Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Дай ключови думи, секс имоти, уикенд имоти и т.н.

ПП
Аз нередовен ли съм? слагам си самоограничение да не влизам всеки ден, че и без това правя много мнения и някой може се подразни от моята свръхактивност, вече се е споменавало че съм голям спамер
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ъ, рита пак с краката и аз, ама то вече нормално положение за мен май.
Имоти за кекс, кекс имоти. :D Намесиш ли кекса си с голяма посещаемост, гаранция ти давам... :lol:
Е, то все така се случва напоследък ! Добре, че крейзи е по-редовен от вас, а и Амуна се появява чат-пат, понякога и други колеги( които са по-стеснителни от вас), та стане приказка, но иначе се радвам, че Уни е жив и здрав !
Дайте някаква идея за имоти, че зациклих яко и не знам какво повече да пиша !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Темата с имотите, парата и красивите жени се разнищва в другата тема, дайте да тръгнем в друга посока, малко по-различна, само главният герой е един и същ :)
Хамонд.jpg Стига ли за една порция този картоф?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Дай ключови думи, секс имоти, уикенд имоти и т.н.

ПП
Аз нередовен ли съм? слагам си самоограничение да не влизам всеки ден, че и без това правя много мнения и някой може се подразни от моята свръхактивност, вече се е споменавало че съм голям спамер
Както няколко пъти казах (а ти не ми благодари нито веднъж) ти си забавен спамер, така че няма нужда умишлено да се самоограничаваш, щото липсата ти се усеща именно в спамерските теми. Мерси за идеите и на двама ви с Уни, но някак секса не се връзва в статиите за имоти, въпреки, че те се ползват и за това...та даже и земеделските сигурно ? Някой може да каже как е на къра ! Като приключа имотите имам да пиша и за секс играчки, тогава ще ви ползвам по темата ! ... идеите ви имам предвид !

Едит: Крейзи вече ми помага за другата тема ! Сега ако вземе и подробно да опише имота от който е изкопал това съкровище - грешка няма да има !
 
Re: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

...Дайте някаква идея за имоти, че зациклих яко и не знам какво повече да пиша !...

Саповядай:
http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=2c139228933187785&f1=details
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Що да не се вързва?

Предлагам къщата, на еротичните изживявания. Тук в този омот са се ..... много хора, и тук ще сиживееш най-добрия о........ :) Всичко се връзва за статия, стига да можеш да пишеш, аз там ме нема :)

Иначе от личен опит мога да ти кажа че ку..те са най-платежоспособните клиенти за реклама, плащат редовно и няма проблеми!

Както няколко пъти казах (а ти не ми благодари нито веднъж) ти си забавен спамер, така че няма нужда умишлено да се самоограничаваш, щото липсата ти се усеща именно в спамерските теми. Мерси за идеите и на двама ви с Уни, но някак секса не се връзва в статиите за имоти, въпреки, че те се ползват и за това...та даже и земеделските сигурно ? Някой може да каже как е на къра ! Като приключа имотите имам да пиша и за секс играчки, тогава ще ви ползвам по темата ! ... идеите ви имам предвид !

Едит: Крейзи вече ми помага за другата тема ! Сега ако вземе и подробно да опише имота от който е изкопал това съкровище - грешка няма да има !
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Що да не се вързва?

Предлагам къщата, на еротичните изживявания. Тук в този омот са се ..... много хора, и тук ще сиживееш най-добрия о........ :) Всичко се връзва за статия, стига да можеш да пишеш, аз там ме нема :)

Иначе от личен опит мога да ти кажа че ку..те са най-платежоспособните клиенти за реклама, плащат редовно и няма проблеми!
Ох, много сте милички всичките, че се опитвате да помогнете, ама все на секс ви избива ! Човека, дето плаща иска 30 статии за имоти, а аз изчерпах темата с 25 и сега освен да почна да описвам как се бърка бетон при строеж на жилище не знам какво друго да кажа... А на Уни имотя ако беше оборудван с камери сега нямаше да моли колежките да го целуват срещу заплащане. Аз обмислям и идеята с ''теста с две чертички от кака ми''... някои и така си докарват доход...
 
