Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

fifi ти е другия профил или копи-пейст идеята/поста?

Копи-пейст по-скоро. Не знам с някаква цел ли ми копира текста...

П.П.: Та между другото и аз се включвам за логото. Може пък да имам късмет, знае ли човек... :?
 
  • Like
Реакции: Sky
От: От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

защото има 3 разочаровани от твоите услуги и реших да направя нещо по въпроса
Копи-пейст по-скоро. Не знам с някаква цел ли ми копира текста...

П.П.: Та между другото и аз се включвам за логото. Може пък да имам късмет, знае ли човек... :?
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Хубаво, не получих отговор, но се записвам.
:D
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

@uphero Абе човек, ти с тоя умрял от страх сайт на майнкрафт какво лого очакваш? ФиФи се е справила достатъчно добре за уменията които има, ти си единствения човек който я критикува във всяка една тема, става банално вече, моля те, не се излагай повече.
 
  • Like
Реакции: fifi
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

И на мен ми беше хрумнало тази идея преди празниците :) но така и не направих нищо.

Аз също искам да участвам но моята репутация е нулева поради причината че съм сравнително нов потребител в този форум. Все пак ето нужната информация:
- http://top-account.net/
- 400х90px
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Аз също искам да участвам но моята репутация е нулева поради причината че съм сравнително нов потребител в този форум.

Ето ти зелено. Гледай да не ме разочароваш.
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

О това отива директно в подписа ми
@uphero Абе човек, ти с тоя умрял от страх сайт на майнкрафт какво лого очакваш? ФиФи се е справила достатъчно добре за уменията които има, ти си единствения човек който я критикува във всяка една тема, става банално вече, моля те, не се излагай повече.
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

:oops: Ся за мезе ме взе, че чак в подписа си ме сложи...
Благодаря поласкан съм, найстина това е голяма чест за мен да съм в нечий подпис.
Нищо лично към теб човек, поднасям свойте извинения към теб, ако си се почувствал обиден.
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Ни най-малко не съм се обидил ,просто ми хареса начина по който описа сайта
:oops: Ся за мезе ме взе, че чак в подписа си ме сложи...
Благодаря поласкан съм, найстина това е голяма чест за мен да съм в нечий подпис.
Нищо лично към теб човек, поднасям свойте извинения към теб, ако си се почувствал обиден.
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Честито ма печелившите : amitrev.bechoo,biki
Дайте повече инфо за логата на лс
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

... и аз да спечеля нещо

Интересно защо това изказване е често срещано? Честито на печелившите. За тях и за останалите, моля огледайте се наоколо да разберете какви сте късметлии :clap:.
 
От: От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Важи ли още офертата? Благодаря

Ще разбереш като прочетеш темата, няма и две страници! :twisted:
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Uphero, няма ли да покажеш логата, които направи за победителите?
 
От: Новогодишен Подарък - БЕЗПЛАТНО ЛОГО

Uphero, няма ли да покажеш логата, които направи за победителите?
Да, и на мен ми е интересно. Все пак да ни хване яд нас, които не спечелихме иначе къде е спортния дух. :) Шегувам се, но ще се радвам да видим нещо, някой победител няма да е зле да шерне какво е спечелил. :)
 

Горе