негативи.

ЗАЩО МЕ КАРАШ ДА СЕ ПОВТАРЯМ? :)


Имам предвид, че проблемът на кОМУизма е в алчността на хората. Пък кАПИТАЛизмът си има достатъчно негативи.
 
От: Нова война?

Ами коя е най-добрата система тогава? Комунизмът? Аз да се счупвам от бачкане, а Пешо да си клати краката и да взима колкото мен... Не, благодаря. Капитализмът показва колко реално струва един човек.

Мене ми се струва, че ни едното, ни другото - историята и двете ги е отхвърлила, щото нещо им куца. Глейте извънземните - е такива ще станем като в Аватар. И ще медитираме по цял ден и ще правим някакви mind-оферти :D

E тука моeто момче David Wilcock го обяснява, за който му се гледат конспирации и филмарщини :)

2ри ЕДИТ: пак обърках, първия си беше якия :)

http://www.youtube.com/watch?v=1kvZSR06lhE
 
Последно редактирано:
От: Нова война?

Как ще изглежда Израелската атака срещу Иран

The officials interviewed said that the attack will be led by the Israeli artillery, which will use Jericho 2 missiles that have a range of 2,500 kilometers. The report also says the artillery will be assisted by F-15i aircraft and Israeli unmanned aerial vehicles (UAVs).
........................................................
The report added that the officials interviewed said that they believe the chances for an Israeli military operation in Iran are higher than 50 percent.
 
От: Нова война?

Въпреки, че идЕотите смело крачат към Трета световна война, то определено няма да ни е нужна такава, че да се стопи населението.

MYSTERY DISEASE KILLS THOUSANDS IN CENTRAL AMERICA

A mysterious epidemic is devastating the Pacific coast of Central America, killing more than 24,000 people in El Salvador and Nicaragua since 2000 and striking thousands of others with chronic kidney disease at rates unseen virtually anywhere else.

- - - - - - - -

Преди много се психирах за тези воини и т.н., ядосвах се, вайках се, но в крайна сметка почти нищо не е в ръцете ни. Дали ще има Трета световна или не - решават малцина. А пък какво ще направят нашите управляващи гъзолизци, към кой ще се залепят, един Господ знае. Твърдо стоя обаче зад максимата "if you can't beat them - join them", защото в края на краищата, не най-силният ще оцелее, а най-приспособимият.
 
От: Нова война?

Как изписахте 17 страници с тия въображаеми войни незнам. Каквато и тема да отворя за IM няма да има толкова коментари. Нито ще има край на света, нито ще има каквато и да война. Съжалявам за разочарованите, но намалете малко контакта си с медии и видео игри. Напротив, 2012 ще бъде изключително доходоносна и успешна година за всички желаещи, пък другите да си губят времето в смешни теории (без да се обиждате).
 
От: Нова война?

Дано си прав, но фактите клонят към друга посока. Всъщност война вече има - започна с "арабската пролет", мина през няколко държави, в момента бушува в Сирия. Падне ли Сирия следващите ще са Иран, а от там и началото на 3-та световна война.
 
От: Нова война?

Каква 3-та световна война? :D Сериозно, ограничете си времето прекарано в четене на глупости със заблуждението, че си обогатявате общата култура.

п.с. harkon MW3 не ти влияе добре :)
 
От: Нова война?

Войни винаги е имало и ще има. Който смята, че последната е отминала, е глупак.
Така и така си умник, изкопай си една дупка пред блока и се скрий, щото може нещо бомба да ти падне, кой знае. Та понеже предвиждаш бъдещето по-добре и от кварталната циганка, кажи ни нещо дата, час, това, онова, малко повече инфо, че да може и ние да си изкопаем. Брей, децата от игри взеха да се образоват.
 

Горе