От: Re: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

...Дайте някаква идея за имоти, че зациклих яко и не знам какво повече да пиша !...

Саповядай:
http://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=2c139228933187785&f1=details
Тази умопомрачителна дизайнерска колиба я виждам поне за 2-ри път пейстната от теб! Не мога да разбера помощ и/или съжаление искаш или реклама правиш?! 8)

:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Дупчиш за имоти, по блогърски и си пушка ;) Хайде от мен съвет, не спамърски , а блогърски ;)
Сега циливка ша имам ли или таз вечер да си почивам, да не дигна кръвно :p
Ох, много сте милички всичките, че се опитвате да помогнете, ама все на секс ви избива ! Човека, дето плаща иска 30 статии за имоти, а аз изчерпах темата с 25 и сега освен да почна да описвам как се бърка бетон при строеж на жилище не знам какво друго да кажа... А на Уни имотя ако беше оборудван с камери сега нямаше да моли колежките да го целуват срещу заплащане. Аз обмислям и идеята с ''теста с две чертички от кака ми''... някои и така си докарват доход...
 
Re: От: Re: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Тази умопомрачителна дизайнерска колиба я виждам поне за 2-ри път пейстната от теб! Не мога да разбера помощ и/или съжаление искаш или реклама правиш?! 8)

:lol:

Опитвам се да си дам апартамента под наем, но никой не го иска и се опитвам да го пробутам по форумите...

Знам че го пускам за втори път, но нали иска муза бандитката и викам... НА МА - твори!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Както няколко пъти казах (а ти не ми благодари нито веднъж) ти си забавен спамер, така че няма нужда умишлено да се самоограничаваш, щото липсата ти се усеща именно в спамерските теми. Мерси за идеите и на двама ви с Уни, но някак секса не се връзва в статиите за имоти, въпреки, че те се ползват и за това...та даже и земеделските сигурно ? Някой може да каже как е на къра ! Като приключа имотите имам да пиша и за секс играчки, тогава ще ви ползвам по темата ! ... идеите ви имам предвид !

Едит: Крейзи вече ми помага за другата тема ! Сега ако вземе и подробно да опише имота от който е изкопал това съкровище - грешка няма да има !
Е мерси, ама не е ли по добре да почерпя нещо :rolleyes: А за статиите за имати не знам ква помощ ти трябва, трябва малко да разхвърляш на инвестиции, вложения, доходоностност, различните локации и да наблегнеш на отделните точки
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Рекох, че са омазали стените в спалнята с лайна, но като погледнах останалите стаи ми стана ясно, че става въпрос за изкуство. Допада ми :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е мерси, ама не е ли по добре да почерпя нещо :rolleyes: А за статиите за имати не знам ква помощ ти трябва, трябва малко да разхвърляш на инвестиции, вложения, доходоностност, различните локации и да наблегнеш на отделните точки
Браво ! Сега вече трябва аз да почерпя, щото ми даде идеи. На Уни задължителна целивка, че да н'гу цаливаме после студен, а на Амуня - мерси бре ! Вдъхнових се и вече творя ! Лили я няма тая вечер. Сигурно е сложила боб на печката и е излязла...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Едно, мнение ми липсва, сам ли си налагам цензура?????

Айде колежки, таз вечер промоция за 5 кинта циливка :p
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ааааа туй само за таз вечер, няма такива филми..... :lol:
ООО, падна му кръвното и падна от цената.. Утре да не ти мислят лошото :lol: Дръж се навирен!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ква цензура, свобода за Целуфана и за неговия приятел Джагараджугара
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ква цензура, свобода за Целуфана и за неговия приятел Джагараджугара
Тоя последния да не е роднина на Мик Джагър ?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Едно, мнение ми липсва, сам ли си налагам цензура?????

Айде колежки, таз вечер промоция за 5 кинта циливка :p
Лепя ти пет кинта на потното чело и ти отвъртам една целивка - айде има сделка !:roll:
 

Горе