Новия Сървайвър?! Ще се гледа ли?

bgtupanfighter

Well-Known Member
Не я пускам за да дразня дефа.., че пак съм по-производителен ахахаха сериозно :)

Идеята, че не го бях гледал това до сега, нито един път, нито един епизод.
Бяха ми обещали зрелища и че сочни каки ще подскачат по триъгълници :love:
Ама нейсе..тва май май бая по-зле от Игри на волята. Тие половината предаване мина във философстване на пещи.. Що глупости се изговориха, що драми.. Игрите са 5 пъти по-зрелищни!!
А и некво шимбе разплуто оплю сичкото мускул, че тъпи кат камик, а милия кат гледам и два грама мозък няма :D

Кой ги плаща тия не знам..а и рекорден джакпод - 150К бате :)
 
Не знам, не гледам телевизия от 15 години :) за мен хората гледащи телевизия си губят сериозно времето.
 
Тва кога и по коя тв, да ги мерна тия претенденти за слава и кинтаж?
 
за мен хората гледащи телевизия си губят сериозно времето.
Ама абсолютно всички ли? Па то си е тяхно времето де, ако щат и на едно място ще кибичат цял живот. и ще си пропилеят цялото време:)
 
Аз вече съм си го пропилял.. Така че, както казваше един вук "мога да си го позволя" :D:D:D

Иначе, за разпускане естествено.. празен поглед, бира.. :)
Е верно че с водка и философия у форума имаме 100% спа наслади, че и масажен пищенгяс понекогаш, ама Блинки не дава, не му се връзвало с полезният контент :love:
 
Гледах го, но по-случайност. Просто релаксирах и си бях пуснах Тв-то, но го хванах само към края. Какъв е този стремеж във всякакви реалитита да се налагат красиви жени. Не говоря за симпатични, говоря за красиви и то по изградения типаж. Хванах гласуването само на второто племе, ами те всички бяха красиви жени.
И това при положение, че бяха 4-ма мъже (ако не бъркам) и поне 8 жени.
 
Не знам, не гледам телевизия от 15 години :) за мен хората гледащи телевизия си губят сериозно времето.
Дяволски си прав. Ако някой се чуди, след като по БТВ комеди свърши втория сезон на Двама мъже и половина, завъртяха го отново, за 3-ти път. Да, повтарям пак - за 3-ти път. :) Губене на време е меко казано, затъпяване е думата. :)
 
Дяволски си прав. Ако някой се чуди, след като по БТВ комеди свърши втория сезон на Двама мъже и половина, завъртяха го отново, за 3-ти път. Да, повтарям пак - за 3-ти път. :) Губене на време е меко казано, затъпяване е думата. :)
Сега съм съгласен, бях изпаднал в някакъв период на частично гледане или слушане на телевизия с едното ухо. Но това е защото пък дълго време не бях гледал телевизия дори така.
За мен е като някакво абстрахиране за периодчета, не знам какго разбирате, но е като фонче, което да ме реклаксира за малко, но ако поченеш да гледаш наистина следва зеленчук.
Но пък то не и само до мен, като го гледат у нас, и аз слушам и гледам това-онова.
 
Дяволски си прав. Ако някой се чуди, след като по БТВ комеди свърши втория сезон на Двама мъже и половина, завъртяха го отново, за 3-ти път. Да, повтарям пак - за 3-ти път. :) Губене на време е меко казано, затъпяване е думата. :)

Телевизията е тъпата версия на интернет, само при интернет имаш филтър и той зависи от теб, при телевизията каквото ти пуснат и това. Но телевизията ще изчезне, просто защото новите поколения не гледат телевизия която познаваме днес, всичко се свежда до телевизор който зарежда youtube, netflix, spotify.
 
Ебавате ме с тази телевизия :)
 
Аз откакто махнах телевизора и музиката за фон докато работя почнах да чета по 100-115 книги на година, аудиокниги на английски език.

Английския ми скочи с огромно ниво, последните две години немалка част от работата ми е в разговори с американци покрай маркетинг проекти и доходите ми скочиха 10 пъти спрямо момента, когато работех главно с българи и не исках и да чу за бизнес срещи на английски език, не защото не го можех, но защото не бях уверен в това да говоря пред хора, на които това им е майчин език, за сериозни неща като маркетинг.

Сори за отклонението, но съм сигурен, че има доста хора, които си пускат такива простотии за фон, но този фон до нищо продуктивно не води спрямо други опции като споменатата по-горе.
 
Още ли гледаш телевизия "за фон"? Казах ти, по-добре си пусни малко Бах, Моцарт или Бетовен, пак е по-добре.
Да, и аз работя на музика. Зависи от самото ми настроение, но в повечето случаи е някакъв чилаут. :)
 
Беше ми интересно да видя дали става за нещо този сезон, гледам вече всеки епизод гонят по човек, както и трябва да бъде, т.е ще е по-сбито, а не като предните сезони бозаво.
Но никъде не намирам епизодите качени по торентите
 
Тия бтв са абсолютни аматьори :mad: Май трее си останат само с новинарските емисии и репортерските предавания..
 
Още ли гледаш телевизия "за фон"? Казах ти, по-добре си пусни малко Бах, Моцарт или Бетовен, пак е по-добре.
Амии, много пресилено е дори да кажа, че я слушам. Бръмчи там нещо с намален звук. Блинки говори за работа. Ако правя нещо, което да се прави с дигитални инструменти го правя на PC. Лаптопи и таблети не харесвам. Напоследък доста цъкам на телефона, но това е само за забавление или да си чета нещо, да напиша нещо, абе един вид релакс. Което не значи , че е несериозно, просто не е "по-работа". Напоследък тук пиша на 90% от телефона. На PC се чувствам по-сериозно и за по-сериозни неща. На PC гледам някое събитие, към което не съм безразличен, което пак е нещо от по-сериозните неща.
На ТВ гледам понякога неща, по скоро частички, но те не са запланувани, като например съм гледал Олимпийски Игри, тъй като там следват един след друг различни събития и спортове, което е наистина за един люлеещ се стол, надявам се все още не съм и за карирано одеало :)
 
Първите две предавания ги хванах в последните 20-на минути и ми допадна. Може да му дам шанс.
 

Горе