Нов мач за днес-football pro

Мислех, че в офтопика е добре да се споделя някакво такова инфо между хора, които играят Еврофутбол. А това, че едни го правят на бизнес там с кристалните си топки, а други купуват. То по тази логика, аз и скачащи с бънджи трябва да пазарувате дали пропастта им е голяма като метри от това на въжето. :) Нали за това ги позволихме, за споделяне, не да се правят тарикатски глупости.
 
Аз правя достатъчно, не се притеснявай.
Всеки иска да мине тънко и да яде безплатно. Затова сделката вече е да се заплати СЛЕД като залогът бъде печеливш.Повече от това не мога да направя :)
Готов ли си да ядеш бой, ако залога не е печеливш? :D
 
Даваш "сигурна" прогноза на 300 души, като на 100 казваш единица, на 100 казваш двойка и на 100 казваш хикс. Накрая на мача имаш 100 балабурника, които ти вярват, че имаш сигурна информация и зарибяват 200 техни приятеля. Така имаш нови 300 шамандурника, с които да започнеш процедурата отначало...
 
Мислех, че в офтопика е добре да се споделя някакво такова инфо между хора, които играят Еврофутбол. А това, че едни го правят на бизнес там с кристалните си топки, а други купуват. То по тази логика, аз и скачащи с бънджи трябва да пазарувате дали пропастта им е голяма като метри от това на въжето. :) Нали за това ги позволихме, за споделяне, не да се правят тарикатски глупости.

Направи се една тема където може да се коментира, да се правят анализи и т.н. Според мен такива теми *като на тоя* въобще не трябва да се толерират грам, стиви уондър би видял че тва е измама.
 

Горе