Нова рекламна мрежа

thefrmc

Member
Рейтинг - 100%
6   0   0
Представям ви новата рекламна мрежа http://ads.mp3-bg.infohttp://bulads.net . Може да рекламирате при нас със закупуване на импресии или със закупуване на кликове. Ето и прмоция за нови потребители с промо код Ds4Zg7 активирате 100 безплатни клика.
 
Последно редактирано:
Ей тъй като се изцепи някой ми става доста смешно. Как аджеба я намери тази рекламна мрежа? Хвърли боб? Гледа в кристалната топка? Хайде не се излагай.
1. Няма един линк към ads.mp3-bg.info, което означава, че няма как да го намериш от някой сайт.
2. Сайта го няма в индекса на гугъл, а и едва ли някога го е имало.
3. Промо кода, ей така съвсем случайно си го разбрал от топката?

Да беше застанал като мъж зад проекта си и да кажеш "Здравейте, отворих нова рекламна мрежа ...", а не да се правиш на чукнат.
Тъпо, смешно и несериозно поведение от твоя страна.
 
От: Re: Нова рекламна мрежа

Ей тъй като се изцепи някой ми става доста смешно. Как аджеба я намери тази рекламна мрежа? Хвърли боб? Гледа в кристалната топка? Хайде не се излагай.
1. Няма един линк към ads.mp3-bg.info, което означава, че няма как да го намериш от някой сайт.
2. Сайта го няма в индекса на гугъл, а и едва ли някога го е имало.
3. Промо кода, ей така съвсем случайно си го разбрал от топката?

Да беше застанал като мъж зад проекта си и да кажеш "Здравейте, отворих нова рекламна мрежа ...", а не да се правиш на чукнат.
Тъпо, смешно и несериозно поведение от твоя страна.

Не е мой проекта на един познат.
 
От: Нова рекламна мрежа

Един съвет, сайт за реклама е сериозен сайт, предполагам търсиш бизнес партньори. Сложи една страница за нас, и оправи страницата за контакти да не препраща към друг сайт, малко е несериозно. Така ще имаш поръчки, аз се нуждая от реклама, но както видях сайта се разколебах. Не се сърди, моето мнение не е укор, а само препоръка. Не се отказвай и успех за всеки има място под слънцето.
 
От: Нова рекламна мрежа

Един съвет, сайт за реклама е сериозен сайт, предполагам търсиш бизнес партньори. Сложи една страница за нас, и оправи страницата за контакти да не препраща към друг сайт, малко е несериозно. Така ще имаш поръчки, аз се нуждая от реклама, но както видях сайта се разколебах. Не се сърди, моето мнение не е укор, а само препоръка. Не се отказвай и успех за всеки има място под слънцето.
Пич, СЕРИОЗЕН сайт ... какво ли значи за тебе? нещо не мога да схвана, малко ли е да ти тече реклама в големи сайтове, поне някои от тях. според мен мп3-бг всеки го знае сайта и много хора го посещават, а 100 безплатни кликвания без да платиш нито стотинка това няма да ти се случи в близките години. И на теб наслука в търсенето на платена реклама.
 
От: Нова рекламна мрежа

Аз не го знам! Какъв е тоя сайт мп3 па и тире бг и после как е - .гъз ли беше...- какво раздават там??
хахах в близките 100 години :D (на какво си днес)
Вместо да си пънеш малката комерсиализирана тиквичка как да се надуеш с некви смешни 100 клик (за без стотинка) послушай това, което хората ти пишат с добро чувство...и не подскачай се едно някой е тръгнал да ти гепи измисления псевдобизнес

И кога най-накрая ще спрете да си регвате по 5 нови ника бе олигофрени!?
 
От: От: Нова рекламна мрежа

Аз не го знам! Какъв е тоя сайт мп3 па и тире бг и после как е - .гъз ли беше...- какво раздават там??
хахах в близките 100 години :D (на какво си днес)
Вместо да си пънеш малката комерсиализирана тиквичка как да се надуеш с некви смешни 100 клик (за без стотинка) послушай това, което хората ти пишат с добро чувство...и не подскачай се едно някой е тръгнал да ти гепи измисления псевдобизнес

И кога най-накрая ще спрете да си регвате по 5 нови ника бе олигофрени!?
Това не съм аз 1во и 2ро не бих написал такова нещо, но както и да е няма да споря с вас вие си решавате. Всички препоръки ще бъдат разгледани и ще се реши какво трябва да се направи.
 
