Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

vspiridonov

New Member
Здравейте всички,

приятел ме линкна към вашият форум с идеята, че мога да публикувам обяви за продажба на софтуер тук.
Както се вижда, акаунтът ми е пресен пресен и не мога да публикувам в раздел "Пазар".
Бихте ли ме насочили към валиден начин, по който мога да публикувам в раздел "Пазар".

Благодаря,
Венелин
 
От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

Разгледай форума, намери някоя и друга тема, в която можеш да дадеш полезен съвет/коментар, нека хората от форума видят, че си точен. Понатрупай малко мнения и реп, после си подготви една готина обява и наслука!
 
От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

Такива са правилата. Трябва да си регистриран от 10 дни и да имаш 10 поста - това е за секция пазар, а за фейсбук май бяха 100 мнения (понеже много лъжат). Доколкото знам има и вариант със закупуване на премиум акаунт, с който публикуваш веднага. Имаш избор, не е като да нямаш.
 
Здравей и добре дошъл при нас.

Има някои правила, които няма как да се мине покрай тях. Те са да ред и в същото време да защити както купувачите, така и продавачите. Елементът със "случайни хора" да се елиминира, както и всичко свързано с репутацията на даден потребител. ;)

Съветите на колегите са добри и ако ги следва, ще успееш бързо да направиш първия си пост там. В Пазара. ;)
 
От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

Колегата е мой приятел и честно да ви кажа изобщо не загрях, че евентуално няма да може да публикува заради постовете.
 
От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

Здравейте отново,

благодаря за отговорите ви, момчета.
Ще последвам съветите ви.

Поздрави,
Венелин

PS: Марто, виждам, че сме писали по едно и също време. Благодаря, че ме насочи към този форум. Сигурен съм, че бързо ще се адаптирам към правилата.
 
От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

Premium акаунт :)
:D Зелено!
Което не става с четене и препоръки, става с пари. Всички идеи, морал и религии стоят мирно пред финикийските знаци.
 
От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

Ами то реално за това е сложена тази опция, който не му се чака си плаща :)
 
Re: От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

Ами то реално за това е сложена тази опция, който не му се чака си плаща :)

Иначе няма да е добър пример за бизнес модел, а ние не целим това със сигурност. :)
 
От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

А как мога да променям подписа си?
 
Re: От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

А как мога да променям подписа си?

Отиваш на моя профил:

7297758s.png


А след това и отиваш да редактираш подписа си тук:

7297760x.png


И си готов. Но трябва да мине периода от 10 дни и 10-те поста. ;)
 
От: Нов акаунт във форума с въпрос за публикуване в "Пазар"

Разбирам, благодаря отново за поясненията :).
 

Горе