Нов код godaddy $1

От: Нов код godaddy $1

Можете да попитате Симеон да си каже мнението мисля, че има доста опит с тях, старите теми относно GD има бол.
 
От: Нов код godaddy $1

ПРЕСТАНЕТЕ ДА ИМ ТРУПАТЕ НА ТИЯ ИДИОТИ ДОМЕЙНИ БЕ
СЛЕДВАЩИЯ КОЙТО ПУСНЕ ПРОМОЦИЯ КЪМ НЕЩО В GODADDY МУ БИЯ ЧЕРВЕНО АКО ЩЕ И АДМИНИСТРАТОР ДА Е.

томов е напълно прав

Ах ти кучееее, тука червени репи ще раздаваш, ама в блога трупаме домейни а http://arthackers.net/2012/01/godaddy-coupon-and-promo-codes-january-2012/ :D
 
От: Нов код godaddy $1

Само заради трафика, който даже не беше и много вече, нещо се отказаха хората да търсят тия идиоти, радвам се за тях, няма да повторя да пиша статии за тях.
 
От: Нов код godaddy $1

Само заради трафика, който даже не беше и много вече, нещо се отказаха хората да търсят тия идиоти, радвам се за тях, няма да повторя да пиша статии за тях.

Е, то не може така :) Или си имаме принципи и изобщо не ги споменаваме годади или си пишем статии с цел пари и трафик, ама по форумите не си отваряме много устата.
 
От: Нов код godaddy $1

кво каза? не разбрах.

Казах, че имаш два варианта:

Вариант 1 - Не пишеш статии, не лапаш трафик, във форума даваш червени репи.

Вариант 2 - Пишеш статии, обаче не се правиш на тежък по форумите.

Все едно да разправяш колко са гадни курвите, а в същото време да ходиш да ебеш на магистралата.
 
От: Нов код godaddy $1

Статията съм я писал преди да пиша тия постове нали?
Хората си променят мнението, ти ако си овца и цял живот имаш 1 и също мнение, ние не сме тъй
 
Re: От: Нов код godaddy $1

Статията съм я писал преди да пиша тия постове нали?
Хората си променят мнението, ти ако си овца и цял живот имаш 1 и също мнение, ние не сме тъй

Бе не знам, ама статията ти е публикувана на 15ти Януари 2012та година, поне това показва синята кутийка в ляво, а мненията ти тук идват две седмици по-късно .. за две седмици колко пък толкова да се промени мнението, предвид, че против акта се вдигна шума по малко по-различно време, да не говорим за сопа-та :)
 
От: Нов код godaddy $1

Остави сопа и акта, аз от месеци си плющя против nodaddy, виж ми темата за 90-те домейна които ми изчезнаха и ми спряха всички сайтове по едно време, направо бях бесен, а пък блог статиите, единственото което правят е да дърпат трафик, и това е последната статия, която ще пиша за тия, поне за купони. А пък за акта не знам, аз ги хейтвам заради мойте 90 домейна дето бутнаха преди време.
 
Да бе, разбирам те и съм ти чел старата тема. Знам, че имаш съображения които те карат да не ги ползваш, но това не значи, че трябва да натрапваш твоето мнение.
Все пак - всеки човек има право на избор. Аз до сега проблеми с годеди не съм имал, но позицията им при АКТА ме накара да се отдръпна от тях, по чисто морална гледна точка.
Отделно на това, не виждам какъв проблем е споделянето на промо кодове. Не сме мравки, всеки си има акъл в главата и решава дали да им ползва услугите или не - въпрос на избор.

Има и друго нещо с тези промота, което осъзнах преди две седмици, когато се дръпнах от тях - на мен така или иначе не са ми били полезни. Купил съм около 10тина домейна на цена от 1 долар и до сега нито един не е влязъл в качествена употреба, даже всичките вече са се дропили. 1 долар си е нищо и всеки гледа да регистрира каквото му дойде на ума, както и аз го правих, ама пък не се бях замислял до колко ще е успешен въпросния домейн/сайт.

По мои сметки аз съм си 10 долара назад от тези промоции, защото не съм развивал сайтове на закупените домейни, не за друго, ами защото не си бях направил план като хората, а действах инстинктивно за да хвана промоция ;)

За останалите които продължават да четат това ми мнение - с тези кодове не печелите кой знае колко, 7-8 долара, които се равняват на десетина лева. Ако имате идея за проект, които ще ви се изплати след това, тези десет лева ще са ви най-малкия проблем при създаването му ;)
 
От: Нов код godaddy $1

Статията съм я писал преди да пиша тия постове нали?
Хората си променят мнението, ти ако си овца и цял живот имаш 1 и също мнение, ние не сме тъй

Чакай малко бе играч? Събра малко чертички и се почувства велик? Нито съм те обиждал, нито нищо. Не може да казваш кой какво да прави и какво да не прави, още повече да го "наказваш" затова, че е споделил нещо полезно.