Последно редактирано:
От: Нова рекламна мрежа

Много агресивно се впускаш, нов си, светиш в червено, нападаш хора, които дават градивна критика> това не води на добре, особено като се има напредвид, че в тоя форум има хора с много успешни бг проекти и бизнеси, дори рекламни мрежи - adv.bg , mvmrik.net ( другите не си ги спомням, ще ме извините ) и определено ако някой е искал да ти даде съвет, се е отказал. И аз мислех да драсна няколко съвета, но се отказах... =) , пък seo оптимизатор, винаги може да говори надълго и нашироко по такива проекти и да помогне много за развиване на подобен проект. Аз като seo ще дам сео съвети, някой дизайнер ще даде друг съвет, някой конкурент би ти пуснал пак някаква критика, ей така действат нещата, не приемаш ли критика, накъде си тръгнал тогава с тоя сайт? Според мен имаше някакъв шанс да получиш не само ценната критика, но и клиенти,е , едва ли ще се навият като ви четат нещата.
 
От: Нова рекламна мрежа

Ами да, супер несериозно е!
Първо влиза някой и съвсем случайно е намерил нова рекламна мрежа... После не я е намерил съвсем случайно, а била на негов познат :)
После влиза познатият с едно мнение и подскача срещу основателната критика и доброжелателните мнения и видиш ли "ти се радвай че ти подарявам 100 клика в най-оборотният сайт"... Е убава работа, ама българска :D
И какво се случва с една такава нова рекламна мрежа...това ли е най-добрият начин за представянето й, или "на кой му пука, след като сме N1"

А това какво ви пречеше да го драснете: "Здравейте, представяне ви една нова рекламна мрежа с голям потенциал и искрени намерения за взаимноизгоден съвместен бизнес... Имаме удоволствието и възможността да Ви предложим.... уникална възможност за Вас.... и тн"
Ако не можете да драснете 5 читави реда, колко читава услуга въобще може да издокарате....
 
От: Нова рекламна мрежа

Колко импресии на ден може да генерира вашата мрежа?
 
От: От: Нова рекламна мрежа

Пич, СЕРИОЗЕН сайт ... какво ли значи за тебе? нещо не мога да схвана, малко ли е да ти тече реклама в големи сайтове, поне някои от тях. според мен мп3-бг всеки го знае сайта и много хора го посещават, а 100 безплатни кликвания без да платиш нито стотинка това няма да ти се случи в близките години. И на теб наслука в търсенето на платена реклама.

Даммм изключително голям сайт си е :) mp3-bg. info :-D и като гледам всичко му е супер и дизайна и сеото и таговете :) .
 
От: Нова рекламна мрежа

Дизайна е променен също пуснахме още 1 промо код за импресии за повече информация относно промоциите http://ads.mp3-bg.info/promotion.php . Ако имате някакви критики и предложения не се колебайте споделете.
 
От: Нова рекламна мрежа

тая завъртулка със стрелката пред името на сайта и самия шрифт на изписването на домейна ми създават асоциации с некви дяволи и дяволски опашки
 
От: Нова рекламна мрежа

Здравейте Буладс!
Имам интерес към предлаганите оферти за реклама и популяризиране, но имам едно питане.... Спрял съм се на кампаниа за 1000 лв. и въпроса ми е дали може да ми издадете фактура за този разход и обявените цени са с ДДС или без?

Поздрави! ;)
 
От: От: Нова рекламна мрежа

Здравейте Буладс!
Имам интерес към предлаганите оферти за реклама и популяризиране, но имам едно питане.... Спрял съм се на кампаниа за 1000 лв. и въпроса ми е дали може да ми издадете фактура за този разход и обявените цени са с ДДС или без?

Поздрави! ;)


OWNED

owned.jpg
 

Горе