Нова техника на ниски цени

yavkata89

Member
Рейтинг - 100%
2   0   0
Здравейте, не знам дали това е секцията за моето обявление, ако не е за тук моля админ да я премести в "Кофа".

Та... имам възможност да продавам нова техника /конпютърни конфигуранции, лаптопи, периферия и друга техника/ на доста ниски цени. Естествено стоката е нова, с гаранция и при необходимост с фактура. Желаещите да се свържат с мен на лични, със запитване за конкретни модели. :roll:
 
От: Нова техника на ниски цени

За пример:

Lenovo G510


Характеристики
Процесор Intel Core i7-4700MQ (4-ядрен, 2.40 - 3.40 GHz, 6MB кеш)
Екран 15.6'' (39.62 cm), 1366x768, HD LED, гланцов
Памет 8GB (2x 4096MB) - DDR3, 1600Mhz
Видео карта AMD Radeon R7 M265 (2GB DDR3)
Диск 1TB HDD (5400 оборотa/минута)
Екран 15.6-инчов (39.62 см.) - 1366x768, гланцов
Оптично устройство DVD записвачка
Свързаност LAN 10/100 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth
Интерфейси
-2x USB 3.0
-1x USB 2.0
-вградена уеб камера
-вграден микрофон
-аудио жак
-HDMI
-VGA - аналогов изход за монитор и мултимедиен проектор
-RJ-45
-картов четец (MMC, SD)
Батерия 6-клетъчна
Тегло 2.6 кг.

Гаранционен срок 24 месецa

1310лв.
 
Последно редактирано:
От: Нова техника на ниски цени

Не виждам да е "много по-евтино".. явно си станал дилър на дадена фирма.. и ти правят отстъпка 50-60лв. на модел.

http://laptop.bg/laptops-lenovo-G510-lenovo_ideapad_g510_59412598

Разликата е 39лв.. и това е на първият,който попаднах.
 
От: Нова техника на ниски цени

За да му направят отстъпка 50-60 лв на определен модел,то те трябва да са вносители на тази марка,понеже маржа им е малък на останалите.50-60 лв надолу си е добре.Не очаквайте отстъпка от 100-200 лв.
 
Re: От: Нова техника на ниски цени

За да му направят отстъпка 50-60 лв на определен модел,то те трябва да са вносители на тази марка,понеже маржа им е малък на останалите.50-60 лв надолу си е добре.Не очаквайте отстъпка от 100-200 лв.


забавен пост...
отстъпка от 50 лева на 1000 е 5% и я дава всяка фирма посредник, на всеки един търговец, без да е вносител.
Фирмите с които аз работя не са вносители, но на лаптоп си имам към 100 лева при цена 1500 -1600
 
От: Нова техника на ниски цени

Мога да ви намеря неща от глобул с 20% отстъпка пък аз.

Ако ви трябва нещо за 1000 лв. мога да ви го дам за 800 (само за пример). Който има интерес да пише, няма да е дълга промоция :D
 
на мен ми трябва тиливизор сони или елжи 55- 60 инча нов модел и климатик фуджи?
и тухли и керемиди ми трябват и бетон?
някой да има със стъпка ? :)
 
От: Нова техника на ниски цени


Ето тези вече ме изумяват. Иначе, да търговец съм и се ползвам с доста висока дилърска отстъпка, но цената на Интераком.еу не мога да бия. В поликомп и мост евентуално да ги дават на такива цени, на големите търговци.
 
От: Нова техника на ниски цени

Предлагам предимството си да ползвам отстъпки за техника. Ако мога да бъда полезен на някой, ще се радвам. Нито ще спечеля, нито ще загубя от това.

Значи сгъваш сергийката тъй ли стана
 
От: Нова техника на ниски цени

yavkata89, няма значение. Дай някой сайт в който имаш отстъпка да си избера нещо да си взема.
 
От: Нова техника на ниски цени

Lenovo IdeaPad G510, който да 17" и HD съм на 90% сигурен, че не съществува :)
 
От: Нова техника на ниски цени

Нямам конкретен сайт, който и да е сайт върши работа, стига стоката да е налична в България.

yavkata89, няма значение. Дай някой сайт в който имаш отстъпка да си избера нещо да си взема.

Да, извинявам се, грешка, просто копирах без да погледна какво точно пише. Коригирах я. :oops:

Lenovo IdeaPad G510, който да 17" и HD съм на 90% сигурен, че не съществува
 
От: Re: Нова техника на ниски цени

на мен ми трябва тиливизор сони или елжи 55- 60 инча нов модел и климатик фуджи?
и тухли и керемиди ми трябват и бетон?
някой да има със стъпка ? :)
За клима и ТВ съм пас, но виж за тухли, керемиди и бетон, само кажи колко и къде ги искаш, че и цената на "сглобяването" им :wink:ще е промоционална, стига транспорта да не изяде маржа - локация?!
 
От: Нова техника на ниски цени

Абе като става въпрос за техника, да питам тука в темата, има ли такова нещо ТВ с вграден ДВД, май съм виждал преди, ама сега не знам
 
От: Нова техника на ниски цени

Имаше едно време, когато хората още ползваха ДВД. Сега на никой не му трябва такова нещо.
 

Горе