Новото Центо е вече факт!

тео

Well-Known Member

Оле, новото центо е факт :D

Какво е в повече:
  • нов дизайн
  • самостоятелни дизайни на магазините
  • възможност магазинът да се поставя на поддомейн в центо или на външен домейн
  • подобрени маркетингови похвати за стимулиране на продажбите
  • много скрити гъдели за посетителите

Условията остават същите :)

Разгледайте, ще се радвам да чуя критики и похвали :)


Със сигурност има хора, които се питат какво е Cento.bg?
Cento не е просто платформа за пазаруване или поредният онлайн МОЛ. Точно обратното – Cento e всичко онова, което Вие няма да получите в типичният онлайн МОЛ!
Не е възможно? Твърде самохвално? Нека набележим само основните възможности, а Вие преценете сами!

Техническата гледна точка…
1. Дефиниране на meta таговете на продукта
2. Дефиниране на title таг
3. SEO Url на всеки продукт, който определяте вие
4. контрол върху alt таговете на изображенията
5. SEO Url за категориите + възможност за къстъм title и meta тагове

Всичко това достатъчно ли е за да създадете хубав магазин? Определено не!
Всички знаем, че добрият магазин в интернет е не само добре оптимизираният. Той трябва да бъде лесен и удобен най-вече за потребителите. Целта на всеки търговец е с помощта на всички налични маркетинг стратегии да достигне до максимален брой клиенти.
Ние не искаме да Ви пречим! Ние ще Ви помогнем да сте по-ефективни!

Ето за това:
1. Можете да въвеждате и използвате неограничен брой промо кодове за отстъпки в % и твърди суми
2. Можете да промотирате продуктите си чрез използване на различни комбинации от условия (географски, при поръчка на определен продукт или продукти, сума на продуктите в кошницата и т.н.)
3. разполагате с модул за визуализиране на големи изображения (до 2000рх х 2000рх без загуба на качеството на изображението)
4. разполагате с модул за създаване и продаване на композитни продукти или системи, съставени от разнообразни компоненти (продукти)
5. може да определяте едрови цени
6. може да продавате на различни типове клиенти на различни цени


Както сами виждате, ние сме помислили за ПОЧТИ всичко…до тук.

„Какво остава?”, ще попитате. Във времена на панди, пингвини и други животни, както и в условията на свито потребление и конкуренция добрият търговец трябва да ползва всички възможни инструменти за да достигне до своите потенциални клиенти, нали? Добрият магазин е не само магазин, който е оптимизиран и лесен за работа на клиента и търговеца.

Добрият магазин е онзи, който има и добра маркетинг стратегия.
Добрият търговец знае, че освен да се подготви добре трябва и да рекламира. И тук идваме ние от Cento.
В новата платформа даваме възможност на нашите партньори да рекламират в Гугъл своят магазин и продукти!!!
Как? Ами – лесно е!

Само срещу 45лв ние ще Ви осигурим рекламата в Гугъл на стойност 120лв! Какво получавате срещу своята инвестиция? Всъщност това, което Ви е нужно!
1. Реклама на вашият магазин
2. Реклама на категориите от Вашият магазин
А защо не реклама на конкретен продукт или промоция?!
Какво предлагаме ние?
1. Ще се погрижим да следим Вашата реклама, за да не прехвърли бюджета.
2. Ще Ви пратим информация за резултатите от Вашата кампания
3. Ще създадем Вашият профил за реклама и настроим рекламите
Защо да го правите?
1. Ако нямате знанията
2. Ако нямате времето
3. Ако знаете, но времето Ви е ценно
Ние сме тук точно за това! За да Ви спестим време, нерви и усилия, които бихте могли да инвестирате в продажбата на продуктите си!
Колко струва всичко това? Колко струва услугата, която Ви пести време, носи допълнителни продажби, а от там и по-голяма печалба? 20лв? 30лв? 50лв?
Грешите!

Само 28,80 лв на година (2,40 лв на месец - около 1 кафе), плюс месечна комисионна за сумата на продажбите Ви по следната схема (без ДДС):

1. Няма продажби - Комисионна не се дължи
2. Месечни продажби до 400 лв - 5% върху сумата на продажбите

Все още се колебаете? Не сте сигурно, че Cento е правилното място?

Имате въпрос? Не се колебайте да попитате, защото докато Вие все още отлагате, Вашият конкурент може би вече е взел решение и вече печели пари продавайки в Cento!
 
Последно редактирано:
От: Новото Центо е вече факт!

забелязват се известни проблеми тук-там...
 
Последно редактирано:
От: Новото Центо е вече факт!

Не знам какви са тези 404ки, освен продуктите на един баннат търговец.
Работата е динамична - един идва, друг си отива.
Въпреки това, коментарьт е основателен. И е намерено решение - създадено урл вече не може да се трие.
 
От: Новото Центо е вече факт!

Успех на Центо с новата визия - Изглежда доста по добре от преди.
 
