Нов Пингвин?

От: Нов Пингвин?

Не знам дали е съвпадение или просто стечение на обстоятелствата, но снощи дадох пауза на рекламите в AdWords-а (яко плащане цял месец).
Преди малко проверявам позициите на рекламирания си сайт в серпа - 20 думи които наблюдавам - с по 2-3 до 7 позиции надолу в сравнение с предния ден (проверявам по 1-2 пъти дневно, така че не греша) :(
Ще изчакам още няколко дни на пауза реклами да видя какво ще се случи...
 
От: Нов Пингвин?

естествено,че е така - рекламираш в адлордс и скачаш в серпа, спираш рекламите и падаш надолу,това си е политиката на гогле
 
От: Нов Пингвин?

естествено,че е така - рекламираш в адлордс и скачаш в серпа, спираш рекламите и падаш надолу,това си е политиката на гогле


Това са глупости. Приказки от 1001 нощ!
 
От: От: Нов Пингвин?

Това са глупости. Приказки от 1001 нощ!

напротив, така е, изчакаи и ще видиш други подобни мнения, повече реклама те класира по добре и по търсения:|
 
От: Нов Пингвин?

Не знам дали е съвпадение или просто стечение на обстоятелствата, но снощи дадох пауза на рекламите в AdWords-а (яко плащане цял месец).
Преди малко проверявам позициите на рекламирания си сайт в серпа - 20 думи които наблюдавам - с по 2-3 до 7 позиции надолу в сравнение с предния ден (проверявам по 1-2 пъти дневно, така че не греша) :(
Ще изчакам още няколко дни на пауза реклами да видя какво ще се случи...

каква е причината според вас?На човека да му падат сайтовете:?::?:
 
От: Нов Пингвин?

За пингвина не знам, ама крокодил май се е пуснал.... :D Гошо скоро ще остане почти без потребители, като ги гледам накъде вървят :D
кога ли ще удари пингвина пак, знае ли се ?
 
От: Нов Пингвин?

що така ? да не са ти изгоряли някои сайтове бре момче?
 
От: Нов Пингвин?

:D не бери дерт за мен
 
От: Нов Пингвин?

помислих че крокодила те е резнал и имаш нужда от сео
 
От: Нов Пингвин?

кога ли ще удари пингвина пак, знае ли се ?
За пингвина не знам, ама с такива мнения за едната бройка ще те удари червеното много бързо.
 
От: Нов Пингвин?

Основните ми сайтове, паднаха с 1-2 позиции, но след това се покачиха. Миналата седмица един сайт падна под +500, сега гледам върви към топ 10, вероятно има нещо в серпа
 
От: Нов Пингвин?

И при мен има подмятане без някаква причина - не съм променял нищо кой знае колко.

Относно мнението по-горе как рекламите вдигат класиране - не знам на каква база го твърдиш, но моят опит със 2 сайта в различни ниши показва точно обратното. До седмица след пускане на реклами и почваш да потъваш по позиции, на които си се класирал без реклами
 
От: Нов Пингвин?

Този път Пингвина (или другите зверове) не ме закачиха. Дори имам ръст на посещенията. Нищо конкретно не съм пипал по сайта от гледна точка на СЕО. Старая се всеки ден да вкарвам ново и уникално съдържание. Може би това е ключа на успеха ми.
 

Горе