Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Мдаммм, виждаш ли какво става никой като нище да се циливаме. Днес следобед пак 140 на 90 много по-добре от вчера, ама пак високо. Смъквам цената и пускам пак ревюта, да има клиентки за да падне кръвното :(
Ами, ръжда чак няма как да е било, защото от неръждаем материал беше тенджерата, но може от загорялото да е. Почти съм сигурна, че не трябва да си се готви със сода вътре, а се изхвърля водата със содата. Амбицирах се, другата седмица пак ще готвя боб, ако успея, ще го снимам.

П.С. Уни като се пооправи, пак ще му стане лошо, когато види как сме развалили сексуално-еротичната му тема с низки кулинарни страсти.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Целиването само дига кръвното, трябва и последващо физиологическо разтоварване, което да ти даде кръвно на спортист
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е, аз съм си казал в офертата другото е за без пара :-o
Целиването само дига кръвното, трябва и последващо физиологическо разтоварване, което да ти даде кръвно на спортист
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Еми да се включат дамите да видим какви начини ще предложат за смъкване на кръвното
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аз съм с ниско кръвно, но йогата и успокояването на нервите много помагат за нормализирането на кръвното. 140 на 90 е сравнително добро кръвно, стига принципно да не е ниско и да се усеща дискомфорт от повишаването.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

То май повечето жени с нормално тегло са с ниско кръвно, но мъжете една целувка може да им го дигне ей това е проблема на Уни с неговата оферта
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Лъжеш, целувката дига други работи... Не дига кръвното :lol:
То май повечето жени с нормално тегло са с ниско кръвно, но мъжете една целувка може да им го дигне ей това е проблема на Уни с неговата оферта
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Кръвното ти се събира в долната част на тялото и е нужна целувка и там, за да се нормализира. :p
Лъжеш, целувката дига други работи... Не дига кръвното :lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Лъжеш, целувката дига други работи... Не дига кръвното :lol:

Абе ти стой надървен известно време пък да видим като дойде медицинската сестра да ти измери кръвното колко ще покаже
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не мисля, че ще ми мери кръвното тогава :lol:
Абе ти стой надървен известно време пък да видим като дойде медицинската сестра да ти измери кръвното колко ще покаже
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Оф, това предприемачите са много грохнал народ - единия с лумбаго, другия с кръвно...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Мммммм погъделичкай, ги да видиш как скачат, като млад заек за морков :lol:
Оф, това предприемачите са много грохнал народ - единия с лумбаго, другия с кръвно...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Мммммм погъделичкай, ги да видиш как скачат, като млад заек за морков :lol:

Ммммм, единият сигурно ще вдигне кръвно, а другият ще се сецне :D
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Оф, това предприемачите са много грохнал народ - единия с лумбаго, другия с кръвно...

Ми тя темата тъй е тръгнала, мене ми се искаше да е по хард, като ще има целиване, да не е само лигавене ами да има Яяя вундабах, шнеле шнеле шнеле
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Намерих докторица!
Виж файлът 9687
Че даже си я дамгосал с името си, като добитък ! Хубаво ти е дж-и пи-то
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Оле-ле, сега го забелязвам това, че си е направила татуировка.. А преди да я похваля на други колко е добра се бяхме разбрали, да казваме, че не се познаваме! :lol:
Че даже си я дамгосал с името си, като добитък ! Хубаво ти е дж-и пи-то
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е убаво, айде ша и дам едно ревю да ми го премери, чи пак ми се чини голямо да е :lol:
Намерих докторица!
Виж файлът 9687
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Да не настине само докторицата, че като гледам, доста е разголена - ще трябва после нея да лекувате :)
 

Горе