Нов атентат във Франция.

EGraphix

Well-Known Member
Терорист с товарен камион премаза над 100 души по крайбрежната алея във френския средиземноморски град Ница. Загиналите при атаката в четвъртък късно вечерта са близо 80, около 20 са в критично състояние.


http://bgnes.com/sviat/evropa/4444793/
 
От: Нов атентат във Франция.

сигурно путин е виновен :D
като им казваше в оон, не слушат. да умират сега.
 
От: Нов атентат във Франция.

сигурно путин е виновен :D
като им казваше в оон, не слушат. да умират сега.

Сред загиналите има и деца... поне тяхната смърт уважавай... Ясно ми е, че си някой подрастваш олигофрен, но когато станеш родител, никога няма да можеш да изречеш подобни думи!
 
От: Нов атентат във Франция.

Ако не бяха скиторили по нощите, можеше и да не се случи...
 
От: Нов атентат във Франция.

Ако не бяха скиторили по нощите, можеше и да не се случи...

Ти с кокошките ли се прибираш и лягаш в 6? Атентата е станал около 22:30... това скиторене по нощите ли е? Като отидеш на почивка или на някакво мероприятие със семейството преди Сънчо ли се прибираш? Защо говорите пълни глупости, проявете малко разбиране и съпричастност, а не си показвайте простотията и при тази тема...
 
От: Нов атентат във Франция.

Аз съм много отчаяна за бъдещето на света.

Ще цитирам един статус ... "Национален празник. Фойерверки. Лазурния бряг. Деца. Семейства. Колички. Туристи. Бял камион. Ускорява в тълпата и гази. Гази! В продължение на 2 км гази животи, общества, мерки за сигурност, политики. Синът ми, на 9, ме пита: Пак ли араби? Не.Терористи. Фанатици. Тези екскременти с човешка плът и кръв нямат раса, не принадлежат на нищо освен на пихтията, заместила мозъците им. Този път е само един. Няма значение френския паспорт и тунизийския произход, може да не са негови.
Това е сутринта след 14-ти юли. Това е Ница. 84 отнети живота дотук. Още 18 в почти безнадеждно състояние. Утро без добрина." Мартина Шопова

Всички останали, които мислят, че това е нормално, да отидат да се прегледат при професионалист.
 
От: Нов атентат във Франция.

Аз съм много отчаяна за бъдещето на света.

Ще цитирам един статус ... "Национален празник. Фойерверки. Лазурния бряг. Деца. Семейства. Колички. Туристи. Бял камион. Ускорява в тълпата и гази. Гази! В продължение на 2 км гази животи, общества, мерки за сигурност, политики. Синът ми, на 9, ме пита: Пак ли араби? Не.Терористи. Фанатици. Тези екскременти с човешка плът и кръв нямат раса, не принадлежат на нищо освен на пихтията, заместила мозъците им. Този път е само един. Няма значение френския паспорт и тунизийския произход, може да не са негови.
Това е сутринта след 14-ти юли. Това е Ница. 84 отнети живота дотук. Още 18 в почти безнадеждно състояние. Утро без добрина." Мартина Шопова

Всички останали, които мислят, че това е нормално, да отидат да се прегледат при професионалист.

Аз също смятам, че арабите без значение с къв паспорт са или кое поколение французи са нямат място в Европа. Все пак като не искаш да те нахапе не си зимаш диво куче в къщи да го гледаш. Просто не знам французите какво друго могат очакват освен още смърт със своето нехайство. Крайни мерки трябват!!!

Не ми бил арабин ми бил терорист... айде глупости пак..

Колкото до путя, той да се радва, че никои не иска да ходи в русия да живее дори самите руснаци, иначе и той щеше същатата попара да сърба.
 
От: Нов атентат във Франция.

Всъщност светът е такъв какъвто сме си го направили сами. Хората в Азия и Африка не са канили европейците навремето да ходят да ги грабят, колонизират, поробват и избиват. Сега просто наблюдаваме резултата от престъпленията, които са извършвани последните няколкостотин години. Всяка мишка си има опашка.
 
От: От: Нов атентат във Франция.

Всъщност светът е такъв какъвто сме си го направили сами. Хората в Азия и Африка не са канили европейците навремето да ходят да ги грабят, колонизират, поробват и избиват. Сега просто наблюдаваме резултата от престъпленията, които са извършвани последните няколкостотин години. Всяка мишка си има опашка.

Време е да нападнем Турция тогава :twisted:
 
От: Нов атентат във Франция.

Абсолютно.
 
От: От: Нов атентат във Франция.

Еми по нощите е.. ако не знаеш определението за "нощ", има википедиа :p

Олигофрен

Повече от 10 символа
 
От: Нов атентат във Франция.

Вече са разбрали кой е нападателят. Става въпрос за 31-годишен френски гражданин от тунизийски произход. Сега потърсете малко историческа информация за действията на Франция в Тунис през последните няколкостотин години. Това, което искам да кажа е, че когато стане нещо подобно е най-важно да се разберат причините и да се осъзнаят грешките от миналото, за да не се повтарят никога повече. От крокодилски сълзи и вайкания няма никаква полза.
 
От: Нов атентат във Франция.

Вече са разбрали кой е нападателят. Става въпрос за 31-годишен френски гражданин от тунизийски произход. Сега потърсете малко историческа информация за действията на Франция в Тунис през последните няколкостотин години. Това, което искам да кажа е, че когато стане нещо подобно е най-важно да се разберат причините и да се осъзнаят грешките от миналото, за да не се повтарят никога повече. От крокодилски сълзи и вайкания няма никаква полза.

Аре пак глупости, ти кат си учил история не съм те видял да обикаляш с тир из турция и да мачкаш наред нали така, или се бъркам?
 
От: Нов атентат във Франция.

На милиционер трудно се обяснява каквото и да е, дори много прости неща, но ще опитам. Първо, това което го пиша е, защото търся обяснение на станалото. Почти никъде в медиите не се пише за причините да стават такива неща. Ако не се разбере защо е станало нещо лошо то ще се случва отново и отново... Да си разправяме простотии от сорта на "виж как лошите пак атакуват добрите" е малоумно. В случая терористите наистина са много лоши, но на тях и предците им са се случвали още по-лоши неща от тези, които се случват сега в Европа.

Защо ние не обикаляме с тирове в Турция да мачкаме? Защото сме доста по-напред в цивилизационно и културно отношение.
 
От: От: Нов атентат във Франция.

Защо ние не обикаляме с тирове в Турция да мачкаме? Защото сме доста по-напред в цивилизационно и културно отношение.

Направи си една разходка за 2 часа в София или в който и да е по-голям град в страната и бързо, ще промениш мнението си дали сме по-напред в културно, че дори и в цивилизационно отношение
 
От: Нов атентат във Франция.

Аз не мисля, че нашенската липса на лицемерие, която може да бъде наречена простотия и селяния, е по-лоша от двуличността и фалшивата толерантност на западния свят. Даже напротив.
 
От: Нов атентат във Франция.

Не ми е жал за жертвите, било то деца или възрастни. Всеки ден умират цивилни в различни части на света. Ако почна да скърбя за всички, трябва да откача.

Тест, хората не са равни. Колонизационната политика не може да е оправдание за това, което се случва в Европа. Либералната демокрация и нейните безумни постулати са причината. Всъщност е иронично, че на деня почитащ френската революция един тираджия-ислямист им показа колко струва тяхното "свобода, равенство, братство".
 

Горе