Новото Центо е вече факт!

От: Re: От: Новото Центо е вече факт!

магазините на фирмите на поддомейните на модифициран ОС комерс ли са?
 
От: Re: От: Новото Центо е вече факт!

Скоро очаквай над 10 000 продукта :)

Супер :) Чакам те.

магазините на фирмите на поддомейните на модифициран ОС комерс ли са?

Не. Силно моднат хкарт.
 
От: Новото Центо е вече факт!

Тео, това чудо вади ли статистика за посещения и изоставени колички на ниво магазин или го прави, но на глобално ниво?
 
От: Новото Центо е вече факт!

На глобално за сега. Замислям да го прави и на ниво магазин, като ще получаваш мейл при изоставяне (ако е регнат - с данните му). Отделно замислям и да праща на клиента мейл "Ко стана?":)
 
От: Новото Центо е вече факт!

На глобално за сега. Замислям да го прави и на ниво магазин, като ще получаваш мейл при изоставяне (ако е регнат - с данните му). Отделно замислям и да праща на клиента мейл "Ко стана?":)

Това ако го има ще е луда работа...Не ми се спешно, просто ровех админ панела и се загледах, че има от пиле мляко, а това го няма и реших да попитам...
 
От: Новото Центо е вече факт!

Това ако го има ще е луда работа...Не ми се спешно, просто ровех админ панела и се загледах, че има от пиле мляко, а това го няма и реших да попитам...

Нали е е-магазин, а не сайт за обяви, старая се да има повече от стандартна опънкарт/зенкарт/оскомерс/и т.н. инсталация. И постоянно ъпдейтвам :)
 
От: Новото Центо е вече факт!

Абе само аз ли не стоплям каква е целта на този сайт?
 
От: Новото Центо е вече факт!

Абе само аз ли не стоплям каква е целта на този сайт?

Накратко - да правим пари. На дълго - зачети първото ми мнение, старата тема и се заврио в сайта :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Новото Центо е вече факт!

Абе само аз ли не стоплям каква е целта на този сайт?

Честно ли?! :lol: мерси, оправи ми настроението
 
поне преди беше онлайн магазин хостинг + общо представяне на продуктите като молл :) тези който хостват там директно получават и готов трафик от цялостния ранкинг, и не се налага да сами да поддъжат скриптовата част на магазина си в работоспособно състояние...

незнам дали има домейн мапинг ама ако тео го добави ще цепи мрака :)
 
От: Re: Новото Центо е вече факт!

поне преди беше онлайн магазин хостинг + общо представяне на продуктите като молл :) тези който хостват там директно получават и готов трафик от цялостния ранкинг, и не се налага да сами да поддъжат скриптовата част на магазина си в работоспособно състояние...

незнам дали има домейн мапинг ама ако тео го добави ще цепи мрака :)

Все още е същото :) И вече ИМА домейн мапинг :D Цепи мрака! :D
 
да знаеш че от бърз преглед въобще не успях да го разбера това a и сега на втори бърз преглед пак не го разбрах знам че текста е не купувате домейн на хоума ама дали няма да е добре да не се ползва отрицание ами да е е нещо от рода: ползвайте безплатен събдомейн или добавете ваш собствен домейн

пп целия текст може да се барне да няма отрицания а само плюсове :) на отделна страница която показва бенефитсите като за хостинг :)
 
От: Новото Центо е вече факт!

Сега и аз вече се обърках. Неазбираемо е описанието тук какво предлага или това не става ясно от текста на хоума на самият магазин?
 
От: Новото Центо е вече факт!

Сега и аз вече се обърках. Неазбираемо е описанието тук какво предлага или това не става ясно от текста на хоума на самият магазин?

В центо не е ясно. 10х Куул, разбрах.
 

Горе