Действително 7-8 долара не са много, но за някой, който го е страх и се чувства несигурен дали да започне да се занимава с онлайн бизнес, това са си пари. Да не говорим за лапенцата, които едвам събират за хостинг и домейн и за тях тези пари са нещо изключително.

Ти изобщо сине майчин имаш ли представа какво е да започнеш на 13 от нулата и да празнуваш, че си си купил домейн и хост и най-накрая ще се разкараш от безплатните. Не, че не е имало кой да ми даде пари, просто исках всичко сам да го постигна.

Та, както каза Томов - имаш мнение, споделяш го, затова сме форум. Просто не трябва да го натрапваш на всички останали. Още по-малко тук да се правиш на велик, а да пишеш статии да лапаш трафик. Тоя трафик нали ще ти донесе колко - 20 - 30 долара максимум, точно колкото аз ще спестя на някого с 2-3 кода. Имам полезен ресурс - споделям го.
 
От: Нов код godaddy $1

Абе я се успокой малко, стига си обиждал, аз не съм си позволявал да кажа нещо за тебе, ясно ли ти е.

Чакай малко бе играч? Събра малко чертички и се почувства велик? Нито съм те обиждал, нито нищо. Не може да казваш кой какво да прави и какво да не прави, още повече да го "наказваш" затова, че е споделил нещо полезно.
Тия чертички са събирани с доста шервания, ти ако имаш 5 теми за шервания, аз имам 500, сещаш ли се, точко тука нямаш право да се обаждаш за шервания, това че помагаш на нодеди да си събира роби, няма нищо общо със шерванията.
Да не съм тръгнал да те убивам с тия червени репутации? и СИНА ТИ МАЙЧИН и ИГРАЧА досега червени не ти е давал, даже обратното.


Да бе, разбирам те и съм ти чел старата тема. Знам, че имаш съображения които те карат да не ги ползваш, но това не значи, че трябва да натрапваш твоето мнение.
значи. И пак казвам, да не съм тръгнал да ги убивам godaddy юзерите бре??


За останалите които продължават да четат това ми мнение - с тези кодове не печелите кой знае колко, 7-8 долара, които се равняват на десетина лева. Ако имате идея за проект, които ще ви се изплати след това, тези десет лева ще са ви най-малкия проблем при създаването му
съгласен.


Но какво да обяснявам, че тоя 1 долар ще им излезе през гъза след време, а тия като фозито и ония от първата страница, не си спомням никовете дори на тия безбожници, които обясняваха колко са добри nodaddy, ще стоят с пръст в устата като почнат да ви режат от картата и да ви правят мръсотии с 1000 скрити тикчета.
точка по въпроса, unsubscribe
 
От: Нов код godaddy $1

Не се хвали с репутацията си. Точно ти единствен не си я заслужил реално погледнато от всички "топ юзъри". Имаше период от 1 месец, в който всеки нов файл качен в black hat world, ти копираше тук и така си събра репутацията. Не съм виждал твое мнение, в което да помагаш на някого; или хейтваш или се правиш на интересен. Така, че моите чертички са събрани по много по-добър начин, въпреки, че са значително по-малко от твоите. Защото вместо да прекопирам 50 файла и да събера 100 точки, аз съм помагал на много хора (най-често новаци), задаващи въпроси. Така не съм имал твоята възможност на тема да ми дават по 20 репутации, а за всеки отговор на потребител съм получавал по 1-2 репутации, най-често от новаци, на които мнението им в точки не струва нищо.

За обидите, с какво съм те обидил? Май аз бях овцата?

И въпроса изобщо не е дали ти ще ми дадеш червено или зелено. Въпроса е в това, че се споделя ресурс, който за някого би бил полезен. Ти нямаш никакво право да отнемаш правото на споделянето му, още по-малко да се нахвърляш върху хората, които го ползват.

Ставаш точно толкова смешен, колкото Иво Апостолов, когато въведе в Джумла България форума, правилото, че всеки, който ползва или си отвори устата за FColor хостинга, дължи неустойка в размер на 100 000лв. Нали виждаш приликата, в нашата тема ти казваш, че ще накажеш всеки, който ползва годади или си отвори устата с положително мнение за тях, с глоба в размер на 50 форумни точки (примерно).
 
