Нов заем от 8 милиарда евро!!!

От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Норти никога не е имало съмнение КОЙ е предложил Пеевски - Той е депутат от ДПС които бяха коалиционни партньори в правителството и е нормално да искат назначения - Дали е било уместно е отделен въпрос - Към момента Пеевски не е осъден за разлика от бившият ви министър който има присъди на 2 инстанции

Ако го осъдят и на трета Боко ще излезе ли да се извини на Българите че е назначил крадец и престъпник за шеф на МВР

Като знаеш че Фидосова е назначена от Боко и е действала от негово име по леко ли ти е ?????

Да чу Боко да се извини за назначението на Фидосова на Филип Златанов на Цветанов ????


И за финал ще ти кажа че всъщност си много далече от истината че Боко решава нещата в държавата за съжаление това става отвъд океана а на него само му спускат какво да каже - Това е и причината да си мени мнението като глупак по 3 пъти на ден.

Единственото което са му оставили е правото да определя кога да ходи до тоалетна.

аххаххаххах
-> http://gospodari.com/знам-кой-предложи-делян-пеевски-миналото-лято-video33831.html

Лютви Местан: Не си спомням кой точно предложи Пеевски, не е ДПС

Как ще е имало съмнение? Никакво съмнение :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Това че Местан се прави на луд си е негов проблем за мен винаги е било ясно кой


Не ви чувам гласчетата горди ли сте глава на нацията да е тоя нещастен парцал - Какво достойнство може да има народ който си е избрал мъжка путка за президент ??????
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Чакай сега първо ще си запаля една цигара, и после ще ти пиша.
Готово, да си дойдем на думата. Значи казваш че и тогава и сега е за падеж?
До колкото знам прочутият дълг с който Живков ни е загробил свърши?
Миналата година "срасивите и умни и пристрастни престращиращи" ореваха урталъка за един милиард който се тегли пак за това?
Сега къде са (или по-скоро сте)?

Уни, малко смешно ми е все едно да ти говоря за програмиране и ти развивам теории, при положение че си наясно, че не знам и си плащам на програмисти - та малко така се чувствам с теб на такива теми. Кой говори за Живков дълг? Дългът на цоца мина през мораториум отписване и после брейдита, които си револвират демек като ги изплатиш веднъж с рефинансиращ дълг, не значи че дълга не е заминал. Миналата година рева беше за дефицита, за идните 3 години пак пишем срешу този дълг. Орешарски взеха към 3 милиарда за да върнат такъв дълг отвъд дефицитните дългове. Около 3 милиарда и нещо се взеха за ПИБ и последиците от КТБ-ту. А сега за идните години 2015-7 се събират 12+ милиарда дълг за изплащане - вади деифицита от тези 16 милиарда и ще разбереш като дойде времете за къде са разходвани.

ПП Не ме разбрай погрешно просто обяснявам разликата и пак казвам против съм всякаква форма на дефицити и покриане с дългове, това не стимулира текущотото неразвитие и възпира всички реформи. Лесно е да теглиш дълг и си живуркаш и го раздаваш популуст, но това не помога на никои освен на хранилката.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Това се изтърка,Бърни,но тези 16 млрд. са актуални.Кажи за тях каква е опорната точка.Твърдо 14 млрд. за рефинанс?Темата е за нов заем 8 млрд. евро и за разоряващото управление на герб.Кой предложи Пеевски не е актуален въпрос вече.Сега актуалния въпрос е: Кой предложи да теглим 8 млрд. евро?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Това се изтърка,Бърни,но тези 16 млрд. са актуални.Кажи за тях каква е опорната точка.Твърдо 14 млрд. за рефинанс?Темата е за нов заем 8 млрд. евро и за разоряващото управление на герб.Кой предложи Пеевски не е актуален въпрос вече.Сега актуалния въпрос е: Кой предложи да теглим 8 млрд. евро?

Кога умните питаха Кой - протестираха нон стоп не знам колко дни. Вие къде сте? Нали сте много , нали не харесвате Бойко, нали харесвате Местаня и свиня Пеевска? Айде отидете на площада да се преброите :D
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Блеки стига с това рефинансиране бе - Всичките ли ни дългове са с падеж в следващите 2 години

Демонизираната тройна коалиция 2005г заварва дълг 27% от БВП и в края на 2008 го докарва до 13%

ГРОБ докара дългът до 18% и с новият заем ще скочи на 30%

http://www.nsi.bg/bg/content/11476/брутен-държавен-дълг

Ебах това рефинансиране ебах това чудо - Ако се окаже че горницата от няколко милиарда е за закупуване на оръжие какво ще ти е мнението по въпроса
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Кога умните питаха Кой - протестираха нон стоп не знам колко дни. Вие къде сте? Нали сте много , нали не харесвате Бойко, нали харесвате Местаня и свиня Пеевска? Айде отидете на площада да се преброите :D