Опеределено ми харесва. Сайта има доста по-различен и приветлив вид. Попаднах обаче на нещо грозно, за което не знам дали проблема е в моите шрифтове или такава е била целта .. та прилагам скрийншот с въпроса - целенасочено ли е да го има цялото това бяло петно преди продуктите?

empty.jpg

Едит: Не е от шрифтовете ми. Под виртуална машина с Win XP, отново същото нещо.
 
От: Новото Центо е вече факт!

хубави бижута :) ...bijuta.jpg
И картинките на категориите са омазани - на обувки ми показва дамска блуза, а на Дамско Облекло - GSM-и
 
От: Новото Центо е вече факт!

Опеределено ми харесва. Сайта има доста по-различен и приветлив вид. Попаднах обаче на нещо грозно, за което не знам дали проблема е в моите шрифтове или такава е била целта .. та прилагам скрийншот с въпроса - целенасочено ли е да го има цялото това бяло петно преди продуктите?

Виж файлът 6982

Едит: Не е от шрифтовете ми. Под виртуална машина с Win XP, отново същото нещо.

Предвидено е за текстове на категориите. Умишлено не са сложени - Г обича развитието, що да му пречим на бота да се изненадва :) Ще се попълнят за около месец.


Успех на Центо с новата визия - Изглежда доста по добре от преди.

Благодаря :)

хубави бижута :) ...Виж файлът 6983
И картинките на категориите са омазани - на обувки ми показва дамска блуза, а на Дамско Облекло - GSM-и

Да, иконите на категориите са се омазали при прехвърлянето. Ще ги изчистя, 10х.
 
От: Новото Центо е вече факт!

Има много грешки в html кода. Двойни кавички, липсващи затварящи тагове, грешни br тагове, места с по два class атрибута и т.н. На места снимките не се зареждат и има празни описания или нещо такова.
Началната страница ми е малко прекалено цветна. Ярките цвете трябва да насочват потребителя към важните неща, а не навсякъде.
И т.н. ;). Успех.
 
От: Новото Центо е вече факт!

Тео ще си ги оправи тия кодове - това е ясно. Просто съм свидетел на последните 15-20 дни интензивна работа и многото часове хвърлени в промяната в комбинация с местенето.
По-важното е да вземе да си каже всичко, което предлага, защото не само дизайна, а и концепцията е променена. Магазина има много голям потенциал и както с всичко друго и тук първите ще имат най-голяма изгода.
Чисто търговски погледнато - винаги е по-добре да продаваш на 2, не на едно място...Аз лично съм вече там...
 
От: Новото Центо е вече факт!

Важното е, че се е сетил първо тук да се похвали (дано да е така де), за да помогнем с градивна критика, преди да започне да го промотира масово.
 
От: Новото Центо е вече факт!

Дизайна и кода е ясно, че ще се оправят с времето. Хубавото е, че Тео е помислил за потребителите си и техните нужди. Приветствам:

самостоятелни дизайни на магазините
възможност магазинът да се поставя на поддомейн в центо или на външен домейн

Вярвам, че тази стъпка ще му докара нови наематели в мола. Доста отдавна вярвам, че Cento ще стане истински яка платформа за създаване, и реклама на онлайн магазини. Ясно е, че принципа на моловете работи. Когато всички, които ползват сайта осъзнаят, че е нужно заедно да рекламират и за популяризират стоките и услугите си, всичики ще се молим на Тео за езно кръгче с яхтата му :) Желая успехи! Радвам се, че колегите подхождат с градивна критика към проекта.
 
От: Новото Центо е вече факт!

Не знам дали е от дизайна, но от пускането не е имало ден без поне 2 поръчки и поне 1 запитване. Много съм доволен :)
 
От: Новото Центо е вече факт!

Не знам дали е от дизайна, но от пускането не е имало ден без поне 2 поръчки и поне 1 запитване. Много съм доволен :)

Като ти пее петела, трябва да слушаш :)
 
Здравей, заинтересован съм и то доста, но две неща не разбрах.
1. Възможен ли е импорт на продуктите от моите магазини в cento?
2. Проблем ли е, ако продуктовите снимки са с воден знак?
 
От: Новото Центо е вече факт!

Здравей, заинтересован съм и то доста, но две неща не разбрах.
1. Възможен ли е импорт на продуктите от моите магазини в cento?
2. Проблем ли е, ако продуктовите снимки са с воден знак?

1. Никакъв проблем. Казвам ти необходимите полета и го докарваш до ексел (csv,m xml...). От там ги вкарвам веднага.
2. Не е проблем.

Като ти пее петела, трябва да слушаш :)
Слушам сър, пeтел, сър :beer:
 
Re: От: Новото Центо е вече факт!

1. Никакъв проблем. Казвам ти необходимите полета и го докарваш до ексел (csv,m xml...). От там ги вкарвам веднага.
2. Не е проблем.

Скоро очаквай над 10 000 продукта :)
 

Горе