От: Нов код godaddy $1

Можете да попитате Симеон да си каже мнението мисля, че има доста опит с тях, старите теми относно GD има бол.
Да... Проблеми БОЛ с тях, НО те са от към ХОСТИНГА
За това и мигрирам в момента от тях изцяло.. към гущерите..
Но това не означава, че няма да им ползвам домейните..
Евтини са.. (купувам само когато има прамоция)

Само заради трафика, който даже не беше и много вече, нещо се отказаха хората да търсят тия идиоти, радвам се за тях, няма да повторя да пиша статии за тях.
Раздаваш чевени репи за пълни глупости..
Дал си ми червена ряпа, за тема, която съм пуснал преди 5 месеца.. а пък преди това си ми дал зелена за нея.. не те разбирам нещо ?
Какво градиш ? Респект ?!? хаха..
Фоззи ти го каза..

Аз съм против тях, ОТ КЪМ ХОСТИНГ! Никога няма да си взема от тях хостинг повече, но това не означава, че няма да си купувам домейни от тях.
Най-евтините са. Целият свят пазарува от тях, те са най-добрите на пазара от към домейни, приеми го. Факт е!

Не мисля, че трябва да се излагаш с глупости! Повечето тук сме се събрали, да градим форума, да го пълним с информация, ДА СИ ПОМАГАМЕ, да се "възнаграждаваме" по някакъв начин, било то с репутация, било то с препращане на клиенти и т.н.
 
От: Нов код godaddy $1

xaxaxaxaxaxaxaxa

Не се хвали с репутацията си. Точно ти единствен не си я заслужил реално погледнато от всички "топ юзъри". Имаше период от 1 месец, в който всеки нов файл качен в black hat world, ти копираше тук и така си събра репутацията. Не съм виждал твое мнение, в което да помагаш на някого; или хейтваш или се правиш на интересен
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaхахаха


Около 50 теми са шервания от bhw , другите 100 са линкове към интересни неща и към подобни листи и т.н, айде върни малко по назад от този "1 месец" из темите и ще видиш. А пък дали не съм помогнал на никой, ей го примера Симеон, хич не съм му помогнал като не знаеше кво е туй seo.


всеки нов файл качен в black hat world, ти копираше тук и така си събра репутацията

Ами да си ги качвал ти бе? И я пак иди погледни колко теми имам с полезни неща и на колко хора съм отговарял, аз не ти ли писах едни дълги постове в закритата сео секция на тебе да ти давал акъл за някакви сателити? Егати неблагодарността, само хейтвам или се правя на интересен - еми така стана, то тоя форум нищо не става от него вече заради такива като тебе, дето се оплакват какво пускам, но иначе всичко го теглят, нали така става, аз затова от известно време тоя форум го вземам за мезе и за хейт хранилчица, 1 интересна тема не съм видял от много време, пък само аз да ви пускам сео дискусиите, заеби.
 
От: Нов код godaddy $1

Че какви полезни теми си пускал? :) Като онази за типографията? Я вижте каква типография... Оооо, да Алъне, даааа прав си, яко е, дай зелено, зелено, зелено. Я нова книжка са качили я да я пуснем тука да си теглят. И така нататък. Иначе като пита някой нещо (някой новак), отваряш хранилката. В прайвит секцията си изказа мнението, благодарих ти, направих си някои изводи.

Виж сега, сигурно си пич, нямам нищо против теб конкретно. Просто започна да ме дразни как всеки се помисли велик с малко повече репутация и как предприемач-а започна да става едно затворено общество по простата причина, че всеки новак бива хейтван или докато не избяга, или докато не се разпсува и не го баннат.

Видяхте всички Амоуна, че прави весело и пише в колоритен стил и започнахте като овчици да му подражавате и да храните наляво-надясно. Чат-пат някой хвърля някой бисер и другите му се радват.

Откакто ви научиха да ползвате репутацията, форума затъна. Аз допреди 2 години не смеех да погледна чужд форум защото намирах достатъчно инфо тук за всичко. Сега влизам само за развлечение защото нито мога да науча нещо, нито мога да продам нещо. Да, тук вече не може да се продаде нищо защото сайт от тази тема, за който нашите разбирачи дават 100лв, аз съм продал за $300 и то на quick sale, но за това ще отворя специална тема.

