Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Айде пак обърнахте темата на фенщина :D Кой ще налива здрав разум в иначе популистките и фенските коментари ...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ти ми кажи познах ли как и кой ще гласува :lol:
Айде пак обърнахте темата на фенщина :D Кой ще налива здрав разум в иначе популистките и фенските коментари ...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Някой може ли да каже приблизително колко милиарда ни струва управлението на Герб от 2009 до 2015г.?Аз без да смятам тези 16 млрд. лв. си мисля, че сигурно още толкова са ни загробили... То само от бюджетен дефицит сме на минус повече от този заем. За 2008г. сме били с излишък +1,8% от БВП, и през 2009г. рязко става -3,9% от БВП, което прави общо 5,7% от БВП за 1 година.Имали сме и 6% ръст за 2008г. Идват Герб с Дянков и яко на МИНУС, те само по 2-3 милиарда на година от дефицит, ще ни струват общо за 2 мандата над 20 млрд. лева. Този и другите заеми въобще не ги слагам.
За мен популистки са всички изказвания в подкрепа управлението на Герб, както и всички опити да се оправдае некадърността и клептоманията им със: Станишев,Орешарски,ДПС,Путин,финансовата криза,на дудука цикъла,глобалното затопляне,извънземните,троловете на Кутев,войната в Сирия,опълченцте в Украйна и т.н., и т.н... Както вървят нещата, ако изкарат пълен мандат(което силно ме съмнява), дългът ни (вътрешен и външен) към края на 2017г. ще е не по-малко от 50 млрд. лв. И ако критиките към управлението им е популизъм, то опитите за защитата им е нагледно тълкувание на думата гьонсуратлък.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Айде пак обърнахте темата на фенщина :D Кой ще налива здрав разум в иначе популистките и фенските коментари ...

Ама то партия греб съществува само заради популизма и фенството, по друг начин аз не мога да си го обясня, защото те нямат твърда програма, а каквото каже бойко, пък той е на различно мнение през различните периоди от деня и от седмицата и от годината и от мандата. Какъв идолопоклонник трябва да си, че винаги да защитаваш тезата на своя идол, която постоянно се променя. Това са тиквениците, Неговият фен клуб
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ти ми кажи познах ли как и кой ще гласува :lol:

Припомни ми за кое говориш :) Иначе мисля, че не беше много трудно да се разбере. ББ обаче смаза с тази подкрепа, за вота, нямам спомен при 1-вото му да е имал такава подкрепа. Сега в един красив свят, тази подкрепа да беше ползвана за БГ ... само си казвам ....
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ама то партия греб съществува само заради популизма и фенството, по друг начин аз не мога да си го обясня, защото те нямат твърда програма, а каквото каже бойко, пък той е на различно мнение през различните периоди от деня и от седмицата и от годината и от мандата. Какъв идолопоклонник трябва да си, че винаги да защитаваш тезата на своя идол, която постоянно се променя. Това са тиквениците, Неговият фен клуб

Това и казах фенщина, нещо като футболните босове - Батков примерно ще замести подобаващо всеки политики и ще има пак тонове фенски електрорат.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

За това кой как ще гласува, нали си спомняш че говорихме по-назад във темата. ;)
Припомни ми за кое говориш :) Иначе мисля, че не беше много трудно да се разбере. ББ обаче смаза с тази подкрепа, за вота, нямам спомен при 1-вото му да е имал такава подкрепа. Сега в един красив свят, тази подкрепа да беше ползвана за БГ ... само си казвам ....
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Еееееееееее, аз се чудя де се загуби бърнито той на свиждане отишъл, дано му е занесъл два карамфила :lol:

http://www.blitz.bg/news/article/322311
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Еееееееееее, аз се чудя де се загуби бърнито той на свиждане отишъл, дано му е занесъл два карамфила :lol:

http://www.blitz.bg/news/article/322311

Ще го вдигат на крака така както са вдъхнали живот на Анубис. ;) :lol::lol::lol:

