Новогодишно предложение

Здравейте,
пускам темата тук, защото в "пазара" ми иска 10 мнения, а аз нямам време да пиша, нито имам какво да кажа по пазарните теми там.
Сериозно възнамерявам да продам свой сайт. Предложете цени.
Данни за сайта:

-Собствен домей
-Хостван в България
-PR 0, поне официално, въпреки че съдейки по класирането в Гугъл вероятно се е покачил, което ще си проличи след ъпдейта.
-Алекса ранк: Alexa Traffic Rank: 1,265,521 Traffic Rank in BG: 3,637
-Посещения от търсачките - Search Engines - 53.04%
-Уникални посещения за последните дни:
Friday, December 24, 2010 3.34% (339)
Saturday, December 25, 2010 3.02% (306)
Sunday, December 26, 2010 3.35% (340)
Monday, December 27, 2010 3.56% (361)
Tuesday, December 28, 2010 3.75% (380)
Wednesday, December 29, 2010 4.32% (438)
Thursday, December 30, 2010 3.50% (355)

-добра оптимизация за следните думи и лонгтейлс в Гугъл.бг:

"диетично" (1-ва страница, 6-то място от Около 284 000 резултата)
"първа българска" (1-ва страница, 2-ро място от Около 120 000 резултата)
"кръчма" (1-ва страница, 4-то място от Около 243 000 резултата)
"кръчмата" (1-ва страница, 2-ро място от Около 136 000 резултата)
"中保课" /на китайски: "китайско-български уроци"/ (1-ва страница, 1-во място от Около 170 резултата)
"българо-китайски уроци" (1-ва страница, 1-во място от Около 25 резултата)

-Потенциални оптимизации:

"бира" (5-та страница, 10-то място от около 2 360 000 резултата)
"суши" (5-та страница, 2-ро място от около 6 360 000 резултата)

************
За по-редовните посетители този сайт е познат - kry4ma.com се казва. Причините да опитам да го продам са, че напрежението около него много ме натоварва; който го е посещавал през последните дни - знае за какъв ужас става дума, така че, откровено казано, помислете добре с какво се нагърбвате, ако има желаещи за покупката. Аз бях до тука.
Весела Нова година на всички тук! Нека забравим за предишните пререкания, спорове, обиди и пр., и да си помагаме, а не да си пречим!
Поздрави: бати Гошо!
 
От: Новогодишно предложение

Кафана кажи колко му искаш на този сръбски форумен кенеф и заедно с амбалажа ли го продаваш ?
 
Гесерчо, купувам сайта, давам 20 лв.
Имам обаче едно условие - да ми гарантираш, че потребителите ще запазят приблизително същата активност за следващите 6 месеца... не искам да купя сайта, ти да спреш да пишеш от 230-те си никнейма и да се окаже, че форумът няма и един активен потребител. :)
 
ЧНГ!

Никс проявава зашеметяваща "култура" в случая за сайт, който съдържа философия, социология, синология и много друго, с което и се налага да не бъде удосоен с внимание. По сравнително по-културния пост на Вий-бий-тий-кей:Съжалявам, че си се поддал на инсинуациите, че е възможно толкова разнородни мнения, голяма част от които писани по едно и също време, да са дело само на един човек, пък било то и магистър по философия с най-различни други способности в сферите на науките и спорта. Служебните си никова от рода на "Диетично", "Отслабване", "Бира" и "Суши" създадени с цел по-добра оптимизация (с която постигнах по-челни места от сайтовете на някои тук или приблизително-същите) съм ги оповестил публично, но броят им ВЪОБЩЕ не може да се сравни с някакви стотици, които си написал. Хилядите никове, които виждате са на ботове от времето, преди да сложа 3 анти-бот защити. Вече няма такива и всеки може да изтрие неудобните му ботове, ако има време. За цената - щях да си помисля, че е подигравка, ако приблизително по същото време в Скайпа ми един човек (този, който преди беше направил Непознат.нет) също не предложи 20 лева. После, обаче, се намери купувач, който предложи 150 лева и му го давам с отстъпка за 145 лева, в комплект с devstveni.kry4ma.com. Не е добре да се говори зад гърба на хора, които вече не пишат тук като Scorpiass (AlanFort), но в случая ще кажа нещо добро, което вече писах и в Kry4ma.com: Въпреки, че не успя с конкурентната Krachma.com да ни настигне по ключовите думи и по Алекса-ранка, то с Elunez.com, при който премахна хейтърското съдържание на български и си го разви на АНГЛИЙСКИ, само за около месец някъде ни мина (за света) и си докара прилично място за България, както и се появи във Великобританската и САЩ-ската листа. БРАВО! ВЕЛИКОЛЕПЕН ПРИМЕР! Свалям му (в случая) шапка за това, че ми показа на мен, а и на много от вас как е МНОГО по-добре да се развие един сайт на език с много потребители като английския и да си анонимен, отколкото да правиш сайтове на български и да си разкриваш самоличността на 100%. Ето защо, до голяма степен, на тоя човек дължа благодарност, че показа НА ПРАКТИКА на всички нас къде е по-добрият път и след няколко седмици, вероятно, започвам свой анонимен, законен проект НА КИТАЙСКИ ЕЗИК, където по мои изчисления ще мога да докарвам само след година минимум по 3000 евро на месец. Дори и да съм сбъркал наполовина - 1500 евро пак не са никак зле за човек с по-скромни изисквания като мен и в държава, където някои неща са малко по-евтини, отколкото в България. Оценявам няколко-месечния си опит с Kry4ma.com и с вас като основно-положителен, което ще ми е от голяма помощ при реализацията на следващия ми, китайски проект. Бъдете здрави и успех на вашите проекти! Поздрави: Гесер Курултаев (Баш Винар)!
 