И сега с репутацията стана така, че тези които имат най-много репутация, най-малко я заслужават, защото в последно време я трупат само заради хейтващи постове, а не за споделянето на нещо ново.

Вижте колко потребители изчезнаха - vaskoa (не съм засичал негово мнение от месеци), BullBlogger не се мярка изобщо, radev, djeims, Kirev, rak и т.н. Все потребители, които са споделяли ресурси и знания, най-вероятно смятат форума вече за загуба на време и затова и не пишат.

И не знам, замислете се малко, защото целта на форума не е нито хранилка, нито отдушник.

А ти, Алъне както казваш, че от доста време не е имало интересна тема. Ти като си разбирач и имаш толкова репутация, би трябвало точно ТИ да правиш интересните дискусии, а не да чакаш някой новак, който да нахраниш.
 
От: Нов код godaddy $1

You must spread some Reputation around before giving it to Fozzy again.

Много добре си го написал и казал Fozzy! Форумът определено се нуждае от reset на репутациите и нови правила за тия хейтвания, но ако ги кефи админите тоя му вид, к'ви сме ние че да даваме акъл ...
 
От: Нов код godaddy $1

А ти, Алъне както казваш, че от доста време не е имало интересна тема. Ти като си разбирач и имаш толкова репутация, би трябвало точно ТИ да правиш интересните дискусии, а не да чакаш някой новак, който да нахраниш.
я отвори SEO секцията и разгледай страници 2-6 дали няма над 20 теми дискусии където никой не е отговарял много знаеш иначе да обясняваш за репутации а?


Вижте колко потребители изчезнаха - vaskoa (не съм засичал негово мнение от месеци), BullBlogger не се мярка изобщо, radev, djeims, Kirev, rak и т.н. Все потребители, които са споделяли ресурси и знания, най-вероятно смятат форума вече за загуба на време и затова и не пишат.
Не пишат заради такива като тебе, всичките дето ги изброи ги познавам, без двама.

Видяхте всички Амоуна, че прави весело и пише в колоритен стил и започнахте като овчици да му подражавате и да храните наляво-надясно. Чат-пат някой хвърля някой бисер и другите му се радват.
в грешка си


И сега с репутацията стана така, че тези които имат най-много репутация, най-малко я заслужават, защото в последно време я трупат само заради хейтващи постове, а не за споделянето на нещо ново.
определено си рядко тъп, аз зелено за хейт не са ми давали никога, освен 2-3 пъти с кръчмаря и то преди месеци.
И последните ми репутации са дадени заради 1 тема, пак нещо полезно, пък ходи после се обяснявай, че нямаш сестра.


А ФОРУМА Е ЗЛЕ ЗАРАДИ РЯДКО ТЪПИ КАТО ТЕБЕ, КОИТО САМО ГОВОРЯТ - НО 1 ИНТЕРЕСНА ТЕМА НЯМАТ, ИНАЧЕ МОЯТА РЕПУТАЦИЯ ВИ Е КРИВА,
http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=1146346 ВИЖ СЕ ТИ КАКВИ ТЕМИ ПУСКАШ, КАТО ГЛЕДАМ НЯМА ТЕМА ДА НЕ СЪМ ТИ ПОМОГНАЛ НЕЩО БЕ НЕЩАСТНИК, ПОСЛЕ ХОДИ ОБЯСНЯВАЙ ТУКА, ЧЕ НЕ СЪМ ПОМОГНАЛ НА НИКОЙ.


http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=1146323&pp=&page=3
http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=1146323&pp=&page=2
http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=1146323&pp=&page=4
http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=1146323&pp=&page=5
http://www.predpriemach.com/search.php?searchid=1146323&pp=&page=6

Ей ти защо имам тая репутация, около 95 процента от цялата репутация е давана в мои теми, а не в хейт постове, но явно рядко тъпите като тебе няма да го разберат, защото все някой им е крив, бих казал да си видиш твоите теми и колко много си помогнал. А впрочем вече хич не ме интересува да помагам на такива малумници като тебе, защото са неблагодарни, както прочетох преди малко, че не съм помагал на никой, но иначе в 9/10-ти от темите ти въпроси, има мой отговор, нещастник...
 
От: Нов код godaddy $1

А ДА СИ МНОГО ДОВОЛЕН, АЗ СЕ ОТКАЗВАМ ОТ ТОЯ ФОРУМ
ДА СТЕ ДОВОЛНИ И ДА МОЖЕТЕ ДА ПУСКАТЕ ТЕМИ НА ВОЛЯ
 
  • Like
Реакции: niks

Горе