Нове блогче

TaloV

Well-Known Member
Ново блогче

Отказах се от всичките си идеи,които ми идваха в главата. Пуснах http://bgfunny.blogspot.com/ . Ще публикувам колкото се може по-често такива интересни статиики и други работи...надявам се на читателите да им се хареса.. :)
 
Последно редактирано:
бате твойте проекти са безброй , и винаги вкарват чувството за недовършеност и претупване на работата , немога да си обясна защо не се хванеш в/у един хубав проект и да си бачкаш по него
 
Защо? Какво му е ... на мен ми харесва..какъв друг да сложа..
Само внимавай, че при смяна на тамплейта си ще се загубят някои неща от блог рола, както и ще се промени и структурата на самият блог. Един път смених така тамплейт на блогсппот и си загибих линк партьорите и всички блог рол нещица, та трябваше да ги възтановявам с дни. :wink:

Иначе този наистина изглежда семпъл, пробвай с някой о тематичен, някой с тематична еднаквост с постовете на блога. По-разчупен....
 
Никой от другите не ми харесва...всички за много "Шарени"...а този е по изчистен
Все пак предложете по какъв начин да подредя публикациите...
 
Последно редактирано:
Наистина изглежда много по-прилично :)

Който иска може да ме подкрепи в "СВЕЖОТО" ;)
 
Последно редактирано:
ще се сетиш бацеее...

п.с. освежих те , между другото много смях видяш като гледам кво пишеш , то си е копи-паста ама доста смешни нещата ... верно много се смея
 
Последно редактирано:
Сега остана само да дадете предложения как да ги подредя в ляво да не е като архив..по някъкви категории ли де да знам и аз ..
 
Моля, поправете грешката по-долу и отново изпратете шаблона.
Шаблонът не може да се обработи, защото не е с правилен формат. Проверете дали всички XML елементи са правилно затворени.
Съобщение за XML грешка: The element type "head" must be terminated by the matching end-tag "". Изтеглих си няколко шаблона и нито един от тях не мога да кача незма защо ... хелп
 

Горе