Новогодишен Google PR Update

От: Новогодишен Google PR Update

Аз разлики не забелязвам.

П.П.:
Като се загледах по други сайтове промяна наистина има, но при мен ядец.
 
Последно редактирано:
От: Новогодишен Google PR Update

При мен е положителен при повечето промени. Доста нови са 0->3, чуждоезичните растат бавно, но стабилно - няколко 4->5, по-високите не мърдат. Има и доста с по минус 2 де, но заради пеналтита.
Грубо казано, от 100 сайта 40 са напред, 20 назад и 40 без промяна. Което, при положение, че изобщо не гоня PR, означава, че този ъп направо си е новогодишен подарък за уебмастърите.
 
От: Новогодишен Google PR Update

Браво на Google, подариха ни новогодишен PR изненадно :)

От личните ми проекти единствено английският ми блог (вече PR3) и бизнес блога (вече PR4) са скочили и съм наистина доволен.

И, между другото, приятно празнуване довечера!
 
От: Новогодишен Google PR Update

При мен никаква разлика.:)

PS: поправям се блога ми за лигавня е станал от PR0 на PR3, отделно държи стабилни позиции на 1 страница на 2 място в гуглето. Преди мен са vbox-а ама съм ги оставил да не им развалям реномето :D
 
Последно редактирано:
От: Новогодишен Google PR Update

При мен има 0->2 и 1->2, сега като почна малко по-сериозно през новата година, може и повече да изкарам на следващия. Иначе честито на всички. :)
 
От: Новогодишен Google PR Update

За нова година - една позиция надолу :mad:
Явно гугъл е наясно,че през 2010 ще се качваме доста по-нагоре :twisted:
 
От: Новогодишен Google PR Update

При мен в akademika.bg e едно нагоре до 5. Догодина ще дерзаем повече :) Весело на всички.
 
От: Новогодишен Google PR Update

И при мене е само нагоре, проблема е че не знам защо се кефя като нищо не фащам от цялата работа. :)
 
От: От: Новогодишен Google PR Update

И при мене е само нагоре, проблема е че не знам защо се кефя като нищо не фащам от цялата работа. :)
Отдавна не следя PR, SERP-a ми е в хиляда пъти по-важен :)
 
От: Новогодишен Google PR Update

Някой да е забелязал по-висок PR на отделни вътрешни страници спрямо главната по сайтовете си? Имам предвид сайтове със стандартно вътрешно прелинкване. Случвало се е и преди в единични случаи, но сега го наблюдавам да се превръща в тенденция като че ли.
 
От: От: Новогодишен Google PR Update

Някой да е забелязал по-висок PR на отделни вътрешни страници спрямо главната по сайтовете си? Имам предвид сайтове със стандартно вътрешно прелинкване. Случвало се е и преди в единични случаи, но сега го наблюдавам да се превръща в тенденция като че ли.
След като при предишния PR ъпдейт имаше масово нулиране на PR на вътрешните страници, май по-скоро това беше целта на сегашния ъпдейт.
При мен единствената видима промяна е рангът на вътрешните страници.
 
От: Новогодишен Google PR Update

Я си погледнете сайтовете,че май мина някакъв ъпдейт.Аз съм с 1 позиция нагоре :)
 

Горе