Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Хубава промоцийка, благодаря :)
Тъкмо се канех да си харесвам домейни. Навреме дойде.
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Жив и здрав да си ! :)

А откъде намери промоцията. Направо е скандално и съм шокиран, че аз не знам за нея.
 
Последно редактирано:
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Е, това беше. Свърши се купона. Каквото беше - беше. Благодаря на Fozzy за навременната информация :)
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Е, това беше. Свърши се купона.
Работи си.. Може би скоро си ползвал друг $1 промо код - имат ограничение до седмица да не ти дават да ползваш друг подобен.
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

You must spread some Reputation around before giving it to Fozzy again.

Жив и здрав да си!
Точно щях да купувам днеска още един домейн, ама направо ми направи деня.. ;)

Ще ти дам репутация, като се "освободи" :lol
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Пак ли?? Досега имаше и главата ми лумна от нови карти и мислене на хубави домейни
Ей, гадове са тези,няма спкойствие
Мерси :)
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Работи си.. Може би скоро си ползвал друг $1 промо код - имат ограничение до седмица да не ти дават да ползваш друг подобен.
А може би е работил само за един домейн. Около час след като го бях ползвал вече не ми даваше отстъпка и не приемаше кода.
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Кода е еднократен за акаунт или по-скоро за карта.Някой ако има две добавени карти и е вземал и с двете домейни, моля да сподели.
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Няма да е заради картата. Още преди достигане на плащането ми казва че кода е невалиден вече. Възможно е да е 1 домейн на акаунт.
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Да, май от акаунтите идва проблема, по 1 дава с един код. Ако имате втора карта, 2-ри акаунт и става, наскоро така взех два с такъв код за 1$.
Мерси за кода, дано да си измисля името на домейна преди да изтече :)
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Да, дава за един акаунт и за една карта само 1 домейн, проверих го вече. Който все още може - да се възползва.
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Мерси много такива промоции винаги ги уважавам :)
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Дано до утре да не се свършат...само с карта става плащането. Някой ако има възможност да ми купи един а аз ще му върна пари в пейпал или епай.
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

СПЕЦИАЛНА ОФЕРТА!$ 1,00 Domain Name! Регистрирайте се всяка налична. COM, САЩ. MOBI, BIZ, NET, ORG, CA, CO.UK. В домейн само за $ 1,00!

Отнася се за първата година само за нови регистрации. Тази оферта не може да се използва за подновяване, трансфери, насипни регистрации, премия домейни или Sunrise / Landrush домейн регистрации. Ограничен до една поръчка на клиент, който изтича след 10 000 обратни изкупувания или в 23:59 на 31 януари, 2012 г. (което от двете се случи първо). Отстъпка ще бъдат отразени в кошницата, не могат да бъдат използвани във връзка с всяка друга оферта или промоция. Клиентите не могат да използват карти за подарък, PayPal ® или AliPay да изкупи тази оферта. * Плюс ICANN такса от 18 цента на домейн година, когато е приложимо. Вашата отстъпка ще се прилага в кошницата.

FROM:GoDaddy
 
Последно редактирано:
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Пробвах да си регна няколко домейна, но:

The promo code you entered is invalid, expired, or ineligible for the items you are purchasing.

Свършила ли е промоцията, или само за един става?
 
От: Ново промо от Godaddy - $1 за домейн

Промоцията важи само за:

1 домейн
1 акаунт
1 поръчка

Някой знаели някъде другаде да има промоции за домейни?
 

Горе