От: ЧНГ!

Никс проявава зашеметяваща "култура" в случая за сайт, който съдържа философия, социология, синология и много друго, с което и се налага да не бъде удосоен с ...

Если хочешь, чтобы тебя классно отъебали здоровой толстой дубиной - пиши. Могу прислать фотку.
 
От: ЧНГ!

Никс проявава зашеметяваща "култура" в случая за сайт, който съдържа философия, социология, синология и много друго, с което и се налага да не бъде удосоен с внимание. Поздрави: Гесер Курултаев (Баш Винар)!

Кафана ти си Комунист и като такъв е съвсем нормално да направиш сайт за братския вам Китайски народ само да не забравиш Шумадистан (Сърбия) и Блядистан (Русия) че и те са от вашето дегенерирало котило и ще се сърдят за пренебрегването им.

Само не разбрах кой ти даде магистратурата по руска философия на четвърти километър Минчо Семов или Пиргова ?
 
От: Новогодишно предложение

Ще дам последен отговор и няма да си губя повече времето с невъзпитан човек като тебе.1) "Кафана" не знам какво значи, но предлагам, че думата ти харесва, ето защо ти пожелавам така да наречеш сина си, например или аналното си отверстие.2) "Комунист", ако не е в началото на изречението, се пише с малка буква, макар че оценявам уважението ти към комунизма изразено със заглавката.3) НОРМАЛНО Е ДА НАПРАВЯ САЙТ НА КИТАЙСКИ, ЗАЩОТО ЗНАМ КИТАЙСКИ, КОЕТО Е ГОЛЯМО ПРЕИМУЩЕСТВО В ДНЕШНИЯ СВЯТ И ГО УЧАТ НЕ САМО КОМУНИСТИ, А И В САЩ, АНГЛИЯ И ПР. А ТИ СИ БАВНО-ЗАГРЯВАЩ И НЕ ЗНАЕШ, ЧЕ:а) Китай има най-много интернет-потребители като абсолютно число.б) Китайски се говори не само в КНР, но и в Тайван, Сингапур (един от официалните езици) и в много големи китайски общности (МИЛИОНИ ХОРА!) в Малайзия, САЩ и пр.в) Доста голям процент от други нации като Южна Корея също увладяват сравнително-бързо китайския език и много сайтове на китайски се класират добре в Южна Корея, Япония и пр.4) Даден език НЯМА ОТНОШЕНИЕ към политическия строй. Например китайски се говори в доста капиталистически места като:-Тайван-Сингапур-САР Макао-САР Хонгконг-Чайна таун-ите (唐人街) в САЩ, Ямайка, Англия и т.н. Разбира се, за да се осъзнае, че език и политически строй не са свързани се иска известна степен МИНИМАЛНА ИНТЕЛИГЕНТНОСТ!5) Не намирам за нужно да се обиждат ЦЕЛИ НАЦИИ като Сърбия и Русия (отдавна вече капиталистически страни), заради това, че имали нещо общо със Социализма с Китайска специфика, според някой си. Според хартите на ООН всички народи са пълноправни и нямаш никакво морално, нито политическо, нито юридическо право да ги наричаш по този начин. 6) Дегенерирало котило е това, което произвежда хора като теб, които на културни постове, пожелания за здраве и добри идеи се появяват с обиди към тях и към цели нации, и народи по някакви си ИДИОТСКИ мотиви. Това е дегенерирало котило.7) Магистратурата ми не е по РУСКА ФИЛОСОФИЯ, а по ФИЛОСОФСКА АНТРОПОЛОГИЯ. Разбира се за тъпанар това е едно и също. Ето защо на Четвърти километър бягай се прегледай ти. Ако още нещо искаш да се отваряш - заповядай ми на скайпа - conradbest, там ще поговорим според маниера, който предлагаш и ще се разберем, да се надяваме! ---- Колкото до оня с 8-те мнения и руската реч - съжалявам, че ще му откажа, но съм сигурен, че Никс би могъл да се окаже доста по-подходящ от мене за целта. Спирам тука - отново най-добри пожелания за останалите, а модераторите да вземат отношение към подобни простотии, защото виждат как даже стари потребители почват да напускат и сайтът като трафик се свлича надолу (сравнете позицията от хвалбата ви за Алекса на кое място сте и в момента на кое сте). Сбогом - ако има нещо - по скайпа.
 
