Новобранец търси blogger-и

ivanmarhovbg

New Member
Здравейте, търся някой отворен на темата блогове за да ми разясни как мога да си създам собствен блог, къде и да ми даде няколко съвета за това как да започна и какво трябва да правя в последствие за да печеля от него(блога) :D
 
От: Новобранец търси blogger-и

имаш ли тема на която искаш да водиш блог, това за начало после и другото
 
От: Новобранец търси blogger-и

на първо време след регистрацията си запази име за блога, после реши шаблона от тези стандартните ли го искаш или по гъзарски
 
От: Новобранец търси blogger-и

Ами искам да е нещо семпло и изчистено да хваща окото :)) Разбере, че нямам никаква идея въобще как се прави блога за да стигам до шаблона. Има ли според вас хляб в тая сфера и какво точно трябва да съдържа блогът ми за да привлече рекламодатели
 
От: Новобранец търси blogger-и

можеш ли да пишеш статии, езици владееш ли
 
От: Новобранец търси blogger-и

Не съм писал статии за да знам дали мога или не, малко съм на Вие с английският
 
От: Новобранец търси blogger-и

не се занимавай с глупости тогава, ходи на училище и чети, пък след някоя и друга година опитай пак
 
От: Новобранец търси blogger-и

Ще ми помогнеш ли с нещо съществено или не, не искам савети За странични неща
 
От: Новобранец търси blogger-и

1. нямаш идея как се прави блог
2. не можеш да пишеш статии - значи няма да можеш да го пълниш със съдържание
3. скаран си с езиците - няма да можеш и да го пълниш с нещо преведено
4. искаш да изкарваш пари - е нямам идея как да го направиш като горните ги няма

по съществено от това не мога да ти помогна, ако поне можеше да си водиш блог щях да ти дам блог - дано някой ти помогне
 
От: Новобранец търси blogger-и

Здравейте, търся някой отворен на темата блогове за да ми разясни...

Още с първите думи ме изгуби. Научи се как да се обръщаш към другите, как да комуникираш, преди да правиш каквото и да било. Иначе цял живот ще попадаш все на "отворени", докато някой ден и теб не те "отворят".
 
От: Новобранец търси blogger-и

Здравейте, търся някой отворен на темата блогове за да ми разясни как мога да си създам собствен блог, къде и да ми даде няколко съвета за това как да започна и какво трябва да правя в последствие за да печеля от него(блога) :D

За разяснение, вероятно ще се намерят много хора в този форум, но дай някакви по-конкретни въпроси ;) Добра идея е и да поразгледаш темите из форума от които ще намериш много полезни съвети. Освен това съм сигурен, че ако попиташ и чичо Гошо, той също ще ти даде някакви полезни и интересни резултати в първите топ 30 :) Ако все пак те мързи, мога да ти препоръчам една моя стара публикация, която ще ти помогне за старт-а: Бърз старт или как да създадем първият си блог за минути.
 
От: Новобранец търси blogger-и

той не иска да чете, той иска да печели :lol:
 
От: Новобранец търси blogger-и

той не иска да чете, той иска да печели :lol:
:D
Край на темата! 8)
 
От: Новобранец търси blogger-и

новобранец - много бързо се отказа, искаш ли още блог, айде този те чака да започваш
 
От: Новобранец търси blogger-и

Аз пък търся някой знаещ колега да ми каже какви са тези странни адреси,
от които ми идва голяма част от посещенията в блога на блогспот.
Качих в чистак нов блог около 20 статии и о, чудо -
вече ми отчита статистиката към 200 посещения за 4 дни.
Имали ли сте такъв случай?
 
От: Новобранец търси blogger-и

отметнал ли си твоите да не ги зачита
 
От: Новобранец търси blogger-и

отметнал ли си твоите да не ги зачита
Тъй вярно!
Посещенията са от разни домейни, на които има наслагани само адс реклами,
не са нашенско говорящи .:shock:
 
От: Новобранец търси blogger-и

ohbelog.com, adsensewatchdog.com, kmzackblogger.blogspot.com, vampirestat.com, blogsrating.pw, t.co

Тези са най-често срещаните, като първо бяха последните два и после и др. се появиха
 

Горе