Ново SEO състезание 2013

От: Ново SEO състезание

Е това вече е черно SEO :)

Не е черно, а сиво, и не виждам как ще забраниш някой да си прави блогове и да си линква главния сайт за релевантни линкове. По тая логика да забраним и купуването на линкове , сателитите и какво ще остане? Социални мрежи и директории? Сериозноо? И статии в артикъл директории? Хайде стига бе...
 
От: Ново SEO състезание

Разбирам, но бях длъжен да опитам :)
 
От: Ново SEO състезание

Първите състезания в България се бях включил, но отдавна не следя тенденциите за оптимизация и сигурно няма да се включа но пък ще гледам с интерес какво се случва. :)

Успех на участниците.
 
От: Ново SEO състезание

Интересно звучи, и аз бих се включил. Ще има ли лимит за брой на участниците?
 
От: Ново SEO състезание

С интерес бих се включил, но къде мога да намеря по-подробно информация за състезанието (понеже съм новичък) :) Поздрави
 
От: Ново SEO състезание

С интерес бих се включил, но къде мога да намеря по-подробно информация за състезанието (понеже съм новичък) :) Поздрави

Ако няколко "новички" се съберем и направим отбор имаме по големи шансове. :)
 
От: Ново SEO състезание

Някой знае ли кога ще започне въпросното състезание и къде може да се след за него?
 
От: Ново SEO състезание

Някаква нова информация?
 
От: Ново SEO състезание

Информация няма откъде да вземете, цялата ще бъде пусната в деня на старта, който ще бъде след Пингвин 2.0. Ограничение на участващите сайтове също няма да има, но един домейн ще може да участва един път независимо дали с поддомейн, индекс страница или директория. С други думи, само един човек ще може да участва с блог от blogspot/wordpres/tumblr. Фразата ще е достатъчно дълга и смислена, така че няма смисъл да се купуват специално домейни с кл.думи в тях.

Наградите една парична 5к, предметни и бонуси - над 5к. Ще има томбола сред първите 100 участника за ултрабук, а за всеки записал се, ще има малък бонус (но за това като му дойде времето).
 
От: Ново SEO състезание

Информация няма откъде да вземете, цялата ще бъде пусната в деня на старта, който ще бъде след Пингвин 2.0. Ограничение на участващите сайтове също няма да има, но един домейн ще може да участва един път независимо дали с поддомейн, индекс страница или директория. С други думи, само един човек ще може да участва с блог от blogspot/wordpres/tumblr. Фразата ще е достатъчно дълга и смислена, така че няма смисъл да се купуват специално домейни с кл.думи в тях.

Наградите една парична 5к, предметни и бонуси - над 5к. Ще има томбола сред първите 100 участника за ултрабук, а за всеки записал се, ще има малък бонус (но за това като му дойде времето).

Супер. :)

А горе-долу като период, колко време ще трае самото състезание?
 
От: Ново SEO състезание

Разбирам, но бях длъжен да опитам :)
Ако не се прави черно SEO, поне за състезанието, което има-няма три месеца, няма как. Вземи участие в това и ще видиш за какво иде реч. Иначе, гледайки бюджетите нишата, в която е спонсора, ще е доста конкурентна. :)
 
От: Ново SEO състезание

Ще е луда надпревара ми се струва. Нямам търпение. :)))
 
От: Ново SEO състезание

:lol: Хах, ще има панаири... особено при тези награди, такова блек-хет ще се изсипе, че и офлайн може да мине сео-то. :lol:
 
От: Ново SEO състезание

Супер! Нямам търпение да започне. Предполагам, че тук ще се обяви?
 
От: Ново SEO състезание

Ще се обяви на сайта на организатора, ще има медийни партньори, но и тук няма да пропуснем да кажем за старта.

А кой е организатора? Или е тайна до началото?
 

Горе