Новинарски сайт

@MihailMihov нацели ме. Този сайт наглеждам от няколко месеца. Много е кофти, че ако искаш да се съобразяваш с препоръки на Google и добри практики, не всеки път става толкова лесно като в някои такива частни случеи.
 
@MihailMihov нацели ме. Този сайт наглеждам от няколко месеца. Много е кофти, че ако искаш да се съобразяваш с препоръки на Google и добри практики, не всеки път става толкова лесно като в някои такива частни случеи.
Защото все пак Г са компания създадена да печели. Тоест имаш две опции плащаш на разни гурута грешни пари за плява или плащаш за реклама и всичко ти е ток. И може да караш по начина който споделих :) зависи от това какво целиш и си решил да похарчиш.
 
Всички знаем на крумката жалките сайтчета - магазинче.инфи и тн и всеки може да прецени колко да вярва
 
Всички знаем на крумката жалките сайтчета - магазинче.инфи и тн и всеки може да прецени колко да вярва
Жалък или не купил ми е къща и поддържаше два физически магазина до преди да замина 2019-та magazincheto.info което пък доказа, че и разширението на домейна няма никакво значение стига раята да налита ;)
 
По принцип не искам да вземам страна, тъй като последните години не съм се занимавал с такъв тип сайтове и тяхното класиране, но много интересен пример поне за мен е новинарския сайт novini247.com. При него цялото съдържание се копирано и в същото време е с топ класирания в гугъл и милион посетители месечно.

Тоя сайт автоматично "пренаписва" статиите - мести абзаци и разни такива. Не ги шляпа 1:1.
 
Като SEO MASTER мога да кажа че за гуглето най важното са линковете всичко друго е голяма измама .. колкото курса на АНДРю ТЕЙТ може да те направи милионер , толкова и уникалното съдържание може да те класира на 1 място.. всичко е линкове.. просто сегашния проблем че трудно се индексират линковете.. намери си начин да индексираш и след 2 месеца ще си топ..
особенно блестящо работи тиер линкинга..
 
Чак пък милион посетители месечно, то нема у бг толко хора заедно с ботовете 😆
4-5К на ден има, което все пак не е зле..

Има много подобни "rss" сайтове, които не са порезани от гошката, все пак събират НАЙ-ВАЖНОТО от деня ;)
 
ааахахахха ти що си сложил тая простотия в подписа 😆

Иначе, не съм много убеден за умножението. Ако видя офишъл стат - ше се съглася. Ама като си правя моите анализи, може и 2-3К да са реално.
 

Ми не е. Загледай се по-внимателно.

ae0a8708570644bdb0085272d9986a91.png
 
Ми не е. Загледай се по-внимателно.

ae0a8708570644bdb0085272d9986a91.png
Е какво да гледам има сменени 2 синонима в текста. Въобще да не коментирам, че част от източниците им не позволяват да се копира от тях, дори няма и опция за пистмено съгласие. Не са се заяли , не са ги изяли
 
Като SEO MASTER мога да кажа че за гуглето най важното са линковете всичко друго е голяма измама .. колкото курса на АНДРю ТЕЙТ може да те направи милионер , толкова и уникалното съдържание може да те класира на 1 място.. всичко е линкове.. просто сегашния проблем че трудно се индексират линковете.. намери си начин да индексираш и след 2 месеца ще си топ..
особенно блестящо работи тиер линкинга..
Сериозно ти казвам, че гугъл не е толкова зъл, за колкото го смятахме.
Проблемът не е в гугъл, въпросът е какво търсят хората.
Те търсят по 1-2 думи.
И гугъл им дава тези 1-2 думи от най-популярните сайтове.
Което е доста логично.
 
Е какво да гледам има сменени 2 синонима в текста. Въобще да не коментирам, че част от източниците им не позволяват да се копира от тях, дори няма и опция за пистмено съгласие. Не са се заяли , не са ги изяли

Направил е минимумът за да постигне това:

b95c3505fd3fe2a9b659b855c34ad083.png


Нема спам по социалки, нема копане. Гугъл му праща почти всичко.
Очевидно е дело на SEO експертин, ама истински - не от тия дето ше срещнеш по SEO конференциите 🫣
 

Горе