Новият Yahoo Slurp

coolice

Owner
Преди няколко дни Yahoo пусна новата версия на техния спаидър...

днес най-после се появи и тук и за момента кроува доста агресивно от няколко ипта надявам се да е достатъчно добър и да ни индекстира на 100% като Г бота
 
coolice каза:
Преди няколко дни Yahoo пусна новата версия на техния спаидър...

днес най-после се появи и тук и за момента кроува доста агресивно от няколко ипта надявам се да е достатъчно добър и да ни индекстира на 100% като Г бота

Бате аз го засичах няколко пъти във форума, което ще рече че наистина ни е намерил. Въпроса е до каква степен ни индексира страниците, както спомена? Но важното е също така че е тук и е с ново име.

Здравей приятелю-бот>.:)
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Старият Yahoo Slurp ни кроуваше на около 5% процента за разлика от Г бот 100% ....

Новият засега е на 14% и продължава ....:)

иначе в яхо загубихме позиции за оптимизация за търсачки паднахме от 2 на трета страница.... надявам се след като приключи да се върнем....



П.С. за цената ще споделя по нататък
 
П.С. за цената ще споделя по нататъкg

На мен ми идват няколко неща наум, ама дано да са това за което си мисля. :) Иначе този бот е много по тромава от Гугълският - това е сигурно. Само да можеше да види че целият ни контент е повече от юник, нямаше да се бави да отчете повечко %. :wink:
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
Дотук 24% даваи слурп .... :)

/офф за цената :

Гледах един клип и много се забавлявах на репликата :)

Иначе като бизнес лидер и президент на корпорация мисля че заслужавам ново ауди.... за многото 14-18 часви работни дни..... ама пред кат има опашка почти до 4 километър :(
 
coolice каза:
Дотук 24% даваи слурп .... :)

/офф за цената :

Гледах един клип и много се забавлявах на репликата :)

Иначе като бизнес лидер и президент на корпорация мисля че заслужавам ново ауди.... за многото 14-18 часви работни дни..... ама пред кат има опашка почти до 4 километър :(

Браво на този бот. Само така мойто момче:)

Оф-топик:

юА и аз да спомена че и аз искам един Туарек ама си трябва бачкане, като гледам не е невъзможно.

Бате догодина дано:) А и в този ред на мисли искам всички тук да се сдобият с яки коли. Много силно им го пожелавам.
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 
чул те Господ ;) И бота наистина доста често разцъква тука :lol:
 
coolice каза:
1556 сраници кроунати (100%) :D браво на новият Yahoo Slurp

Леле, гугъл бота май си има конкуренция. Този новият е добро ботче, не съм предполагал че толкова много проценти ще даде. Браво на него. Сего остава и по често да идва, че позва да ни се кефи яко.:)
-----------------------------------------------------------------
Internet Affiliate Marketing
 

Горе