Нови цени на Спиди от 01.09.2018

А аз като клиент съм доволен от АПС-ите.
Отивам в 21:30 и мога да си взема пратката.
Не съм обвързан със спазване на работно време, чакане на опашка и т.н.
 
коректна! :);)
 
От колцентъра ми казаха, че очакват дори още по-ниски цени в началото на февруари 2019.
Не го вярвам това, нито вярвам, че някой от кол център ще даде подобна информация. Особено пък кол центъра на Спиди. Особено пък за някакви далечни и неясни перспективи.
 
Значи, преди няколко седмици, може би месец, и аз пуснах онлайн магазин. Много четох тук, за да се ориентирам с кого да доставям, ама накрая избрах по-изгодното.

Да уточня - предлагам безплатна доставка офис - офис или офис - врата. Още имам много малки обеми, но са достатъчни, за да мога да го кажа: Спиди са супер! Цената (Стандарт 24 от сайта им) си е вярна (по-евтино ми е от Еконт!!!), нямал съм проблем с доставките (не са ми се обаждали клиенти), получавам си редовно парите.

Пиша всичко това не за да правя реклама, а за да върна услугата, която всички ми направихте, докато четох за магазина си. Ще го пусна и в другата тема, която четях.

Успех на всички!
 
Изчакай декември, като започне още от сутринта да ти искача "Надхвърлен дневен лимит" , а вече си се уточнил с клиента за доставка за утре. Чак пък да са супер... Имат доста трески за дялане. Например при еконт с един разговор по телефона можеш да даваш разпореждане за каквото се сетиш, а при Спиди става с имеил и познай клиента дали ще чака в офиса или куриера на адреса докато променят я сума за плащане я нещо друго......
Единствения им плюс са доставките офис-офис за мен.

Ето че дори и декември не дочакаха. Спиди са пълен блокаж в момента. Пратки от 1 седмица не са доставили....
https://pik.bg/черната-кутия-спиди-...окри-дълбоко---не-вдигат-теле-news800363.html
 
Последно редактирано:
Ето какво прави любимия ви еконт - цитат от друг форим, ама и на мен ми се случи

Много плюене по Спиди, ама те постъпиха като пичове, и обясниха, и всичко
Докато Еконт - нищо такова. Поръчах си нещо миналата седмица, идва на 18. Питам куриера що така, мънка ми, че бил в срок
Днес загледах бележката, колета пуснат на 13, идва вчера и наистина в срок. Явно са си направили доставката 5 дни. Тихомълком, по терлици. Иначе експресната доставка им е стандарта. Да ама не, като е зор, хоп, експресна за 5 дни.Няма да давам квалификации че само обиди ми идват наум


НИКОГА ПОВЕЧЕ ЕКОНТ
 

Горе