Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Е тез модерни жени само аламинути праят, няма кой да сготви вкусна мусака
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Някъде толкова, към 10 лева излиза една тава, вариант е парите от заглавието на темата да се обърнат в продукти, да се завърти една тава с мусака и да има после едни целивки с милюфки и много вакууум в помеждутък :p
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Въпроса не е в парите а кой ще готви, аз освен да чукна едни яйца друго не мога
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аз имам опит с едни охлюви от вчера, но все пак се търси жена с опит, повече от аламинути. Уни сигурно ги е гушнал всичките под крилото си и още спят дълбоко, а имат яйца да боядисват.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не съм ял никога охлюви, много гнусно ми се струва, какъв вкус има плужека
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

На миди, тях сигурно си ги ял. Нещо като на тиня, а на допир са като пилешки воденички. Много зависи всъщност как ще се приготвят. Може и въобще да не разбереш какво ядеш, ако не ти кажат. Но не си струва нито играчката, нито парите дето ти взимат за тях на запад - всичкия вкус го правят подправките.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ял съм миди на различни заведения и някъде съм имал проблем, затова ги избягвам в менюто, може да е от начина на приготвяне, но за мене не са специалитет, който си заслужава
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Уни сигурно ги е гушнал всичките под крилото си и още спят дълбоко, а имат яйца да боядисват.

Не вярвам искам Селфи за доказателство, пък и вече стана мода
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Няма значение, важното е, че винаги получваш изненадващ разултат !:lol: Не те критикувам, аз си готвя аламинутки и ща-не ща стоя до печката ако готвя, иначе имам един стопен фритюрник, преди време, щото включих погрешния котлон (а, върху него беше фритюрника) и излязох...
Обаче си жестока към гадинките ! Аз минлата година с часове наблюдавах два охлюва как се ...обичаха - такъв вакуум бяха направили, че нямаше отлепяне.

А, не знаех, че цели часове се обичат, иначе и аз съм виждала охлюви в такава ситуация. Те са хермафоридити и сигурно по някое време единият охлюв казва на другия: "Мило, може ли следващия тек аз да бъда мъжкият?" Иначе би било скучно. Няколко часа, прахосани за секс, от един доста кратък живот, са доста.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Точно за сабалян хермафродитския секс ми идва в повече, една свирка може да ма опрай
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Учени установили, че съществуват мъже, склонни да предпочетат жена, умееща да прави сфирки, пред такава, можеща да готви боб и мусака.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Учени установили, че съществуват мъже, склонни да предпочетат жена, умееща да прави сфирки, пред такава, можеща да готви боб и мусака.


Йе, обаче за всяко нещо се трупат точки, верно че свирката се класира по напред ама в комбинация с мусаката разбива конкуренцията. А пък всичко е пазарен механизъм, ако получавам повече екстри на същата цена, направо свалям гащите
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ами, така е, ама ако предлагаш малко, няма как да получиш много. Т.е. какво предлагаш, за да изчислим точките.

А горната оферта за чекия+свирка много ме зарадва :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Голям хуй весела къща, дето се вика и аз хуй предлагам
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Недостатъчно коректна и изчерпателна информация е това, която може да се интерпретира по различни начини, например от японци и чернокожи.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

А ти запозната ли си с интернационалните заложби, щото аз говоря в балкански мерки, които бият световните стандарти
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Дай селфи, де. Така само на думи и аз бия сумати балкански и интернационални рекорди :)
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не става тъй, ако искаш да се увериш, само на принципа, проба-грешка, ама грешки при мене няма, гаранция франция
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Не става тъй, ако искаш да се увериш, само на принципа, проба-грешка, ама грешки при мене няма, гаранция франция

Добреее. След 6 май съм съгласна.
 

Горе