Нови цени : 1000 like за 10лв.

От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

1000 фенове за 10лв? И колко предполагате,че ще бъдат активни?
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Май не ми разбра въпроса.Питам колко от тези добавени 1000 фенове гарантираш,че ще са активни в страницата?Говоря за харесване и споделяне на съдържание!
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Май не ми разбра въпроса.Питам колко от тези добавени 1000 фенове гарантираш,че ще са активни в страницата?Говоря за харесване и споделяне на съдържание!

Зависи от самата ти страница.
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Май не ми разбра въпроса.Питам колко от тези добавени 1000 фенове гарантираш,че ще са активни в страницата?Говоря за харесване и споделяне на съдържание!

Незнам как да ви отговоря! Вие въобще явно не сте наясно как работи Facebook!
Едва ли и Марк Зукърбъг ще може да ви отговори на въпроса!!!
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Еми... щом не можете да ми отговорите на въпроса ,явно нямате компетентен отговор!
И моля без нападки,кой от какво разбира!Хайде успех Ви подчертавам Ви пожелавам успех!
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Нямам намерение да купувам, тъй като ние използваме само twitter, но се надявам, че мога да попитам:
- Еднократно ли се плаща? Ако да, каква е гаранцията, че след година няма да са се отписали 80%? Колко най-много може да се поръчва?
- Предлагате ли и за twitter и възможно ли е таргетиране? Ако се предлагат, реални ли са? Ако не се предлагат в момента, може ли да очакваме в бъдеще?
Благодаря предварително :)
 
От: От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Нямам намерение да купувам, тъй като ние използваме само twitter, но се надявам, че мога да попитам:
- Еднократно ли се плаща? Ако да, каква е гаранцията, че след година няма да са се отписали 80%? Колко най-много може да се поръчва?
- Предлагате ли и за twitter и възможно ли е таргетиране? Ако се предлагат, реални ли са? Ако не се предлагат в момента, може ли да очакваме в бъдеще?
Благодаря предварително :)

- Плащането е еднократно за малък пакет и на части за по-голям пакет
- Няма гаранция, но едва ли ще се отпишат повече от 10% до една година
- Максималната поръчка е 20 000 фена
- Не предлагам twitter за сега, а и едва ли ще предлагам за в бъдеще. Просто все още няма достатъчно интерес към twitter! :)
 
От: От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Благодаря за информацията.

Ако някой предлага такова нещо за twitter моля да ми пише на email: [email protected]
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Офертата валидна ли е все още: 20лв. за 2000 фена? Какви са вариантите за плащане?
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

И аз се интересувам от валидните оферти в момента.
 
От: Нови цени : 1000 like за 10лв.

Здравейте,

направих запитване за 3000 харесвания на ЛС. Би било добре да знаем и стандартните цени.

Поздрави :)
 

Горе