Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Нещо с камерите го затруднявам в генериране на preview-то :)
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Нещо с камерите го затруднявам в генериране на preview-то :)

Cron-a се върти през няколко часа, ще го захапе :) А ги меши, защото е захапало снимка на другите магазини вече.
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Пуснах няколко оферти.Виждам,че не излиза снимка на продукта.Това ако може да се пипне за да се виждат снимките на предлагания продукт,мисля че ще е добре.Вече Тео ще си прецени това.
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Пуснах няколко оферти.Виждам,че не излиза снимка на продукта.Това ако може да се пипне за да се виждат снимките на предлагания продукт,мисля че ще е добре.Вече Тео ще си прецени това.

Излиза снимка на сайта. Всъщност има резон да се добавя и снимка на продукта по избор. Ще се потрудя, да видя какво мога да измисля. Благодаря за идеята.
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

В този ред на мисли, може да добавя и поле "Цена"...
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Да поле за цена е добра идея.
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

вече се възползвах

публикувах четири оферти с цена

много добре изглежда проекта

само снимките на продуктите ако ги изумуваш сигурно ще стане още по добре :)
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Готово е добавянето на изображение на продукт към офертата :D
Тествайте за бъгове :)
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Ей сега пуснах и аз една оферта, наистина става много лесно и бързо. Ще си пускам от време на време по някоя оферта и занапред. Браво и успех от мен. :)
 
От: От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Няма да е зле снимките да се отварят в lightbox или нещо от сорта. :)

Чудна идея :) Готово. :D

Ей сега пуснах и аз една оферта, наистина става много лесно и бързо. Ще си пускам от време на време по някоя оферта и занапред. Браво и успех от мен. :)

Благодаря :)
 
От: От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Харесва ми. Ако мога да направя едно предложение за добавиш и графа "електронни цигари" ще се включа с 40-50 оферти като за начало.
 
От: От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Харесва ми. Ако мога да направя едно предложение за добавиш и графа "електронни цигари" ще се включа с 40-50 оферти като за начало.

Много е специфично. Може би по-нататък ще ги дребня категориите. Сложи ги в Други или в Електроника.
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Какво ново?
От днес всички нови оферти се популяризират автоматично в трохи.ком. Найс, а :D
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Евала за начинанието! :)

Може да се добави функция за смяна на аватара на потребителя. В момента като коментирам дадена оферта и излиза някакъв "марсианец".
 
От: Нова социална мрежа за оферти от онлайн магазините

Евала за начинанието! :)

Може да се добави функция за смяна на аватара на потребителя. В момента като коментирам дадена оферта и излиза някакъв "марсианец".

Това са граватари. Вържи мейла от който коментираш с определен граватар и ще излиза той (тук). Виж коментара до твоя.
 

Горе