Новите министри на Орешарски

От: От: Новите министри на Орешарски

Ще ме извиняваш, ама главният протест беше на НФСБ. Не знам къде ти се привиждат гербери. Ако ГЕРБ искаше да организира протест съм сигурен, че щеше да мобилизира доста повече хора. Само че, нито ГЕРБ, нито туркокомунягите имат сметка от касиране на изборите.

Ми то според него, всеки които не е комуняга или резана пушка е гербер.. или горбар. :)
 
От: Новите министри на Орешарски

Ти мани това, че всеки е гербер, ами каквото и да стане е "платена провокация от герб"
Комедията е пълна, поне бизнеса ще тръгне! :D
За белене толкова много фирми ще са заети, че ще цифне и върже бизнеса :roll:
 
От: От: Новите министри на Орешарски

Ще ме извиняваш, ама главният протест беше на НФСБ. Не знам къде ти се привиждат гербери. Ако ГЕРБ искаше да организира протест съм сигурен, че щеше да мобилизира доста повече хора. Само че, нито ГЕРБ, нито туркокомунягите имат сметка от касиране на изборите.

Национален Фронт за Спасение на Бойко ли визираш? заедно с Яне Янев


аха, не виждам гербери хич :D
 
От: Новите министри на Орешарски

Няма да изкарат много. Дали сме им кредит на доверие до края на лятото, след това отиваме да ги свалим, освен ако не започнат да правят нещо наистина градивно...ма като гледам връщането на тютюнопушенето, Белене, турски език....няма да устискат до края на годината.
 
От: Новите министри на Орешарски

Тия за две седмици направиха повече издънки от което и да е правотелство до сега, трябва да ги запишем за гинес !!!!!!!
 
От: Новите министри на Орешарски

Няма да изкарат много. Дали сме им кредит на доверие до края на лятото, след това отиваме да ги свалим, освен ако не започнат да правят нещо наистина градивно...ма като гледам връщането на тютюнопушенето, Белене, турски език....няма да устискат до края на годината.

ще дадат пари на циганите - ти какво повече от това искаш?
мисля, че ставаш нахален... :-o
 
От: Новите министри на Орешарски

Па я съм си наглец, искам не само за циганите, а и за всички дето не работят и чакат на социални помощи, ние ще им ги изработим.
 
От: От: Новите министри на Орешарски

Национален Фронт за Спасение на Бойко ли визираш? заедно с Яне Янев


аха, не виждам гербери хич :D
Ще ме светнеш ли кога НФСБ по някакъв начин е подкрепила ГЕРБ или просто ще поватряш тъпизмите на Сидер Ага?
 
От: Новите министри на Орешарски

Обществото трябва да знае за задкулисието на Пръмова и как нейните протежета са имплантирани в кабинета „Орешарски”. На този етап договорената квота на Кунева е ясна:

- Зинаида Златанова - максимално доближена персонално до Пръмова лично и семейно. Баща й Камен Белев беше втори в листата на Движение България на Гражданите в 24 МИР – София.

- Петър Стоянович – идеолог и учредител на партията на Кунева, сега министър на културата. Половинката му Мария Дивизиева е била началник-щаб по време на президентската кампания на Меглена Кунева.

- Людмила Елкова – бивш секретар на партия ДБГ по координиране на политиките, сега спазарена за зам. министър на финансите.

- Нено Димов – член на националното ръководство на ДБГ, сега договорен за заместник министър за околната среда или заместник министър на земеделието.

