Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ничего, меня не страшит опасность!
Ами така е... стане ли дума за поркане и секс заговаряме на руски !:lol: Ония пичове се забавиха при докторицата (сигурно им проверява простатата), ама Бластера е здрав, като камък и се възползва от липсата на конкуренция.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Двоен пост ! Сори !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ами така е... стане ли дума за поркане и секс заговаряме на руски !:lol: Ония пичове се забавиха при докторицата (сигурно им проверява простатата), ама Бластера е здрав, като камък и се възползва от липсата на конкуренция.

Е, много директно - простата. По-добре паметник (не)рукотворний. Бластерът се изпусна в една тема, че е 150 кила - виждала съм как се качват дебелите по стълбите - обещаването не е като даването :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Няма да предавам фронта и сам войнът е войн, а пък що да не седна между две жени на събирачката и някой от тях да се потопи под масата, голям разкош
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е, много директно - простата. По-добре паметник (не)рукотворний. Бластерът се изпусна в една тема, че е 150 кила - виждала съм как се качват дебелите по стълбите - обещаването не е като даването :)

Не е вярно, 120 кила но съм снажен и не ми личи
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е, много директно - простата. По-добре паметник (не)рукотворний. Бластерът се изпусна в една тема, че е 150 кила - виждала съм как се качват дебелите по стълбите - обещаването не е като даването :)
Бластера е 150 килограмова увереност, другото са подробности ! Я го виж как се размечта, милия - за събирачката има конкретни планове, чак да изпаднеш в умиление.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Бластера е 150 килограмова увереност, другото са подробности ! Я го виж как се размечта, милия - за събирачката има конкретни планове, чак да изпаднеш в умиление.

Искам доказателства... такова - снимков материал... Няма само женски крака да гледаме тук.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е не е ли по добре да Ахнеш на живо, а пък на голо направо ще козируваш
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Имам слабо сърце, да не ми стане нещо :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Искам доказателства... такова - снимков материал... Няма само женски крака да гледаме тук.
Кажи си, че се размечта и сега ще се скараме коя първа да слезе под масата на събирачката.:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Еееее, компа ми прави засечки и после пускам по два поста, пак сори !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Недей, че се сетих за зайчето, дето събирало гъбки, а пък вълкът го дебнел, скрит сред гъбките - дръп - една гъбка, дръп - втора гъбка, дръп-дръп-дръп - трета гъбка.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Недей, че се сетих за зайчето, дето събирало гъбки, а пък вълкът го дебнел, скрит сред гъбките - дръп - една гъбка, дръп - втора гъбка, дръп-дръп-дръп - трета гъбка.
Тия гъбки или са били много големи или вълка е бил много малък, щом се е скрил между тях.:lol:
А знаеш ли тоя за червената шапчица и приказните герои ?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Тия гъбки или са били много големи или вълка е бил много малък, щом се е скрил между тях.:lol:
А знаеш ли тоя за червената шапчица и приказните герои ?

На приказна тематика знам много - за кой точно говориш :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

На приказна тематика знам много - за кой точно говориш :)
По добре направо да го разкажа - може някой да не го знае. Предварително се извинявам за нецензурните думи !
Върви си червената шапчица в гората и изведнъж ... удар по главата, пада в несвяст, събужда се след време и вижда, че е гола, рошава и окървавена, а до нея бележка: ''честито ! Вече не си девствена!'' подпис Вълкът
На другата седмица пак така ... събужда се по същия начин и вижда друга бележка: ''честито ! Вече си к..рва!'' подпис Али Баба и 40-те разбойника.
След още една седмица пак същото... събужда се и вижда бележка: ''честито ! Пак си девствена!'' подпис Храбрият шивач.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Имам идея, въпреки че не е оригинална, а взаимствната. Но пък може да се пробваме трио, което е нещо повече в случая. Примерно blaster ще е в средата, защото е най-строен, а ние двамата с uni-web ще го играем сол ташаци.

Съответно журито ще са anibani, Лили Гагарин и nandibandi. :p

[video=youtube;4uyPkAa0xYA]https://www.youtube.com/watch?v=4uyPkAa0xYA[/video]
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Имам идея, въпреки че не е оригинална, а взаимствната. Но пък може да се пробваме трио, което е нещо повече в случая. Примерно blaster ще е в средата, защото е най-строен, а ние двамата с uni-web ще го играем сол ташаци.

Съответно журито ще са anibani, Лили Гагарин и nandibandi. :p

Крейзи, тия са аматьори ! Аз съм сигурна, че вие тримката можете да изкарате нещо на Стравински и ще ви е играчка. А за втори тур, ще искаме от вас да се изявите, като струнен оркестър - Уни - Цигулка; крейзи- гъдулка; Бластера - контрабас ! Знам, че ще се справите...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ами, ръжда чак няма как да е било, защото от неръждаем материал беше тенджерата, но може от загорялото да е. Почти съм сигурна, че не трябва да си се готви със сода вътре, а се изхвърля водата със содата. Амбицирах се, другата седмица пак ще готвя боб, ако успея, ще го снимам.

П.С. Уни като се пооправи, пак ще му стане лошо, когато види как сме развалили сексуално-еротичната му тема с низки кулинарни страсти.
Шареният, червеният и черният боб оцветяват водата при варене. Не се притеснявай- нормално е.
 

Горе