Не,Бърни,така не става,защото овцете пак ще го изберат после.Трябва на тях да им дотегне и да им опре ножа до кокала,за да се изметат веднъж за винаги тези крадци и лъжци от властта. Повярвай ми,ако не този март,то другия,когато и на най-заблудените гербери им опре ножа до кокала,тогава ще става каквото ще.От 1 юни или юли ще има още 10% увеличение на тока,киловата с ДДС става близо 14 ЕВРОЦЕНТА.Днес имаше в Шумен протест за висока цена на водата.Предстои изключително слаб летен сезон...За пример,погледни историята.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не,Бърни,така не става,защото овцете пак ще го изберат после.Трябва на тях да им дотегне и да им опре ножа до кокала,за да се изметат веднъж за винаги тези крадци и лъжци от властта. Повярвай ми,ако не този март,то другия,когато и на най-заблудените гербери им опре ножа до кокала,тогава ще става каквото ще.От 1 юни или юли ще има още 10% увеличение на тока,киловата с ДДС става близо 14 ЕВРОЦЕНТА.Днес имаше в Шумен протест за висока цена на водата.Предстои изключително слаб летен сезон...За пример,погледни историята.
Какъв нож владко ? БСП и ДПС ограбиха една банка. 4 милиарда изчезнаха в нечии джобове, къде се дигнаха хората ? Осъзнай се и свали анти бойко очилата. Тогава може и да ти просветне - че ако не са герб и рефоматорите , ще ни управляват пак Пеевски и Ко - а тогава видяхме какво стана нали? Ти искаш ли да се върнат ?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Бърн да ти кажа все още не е сигурно кой обра банката - Ето вие сте на власт ако е някой извън ГРОБ предполагам ще го заловите и осъдите.

Продължавам да ви питам ГОРДИ българи ли сте с путка парцал за президент ?????????????????????????
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

За тока не ми се мисли, сметката за Януари ми е с 50% отгоре на тази за Декември, а реално потреблението на ток не е повече, дори по спомен декември беше по-студен.

А относно Пеевски.. Той Привидно е от ДПС, но играе заедно с Боко,
Когато ГЕРБ гласуваха набързо за пенсионната реформа, подкрепиха ги от ДПС и прасчо доволно потриваше ръчъчки, щото ще гепне и някой пенсионен фонд с помощта на бате тиквун :)

А Банката точно гробавите я заграбиха + дпс , за лична облага и да натиснат правителството. И най-важното:

Реалната кражба на КТБ е станала след като затвориха банката, по време на служебното /гербаво/ правителство
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Блеки стига с това рефинансиране бе - Всичките ли ни дългове са с падеж в следващите 2 години

Демонизираната тройна коалиция 2005г заварва дълг 27% от БВП и в края на 2008 го докарва до 13%

ГРОБ докара дългът до 18% и с новият заем ще скочи на 30%

http://www.nsi.bg/bg/content/11476/брутен-държавен-дълг

Ебах това рефинансиране ебах това чудо - Ако се окаже че горницата от няколко милиарда е за закупуване на оръжие какво ще ти е мнението по въпроса

Манта, като човек бил в политиката знаеш как се борави с информация и от къде може да се намери - не са 2 а 3 години 2017 включително и не е само рефинансиране а покриване на дефицита. Ако има разходи извън опоменатите или оръжия както казваш то тогава по изпитаната рецепта на протестите и сваляне на правилтеството от власт, какво има да се каже?

Този линк от НСИ за какво е? Ей така само на прима виста имаш 3 милиарда + дълг само за няколко месеца нов от линия банковият трус - това е краткосрочен кредит според теб матуритета къде ще се впише?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Блеки има много да се каже като това че до 2017г ще има още заеми

ето ти още малко факти

Към юни 2009г ГРОБ заварват
Вътрешен Дълг - 2.8 милиарда ЛВ
Външен дълг - 3.3 милиарда Евро

Общо грубо 9.4 милиарда ЛВ

Към Декември 2014
Вътрешен дълг - 8.3 милиарда ЛВ
Външен дълг - 7.1 миларда Евро

Тотал грубо - общо 22.4 милиарда ЛВ

Средният матуритет на книжата по дългът е над 6 години което означава че в следващите 2 години би трябвало да са в падеж около 1/3 към 7 милиарда лева те искат да им се разпише празен чек за 16 милиарда




За 5 години грубо тези БЪЛГАРОУБИЙЦИ ОТКРАДНАХА - над 10 МИЛИАРДА ЛЕВА

Да не говорим за фискалният резерв да не говорим за парите на зравната каса и тн.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Манта, трябва да ги отсееш на всеки спрямо управлението и генериране на дълга + да видиш дълговият календар аз си правих труда и около 2016-7 се пада матурите от около 2 милиарда само на 10 годишни ДЦК, има още десетки различни дългове.
Не случайно ти кажа над 3 милиарда само от банковият трус има дълг. Виж си фиска и колко милиарда ти е препълнен от раз питай се от къде са тези пари и за къде са и какво ще стане с дълга ти. Нещата от няколко места могат да се засекат и ти много добре знаеш, но явно те мързи да провериш.