От: Новогодишно предложение

Деменцио напълно естествено е един превтасал антрополог като теб да се занимава с вече бивши "държави" и настоящи дегенерирали "нации" като руската и сръбската.

Необясним за нас белите хора е интереса ти към Китайската Народна Република освен ако не си потомствена комунистическа пачавра продукт на любовта на някоя бедна партизанка като Дилма и миризлив мангал обирджия на мандри.

Ато това предположение е вярно е нормално и влечението ти към аналните и вагинални отверствия с които вие славяно-комунистическите изроди сте шедро надарени за да можете най-пълноцено да обслужвате Матушка Русия и управляващата е хазарска върхушка кланяща се на фалоса

Хайде със здраве и да не забравиш да помолиш Руското посолство за помощ и подкрепа в бъдещите ти проекти че тези 145 лева ще ги изпиеш до понеделник а после идва познатия ти до болка Глад и Карък а вече нямаш какво да продадеш.

PS

Майка ти и и баща ти живи ли са още, макар че за дърти комунисти едва ли някой ще даде пари
 
От: Новогодишно предложение

Някои май имат лошо пиянство...
 
Последно редактирано:
От: Новогодишно предложение

Според сайта на ГДБОП за борба с компютърните престъпления - cybercrime.bg/bg/purpose/: "материали проповядващи или подбуждащи към расова, национална или етническа вражда или омраза, или към расова дискриминация, насилие, ксенофобия" трябва да се докладват, защото са незаконни. Смятам, че последният пост на Никс съдържа подобни неща, поради което му направих скрийншот и изпълних гражданския си дълг да го докладвам. Нека компетентните органи преценят как да процедират в случая с него. Важното е да се спазват законите в България и по света. С това наистина приключвам тук - ако някой не е толкова нерешителен като Никс и иска да си поговорим по скайп - да заповяда!
 
От: Новогодишно предложение

Ти само това ли можеш да заплашваш комунист нещастен, но мина вашето време.

Защо не изпратиш един скрин на Руското или Сръбското посолство или директно на Путкин, може да изкараш някой лев да приживееш зимата

Бате Бойко ще се погрижи за вас червени боклуци и вашите безродни потомства
 
От: Новогодишно предложение

Само да вметна, че е редно, ако намерят за нужно да проверяват всичките ти постове, да забележат какво мнение за уважавания Бойко Борисов си написал преди: "Бойко си е милиционерче и разбира се комунистче "(и да го изтриеш - имам скрийншот!) Относно останалите ти абсурдности, както казах - подаден е сигнал. Ако си много смел - ела на скайпа, чакам те...
 
Re: От: Новогодишно предложение

Site_for_sale;193757Ако си много смел - ела на скайпа каза:
Това някакъв модерен начин за предизвикване на дуел ли е? :D
 
От: Новогодишно предложение

Ти на Бойко ли взе да се мазниш ма мръсна комунистическа пачавро

Много станахте на него от такива ибрикчии като вас задник му не остана

Ти си досностник и като такъв не можеш да бъдеш гражданин на която и да е държава още по малко на България

Мястото и съдабата ти е при Луканов и е въпрос на време да го заемеш

PS

Прави още скринове и пращай до Кастро, Чавес и разбира се Ху Дзинтао тези са малко, ако искаш ще ти изпратя линкове към мои мъдрости и квалификации от други сайтове отностно славяно -комунистическите дегенерати били те от руски, сръбски или набеден за български произход.
 
От: Новогодишно предложение

Тоя пак ли налази ве...
Нали ти предлагаха 10к, що сега искаш за 20 лева да я даваш?
 
От: Новогодишно предложение

Защото няма пари за пиене.....
 
От: Новогодишно предложение

Абе напълни се със "съвестни" граждани в тази държава. Не го разбирам това. Това не е статичен сайт, а форум - тук всеки има право на мнение, а дали е расист, ексцибионист, нудист, масторбатор или друг е отделен въпрос. Не мисля, че работата на ГДБОП е да се занимават с чуствителни хора, засегнати от потребител в някой форум или друг социален сайт. Все едно да запишпеп някой в кафенето и да отидеш в полицията да кажеш, че там се говори гореспоменатото. Айде по-серионо!!! Ама то човек без работа, какво да се очаква.
 

Горе