Ново SEO състезание

От: Ново SEO състезание

Хитро е замислено. Оптимизира се чужд поддомейн, т.е. дори да се спечели целия награден фонд от 600 лева няма как да сe избие оптимизация на сайт по стандартната тарифа.

Може би трябва да измислят как в състезанието да участват и чужди домейни, ще е по-интересно и ще монетизират по-успешно, според мен, дори ще се намерят начини да се увеличат паричките за награда.

edit: а, имало го този вариант (при определено условие):

Ако някой пожелае да си купи отделен домейн то трябва да спази регламента и да регистрира домейна в суперстинг след дата 24.07.2009.
 
Последно редактирано:
От: Ново SEO състезание

Само за потребителите на туриста е състезанието

ПП:то можеш да си вземеш и свой домейн ама трябва да е нов имаше срок от кога да е регистрацията
 
Последно редактирано:
От: От: Ново SEO състезание

Само за потребителите на туриста е състезанието

ПП:то можеш да си вземеш и свой домейн ама трябва да е нов имаше срок от кога да е регистрацията
Затворен турнир, това момчета и момичета може само да ви ласкае. Тук са истинките оптимизатори. :)
 
От: От: От: Ново SEO състезание

Затворен турнир, това момчета и момичета може само да ви ласкае. Тук са истинките оптимизатори. :)

Нищо не му е затворено. Можеш да участваш със собствен домейн, отделен е въпросът, че трябва да го купиш само от суперхостинг. Добре измислено от организаторите - или им оптимизираш поддомейн безплатно (ако не спечелиш) или за малка сума (ако спечелиш), или пазаруваш от тях домейни по стандартната тарифа.
 
От: От: От: Ново SEO състезание

Затворен турнир, това момчета и момичета може само да ви ласкае. Тук са истинките оптимизатори. :)

Напълно съм съгласен и аз мисля, че най-добрите оптимизатори са от нашия форум.:)
 
От: От: От: От: Ново SEO състезание

Напълно съм съгласен и аз мисля, че най-добрите оптимизатори са от нашия форум.:)
може да се направи междуфорумно състезание ... имам идея кой форум ще победи :)
 
От: Ново SEO състезание

predpriemach.com естествено :)
netsurfer не подценявай този форум ако обичаш
 
От: Ново SEO състезание

То може да има има и наши хора на състезанието ако имат акаунти там могат да участва. Аз примерно имам акаунт ама нямам време да се занимавам пък и като се знам най-много да хвана 1-о място ама отзад-напред:lol:
 
А на мен ми знаете мнението ако вложите всички усилия които се хвърлят в едно сео състезание за да се спечели в това да развиете комерсиален сайт с Cashburners например след три месеца ще сте много по доволни :clap::)


в миналогодишното чуждо сео състезание в което имаше БГ отбор ни мързеше при проблем с хостинга цяла седмица нямаше реакция .... докато победителя правеше по 5 сателита на ден за 90 дни прави 450 сателита нетурк :)
 
Последно редактирано от модератор:

Горе