В момента текат преговори между Кунева и БСП за още позиции, част от тях за заместник областни управители.
РЗС прави цялостен анализ на партизанското партийно кадруване на кабинета „Орешарски” и ще информира гражданите как и кои са хората на Кунева, които ще
 
От: Новите министри на Орешарски

Изгоненият от Бойко Румен Вълка се връща в бизнеса с боклука
http://pik.bg/изгоненият-от-бойко-румен-вълка-се-връща-в-бизнеса-с-боклука-news77874.html


честито софиянци!
и да почерпите :beer: или на вас ви е все тая :mrgreen:


http://1kam1.eu/новини/животът-днес/item/529-слави-към-орешарски-ти-луд-ли-си-да-ставаш-премиер
Орешарски е бил на гости при Маркуча

Защо реши в този тежък момент да станеш министър-председател на България, да не си луд, не те ли питат приятелите?

Този въпрос зададе Слави Трифонов на гостуващия в шоуто му нов премиер на България Пламен Орешарски.

„Питаха ме, макар и по-елегантно“, подсмихна се лидерът на българското правителство.

да видим сега дали в Шоуто ще има подигравки и с него
казвахте, че независимо кой е премиер - шоуто трябва да продължи
нека видим :) (п.п. аз не го гледам - ако някой разбре - да казва :) )
 
От: Новите министри на Орешарски

Чета в момента какво казва говорителят на Софийската градска прокуратура Румяна Арнаудова.
"Цветанов ще бъде обвинен в бездействие, което е дало възможност на подчинените му да извършат незаконни подслушвания."

Замислям се за следното в последните 10 години има сигурно едно 20-30 министри които също заслужават подобни обвинения, защо има само един подсъдим министър за бездействие след като закона е равен пред всички и много от тях могат да бъдат подведени под отговорност по същатата причина?

гнила работа..
 
От: Новите министри на Орешарски

Чета в момента какво казва говорителят на Софийската градска прокуратура Румяна Арнаудова.
"Цветанов ще бъде обвинен в бездействие, което е дало възможност на подчинените му да извършат незаконни подслушвания."

Замислям се за следното в последните 10 години има сигурно едно 20-30 министри които също заслужават подобни обвинения, защо има само един подсъдим министър за бездействие след като закона е равен пред всички и много от тях могат да бъдат подведени под отговорност по същатата причина?

гнила работа..

Така погледнато, абсолютно всички министри от Жан Виденов досега, трябва да бъдат обвинени в същото :).

Ама пак ще го кажа: Български политик в затвора няма да видим в тоя живот. ВЕрвайте ми!
 
От: Новите министри на Орешарски

Как бездействие като подслушваше като най-голямото уше цялата държава тоя мизерник.
 
От: Новите министри на Орешарски

Как бездействие като подслушваше като най-голямото уше цялата държава тоя мизерник.

Може и той да е слушал, ама не могат да го докажат. А сега ще се гърчат с "те служителите самоволно подслушвали, а Цецо си трайкал" :).

Нищо няма да стане, ще видиш. След година - две, като се позабрави малко, ще кажат "Липса на доказателства".. както винаги де. :)
 
От: Новите министри на Орешарски

Как бездействие като подслушваше като най-голямото уше цялата държава тоя мизерник.

чакаме ГЕЯ да видим какво ще направи
сега цялата власт е в неговите ръчиЧКИ

ако и сега не може да направи нещо - то е най-големия БОКЛУК и некадърник
 
От: Новите министри на Орешарски

Значи вчера в едно изречение се спомена, как бюджета е в "плачевно" състояние, и как ще се вдигнат една камара помощи.
Само не се спомена откъде ще дойдат парите, като по техни думи ги няма.
За помощите няма лошо по-принцип, особено майчинските.
А после кво? Пак заеми? Данъци?
 
От: Новите министри на Орешарски

Нали се канеха да ревизират бюджета, преди още да има правителство. Ще намалят парите за важни, но не носещи популизъм пера, и ще ги прехвърлят в безсмислени, но популистки пера.
 
От: Новите министри на Орешарски

За момента нещата вървят добре според, харесват ми новите министри.
 
От: Новите министри на Орешарски

За момента нещата вървят добре според, харесват ми новите министри.

А ще споделиш ли защо точно тези министри ти харесват? Всичките или само някои?
 

Горе