Пак повтарям проблема е в дефицита не във рефинансирането и да голяма част отива в рефинансирането. А за фиска знаеш 2008 Ноември срещу Декември спадна с 3.1 милиарда за 1 месец, така че ....
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Така, още една новина по въпроса: В комисията са гласували и гласовете са били 9:9 при което не би трябвало да се приеме, но единия от членовете на БСП е бил с болничен и не му признават гласа и така стават 9:8 и предложението се приема :)
Честит нов заем от 16 милиарда лева!!!

ПС: В Парламента ако се мине на гласуване е ясен резултата
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

За разлика от БСП , Герб и строяха . По времето на БСП - не се строи , не се създава - само се краде. И накрая се скараха с ДПС , кой повече да краде.... Манта дай на другите държави статистиките по същото време . Че все ми се струва , че тогава беше икономическа криза и нямаше държава в Европа с добри финанси....
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Така, още една новина по въпроса: В комисията са гласували и гласовете са били 9:9 при което не би трябвало да се приеме, но единия от членовете на БСП е бил с болничен и не му признават гласа и така стават 9:8 и предложението се приема :)
Честит нов заем от 16 милиарда лева!!!

ПС: В Парламента ако се мине на гласуване е ясен резултата

Дано го използват да вкарат в затвора по голямата част от БСП и ДПС. Къде е Бисеров ? Кой предупреди Доган да се отърве от него , един ден преди да му повдигнат обвинение ?
Ей това са престъпници , дето си имаха една година държава.
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Бърн ГОРД българин ли си с ПЕДАЛ за президент ??????????????????????????????? - Като сте мъжкари кажете си бе

Намери си статистиката за магистралите по времето на тройната коалиция са построени даже малко повече магистрали


Блеки проверил съм го но нарочно не го писах оставих си го за десерт - Правителството на Орешарски за една година е увеличило дългът само с 1 милиард

Останалите 3 са за КТБ и 9 на сметката на ГРОБ

За фискалният съм ти вадил данни в друга тема - Заварват го 5 милиарда оставят на ГРОБ 8 - декември последната година като всяко друго правителство се е разплатило и е похарчило малко повечко пари но все пак е оставило нещо след себе си

ГРОБ след тях остават само Борчове и срината икономика - А това за протестите срещу купуването на оръжия го забрави това не е народ а мърша
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Бърн ГОРД българин ли си с ПЕДАЛ за президент ??????????????????????????????? - Като сте мъжкари кажете си бе

Намери си статистиката за магистралите по времето на тройната коалиция са построени даже малко повече магистрали


Блеки проверил съм го но нарочно не го писах оставих си го за десерт - Правителството на Орешарски за една година е увеличило дългът само с 1 милиард

Останалите 3 са за КТБ и 9 на сметката на ГРОБ

За фискалният съм ти вадил данни в друга тема - Заварват го 5 милиарда оставят на ГРОБ 8 - декември последната година като всяко друго правителство се е разплатило и е похарчило малко повечко пари но все пак е оставило нещо след себе си

ГРОБ след тях остават само Борчове и срината икономика - А това за протестите срещу купуването на оръжия го забрави това не е народ а мърша

Чак да ти се радва човек , как се давиш в злоба. Как лошите Герб печелят ВСИЧКИ избори от бая години на ред ?
Как лошия Бойко е първият премиер в новата история , който ще прави 2ри мандат ?
Какво не ти харесва на президента ни - че е умен , начетен и си има достатъчно пари ? Е Бойко е по-мъжкар и той не ти харесва ? Станишко ли ти харесва ?
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Какво не ти харесва на президента ни - че е умен , начетен и си има достатъчно пари ? Е Бойко е по-мъжкар и той не ти харесва

Не ми харесва президент да ни бъде чучело на конци - Не ми харесва президент да ни бъде цървул дето до 28-та си годишнина е прави хороскопи пред универсален магазин
Не ми харесва министър председател да ни бъде бивш мутрак продавал и произвеждал наркотици и незаконни цигари.
Не ми харесва тъп физкултурник да е вътрешен министър .Не ми харесва вътрешният министър да е придобил незаконно 6 апартамента

Не ми харесва да живея в държава където тези неща се харесват между хора които ги харесват - За това и напуснах

И Станишев не ми харесва щото няма един ден стаж извън политиката и е доста мек - Но в сравнение с горните трима просто няма база за сравнение
 
От: Нов заем от 8 милиарда евро!!!

Не ми харесва президент да ни бъде чучело на конци - Не ми харесва президент да ни бъде цървул дето до 28-та си годишнина е прави хороскопи пред универсален магазин
Не ми харесва министър председател да ни бъде бивш мутрак продавал и произвеждал наркотици и незаконни цигари.
Не ми харесва тъп физкултурник да е вътрешен министър .Не ми харесва вътрешният министър да е придобил незаконно 6 апартамента

Не ми харесва да живея в държава където тези неща се харесват между хора които ги харесват - За това и напуснах

И Станишев не ми харесва щото няма един ден стаж извън политиката и е доста мек - Но в сравнение с горните трима просто няма база за сравнение

Добре си напуснал , ама не си уцелил хубав град ;) С това кофти време , почвам да разбирам депресията ти.
 

Горе