Нови възможности за Affiliate с Opencart

CTAH

Well-Known Member
Привет!
Първо бързам да уточня че не става дума за Афилиейт системата интегриран в Opencart.

А обратно за възможностите които тава модула на хората включени в Affiliate Programs. Или които тепърва искат да се включат в този не обятен източник на успех.

Няма да описвам opencart и неговите възможности сео дизайн и тнт. всичко това вече го има из форума.
Думата ми е за това как можем да използваме всичките му предимства за Афилиейт сайт.

Представям на вашето внимание следния модул:Add To Cart Button Redirect (VQMod)

С уговорката че той не е единствения или уникален. Чисто и просто само него имам.

Преди време колега от форума дойде до мен с следния казус, искаще да си направи Афилиейт сайт на opencart но на бутона адд то карт или купи да не води към количката а да редиректва към Афилиейт линк. Та с няколко думи този модул прави точно това.

С негова помощ можете да организирате сайт който да изглежда и да се държи като онлайн магазин но при покупка да води към сайта на Афилиейта Ви.

Също тъка може да ръботи съвместно и с действащ магазин, само някой артикули да редиректват към Афилиейта.

1342577746.ocaaddtocartredirectcategory-500x500.jpg

1342577735.ocaaddtocartredirectadminproduct-500x500.jpg

1342577758.ocaaddtocartredirectproduct-500x500.jpg

1354211230.ocaaddtocartredirectadminmodule-500x500.jpg

1354211242.ocaaddtocartredirectadmincsv-500x500.jpg


И на края има опция за инпорт/експорт на линковете

1354211242.ocaaddtocartredirectadmincsv-500x500.jpg


На мен лично ми се вижда странна цялата тази работа но изглежда има интерес към подобен вид продукти.

Дано съм бил полезен и успех на всички.

Някой ако иска модула на ЛС.
Поздрави
 

Горе