Book_of_the_Dead_of_Ani%2C_sheet_6%2C_Detail_right.jpg
 
От: От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Виж коментарите са най-доброто в статията. :lol:
Ще го вдигат на крака така както са вдъхнали живот на Анубис. ;) :lol::lol::lol:
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Еееееееееее, аз се чудя де се загуби бърнито той на свиждане отишъл, дано му е занесъл два карамфила :lol:

http://www.blitz.bg/news/article/322311

Както винаги научавам новините за Бойко от теб. Ти си му най-големия фен , всеки 2ри пост бойко бойко бойко.... сигурно всяка вечер го сънуваш :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Ми как будя се и си лягам с мисълта кога ще си легне. Само да е по на дълбоко два метра под земята. :lol:
Както винаги научавам новините за Бойко от теб. Ти си му най-големия фен , всеки 2ри пост бойко бойко бойко.... сигурно всяка вечер го сънуваш :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

За това кой как ще гласува, нали си спомняш че говорихме по-назад във темата. ;)

Е щом си познал :) макар, че беше вероятността да гласуват против бе нищожна.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз почти винаги познавам братле кога за жалост кога за хубаво. :)
Между другото днес има протести против заема някой да знае де може да се видят на живо???
Е щом си познал :) макар, че беше вероятността да гласуват против бе нищожна.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Интересна работа, по-скоро малко луда работа.
Едните, ще го нарека по-меко презервативи, взимат или искаха, нямам спомени, заем и другите презервативи реват че ужас, не трябва заем, което нали си е в реда на нещата, за мен по-необяснимо ми е какъв идиот трябва да си, че да си фен на която и да е секта презервативи, че да си мениш мнението според главният презерватив.
И какъв идиот трябва да си за да кажеш "по-добре българи да ме крадат (герб) от колкото турци (дпс).
Ама идиот ли си че трябва да допускаш нормално през съзнанието си че е по-добре някой въобще да краде...
И рефрена "ни кой , ако не те" е толкова тъп...
Извинявам се за крайното ми мнение.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Аз почти винаги познавам братле кога за жалост кога за хубаво. :)
Между другото днес има протести против заема някой да знае де може да се видят на живо???

Аз от теб разбрах, а за познаването за жалост в случаят малшанса да сме в грешка не бе с нас ...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Вчера в фейса ми излезна, но нищо по медиите нямаше никъде. Имам предвид по телевизиите.
Аз от теб разбрах, а за познаването за жалост в случаят малшанса да сме в грешка не бе с нас ...
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Какво ти излезна, че има протести ли? А иначе тези милярди има ли някаква схема, облагодетелствени банки, лихвеният процент какъв е и има ли някаква комисионна или други такси, щото на мене много ми смърди на мафиотска сделка, нищо не се казва и бързаха да се гласува без много разисквания
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Да, за протеста, иначе за лихвения процент до колкото знам 10% ще е или така казаха.
Какво ти излезна, че има протести ли? А иначе тези милярди има ли някаква схема, облагодетелствени банки, лихвеният процент какъв е и има ли някаква комисионна или други такси, щото на мене много ми смърди на мафиотска сделка, нищо не се казва и бързаха да се гласува без много разисквания
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Принципно не пиша много, много, но тук... няма как. Мили хора, на въпроса "Защо за 1 милиард при Орешарски имаше протести, а сега няма" веднага отговарям: Защото има значение кой тегли кредита, защото колкото и непрозрачна да е процедурата сега (а тя е непрозрачна и няма нищо красиво и модерно в нея, напротив има нещо клиширано и грозно), предишната тройна коалиция беше направо брутална. Тези са нагли, но го правят по рафинирано, БСП и ДПС го правеха отрито и нагло, затова сега няма протести. Не съм особен фен на ГЕРБ, но пък ненавиждам БСП и ДПС!
 

Горе