Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Като е дошъл моментът да се оплакваме, да отбележа, че съм започнала първата от пет кутии сладолед, които трябва да изям до утре-вдругиден най-късно!

Дали ще наддам поне кило? Молясемолясе да наддам! Толкова искам да съм пухкава и закръглена. Да не ми е студено през зимата. Да съм с къси свински крачка, с които да тропкам по локвите и калта ... ех мечти!
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Вече на пазара има достатъчно качествени гейнъри за покачване на маса. Добре е да се съчетаят с тренировки, достатъчно сън, за да се регулират анаболитните процеси, и качествена храна. Ако не се направи нещо по въпроса, към 40-годишна възраст се наблюдава тенденцията жените или да приличат на крави-монтафонки, или на сушени стафиди.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Накратко - изгоря ми хардът, ходих да ми мерят сланините и мускулната маса, записах се на pole dancing - тамън да ми мине мускулната треска и се джаснах днес със скейтборда в един стълб. Сега седя и пресмятам щетите - коя травма е от пилона и коя - от скейтборда.
Ооооо, милото то ! А Ани лъже, че си се сгодила и аз се чудя да се радвам ли или да се притеснявам..
Уни да покаже боядисаните яйца на аудиторията, че снощи си бяхме само двамката на романтична вечеря и едни цигуларчета (готини) ни свиреха..
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Да, бе да, ша си показвам яйцата преди Великден, като дойде време да ги борим тогава :D
Ооооо, милото то ! А Ани лъже, че си се сгодила и аз се чудя да се радвам ли или да се притеснявам..
Уни да покаже боядисаните яйца на аудиторията, че снощи си бяхме само двамката на романтична вечеря и едни цигуларчета (готини) ни свиреха..
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Да, бе да, ша си показвам яйцата преди Великден, като дойде време да ги борим тогава :D
Мислиш, че в тебе е бияча ??? Или сега им правиш закалката... да не ги поцинковаш нещо ?:-o
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Ооооо, милото то ! А Ани лъже, че си се сгодила и аз се чудя да се радвам ли или да се притеснявам..
Уни да покаже боядисаните яйца на аудиторията, че снощи си бяхме само двамката на романтична вечеря и едни цигуларчета (готини) ни свиреха..

А, по 100 пъти ще се сгодявам - още се възстановявам от предишния път :)

Някой да каже за всички язовири ли важи забраната за риболова от 14 април?
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

За всички, абсолютно.. Да кажем, че частните са си частни.. Но там дори и билети не ти трябват, даже и въдица ти дават. Важното е да си платиш улова!
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Чукнах ги за тест снощи ни едно не се счупи :lol:
Мислиш, че в тебе е бияча ??? Или сега им правиш закалката... да не ги поцинковаш нещо ?:-o
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

А, по 100 пъти ще се сгодявам - още се възстановявам от предишния път :)
Значи Ани или не е никаква врачка или е гледала на друг чаршаф ?!:lol:
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Чукнах ги за тест снощи ни едно не се счупи :lol:
Ама с какво ги чукна ? Я ги шибни силно с ''тухла четворка'' (понеже някъде се спомена от Лилето) и пак кажи, че носиш бияча !:lol:
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аааааааа това не е честна игра, а и ще ги заболи много не съм такъв лош чиляк :lol:
Ама с какво ги чукна ? Я ги шибни силно с ''тухла четворка'' (понеже някъде се спомена от Лилето) и пак кажи, че носиш бияча !:lol:
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аааааааа това не е честна игра, а и ще ги заболи много не съм такъв лош чиляк :lol:
Е, хората така се готвят за шампиони ! No pain - no game !
 
От: От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Аааааааа това не е честна игра, а и ще ги заболи много не съм такъв лош чиляк :lol:
Двоен пост - не знам защо, мамка му...
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

За всички, абсолютно.. Да кажем, че частните са си частни.. Но там дори и билети не ти трябват, даже и въдица ти дават. Важното е да си платиш улова!

А, кофти... В тия развъдници е скучно.
Ако изчезна близките дни, жива и здрава съм, без нов годеж - просто най-вероятно са ме хванали да бракониерствам.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

А, кофти... В тия развъдници е скучно.
Ако изчезна близките дни, жива и здрава съм, без нов годеж - просто най-вероятно са ме хванали да бракониерствам.
Намери начин да се обадиш, поне ! Ако не можем да съберем пари за гаранция, поне кутийка цигарки да ти донесем.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Намери начин да се обадиш, поне ! Ако не можем да съберем пари за гаранция, поне кутийка цигарки да ти донесем.

Мхм, трудно :) Долу в ниското на язовира дори талафоните нямат обхват :) Ама все някога ще изляза, де. Пък и имам план - ще си нося някоя книжка на Паулу Куелю и ако ме спипат, ще твърдя до последно, че съм отишла да чета сред природата.
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Мхм, трудно :) Долу в ниското на язовира дори талафоните нямат обхват :) Ама все някога ще изляза, де. Пък и имам план - ще си нося някоя книжка на Паулу Куелю и ако ме спипат, ще твърдя до последно, че съм отишла да чета сред природата.
:lol: А ако те хванат с рибата, ще кажеш, че те е нападнала, скачайки върху тебе и в ... как се казва съда, в който се слага рибата ? Не питам за тиган !:lol:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Извинявайте, че не ви обръщам достатъчно внимание дами, само че сега пиша за приключението си в кухнята днес и ще ви уведомя малко по-късно, ако все още не сте заспали.. Обещавам емоции!!! :wink:
 
От: Нов начин за печалба: ако иска някоя колежка да ме целуне 10 лева!

Що е то рибар?

Стърчи като (три букви), и мълчи като (пет букви).

За първи път виждам жена зарибена по риболова. :)

Преди години доста ходех, имаше един язовир, тук лудница с таранки. Ама хвърлиш, вадиш, хвърлиш вадиш по някое време даже забравяш и да хвърляш само вадиш.:D
 

Горе