Ново SEO състезание 2013

От: Ново SEO състезание 2013

С какъв тул ще се проверят резултатите за социални сигнали, че от няколко дни си сложих бутон и получих едни цифри които са меко казано нереалистични според мен, пък и лайк експлорара ми ги дава същите. Искам да разбера дали и според организаторите се отчитат такива.

За какво ти е тул за резултати от социални сигнали пък?

Междинния етап, при който се отчитаха въпросните соц. сигнали приключи средата на септември още...?
 
От: От: Ново SEO състезание 2013

За какво ти е тул за резултати от социални сигнали пък?

Междинния етап, при който се отчитаха въпросните соц. сигнали приключи средата на септември още...?


E нали и накрая пак ще се мерят?

8.2. Втори краен етап (15 декември 2013, 12 часа по обяд):

- една парична награда от 5000 (пет хиляди) лева за класиралия се на първо място URL по ключовата фраза;

- един ултрабук Acer на стойност 2 (две) хиляди лева, разигран на томбола измежду първите 100 класирали се URL по ключовата фраза;

- класиралият се на първо място URL адрес, събрал най-голям брой Харесвания и Споделяния във Фейсбук, ще получи награда аксесоари за лаптоп (чанта, слушалки, мишка, охлаждаща подложка от марката Canyon), а класираните от 2-10-то място ще получат по една чанта за лаптоп Targus;
 
От: Ново SEO състезание 2013

Не, последното вече е раздадено.

За финала наградите са 5000лв, ейсър и почивка и не са обвързани със соц.сигналите, а с позиционирането на сайта.
 
От: Ново SEO състезание 2013

Eми според правилата написани в socialni.bg излиза, че ще се раздадат още един път и ще има ново класиране.

Ако не е така е редно да се коригират условията.

Както и да е. Не ми е за мишките въпроса да видя долу-горе къде ще се класирам, но явно нещо тоя елемент от правилата ми е убягнал.

Успех на всички в състезанието.
 
От: Ново SEO състезание 2013

Мръсните номерца на пишман оптимизаторите започнаха. :twisted:
 
От: Ново SEO състезание 2013

Бъдете по-конкретна де колежке :) Имена, имена! ;)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Бъдете по-конкретна де колежке :) Имена, имена! ;)

Не мога да изобличавам никого.В момента си правя списък със "авторитетните л.", които ми блъскат после ще върна услугата с лихви.

Ама на важните сайтове, не на тия от състезанието - все пак съм от принципните играчи. 8)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Аз като разбрах колко лесно е да оклепаш някой за секунди и за около 100$, направо се чудя на въпросните как се мъчат а файда почти няма, според първата страница :)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Аз като разбрах колко лесно е да оклепаш някой за секунди и за около 100$, направо се чудя на въпросните как се мъчат а файда почти няма, според първата страница :)

? Какво имаш предвид? :)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Пак не разбрах. Имаш предвид, че някой, който предлага "сео услуги" се бори в състезанието, а го нема на първото пейдж? И за кво се мъчи? :)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Имам предвид, че по света се предлага една специална услуга - 100к линка към конкуренцията, на примоция.
 
От: Ново SEO състезание 2013

Аааа, :D :cry: разбрах.

Тук размерът няма значение. :mrgreen:

Важно е стратегията. Дано накрая победителя да си заслужава. Според мои наблюдения има няколко участника, които си полагат труд, за което еваларката.

Искам да победи честен играч или играчИ, защото има и по няколко човека, които участват заедно. Иначе ще е тъпичко малко някое тарикатче да мине между капките. :) Но има доста време до финала. Намирисва ми на техниката "кой както свари" преди финала. :mrgreen: Интересното сега започва.

П.П.: За "непросветените" ето и временното класиране:

само дето снимката е от вчера и има разместване между позиция 1 и 2

acer-klasirane.jpg
 
От: Ново SEO състезание 2013

Аз не намирам време за да си напиша статиите и ще ходя на по-задните страници :( Поне ще мога на воля да експериментирам :)
 
От: Ново SEO състезание 2013

Имам предвид, че по света се предлага една специална услуга - 100к линка към конкуренцията, на примоция.
Гледам че някой активно я прилага тази услуга, въпрос на време е да се идентифицира.
 
От: Ново SEO състезание 2013

...специална услуга - 100к линка към конкуренцията, на примоция.

Тази услуга за жалост ще става все по-актуална. Всяко нещо носи и позитиви и негативи.
 
От: Ново SEO състезание 2013

Аз не участвам в състезанието, по мои си причини, но ми е интересно да видя тия "колеги", които се възползват от тази тактика. Хубаво е да се знаят имената им. Дали сега или след състезанието... нека да има нещо като "Стена на срама", а най-вече да знаем от кои да се пазим, защото същите тези може тук да се правят на много хрисими и да заблуждават другите.
 
От: Ново SEO състезание 2013

Четох някъде за интервю на Къци, в което казва, че уж не би трябвало подобни техники да сработват, но ми е любопитно как точно алгоритъм отделя този вид негативни действия.
 
От: Ново SEO състезание 2013

Аз не участвам в състезанието, по мои си причини, но ми е интересно да видя тия "колеги", които се възползват от тази тактика. Хубаво е да се знаят имената им. Дали сега или след състезанието... нека да има нещо като "Стена на срама", а най-вече да знаем от кои да се пазим, защото същите тези може тук да се правят на много хрисими и да заблуждават другите.

Един цъфна вече, като сам си рекламира как репортва. Хусейн, Пламен, Борислав и Андрей споменаха в г+ за негативно сео, аз също виждам "доброжелател" да създава спам линкове, така че "Стената на срама" няма да ги побере. ;-)
 

Горе